ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Güneşli Temizlik Şirketi

Güneşli Temizlik Şirketi

Güneşli Temizlik Şirketi

Güneşli Temizlik Şirketi Yeni Efsane Temizlik temizlikteGüneşli Temizlik Şirketi kendini kanıtlamış bir şirket olarak başta Güneşli olmak üzere İstanbul’un bütün semtlerinde hizmete hız kesmeden devam etmektedir. İşinde en iyisi olan personellerle çalışan şirketimiz ile pişman olmayacağınız bir temizlik göreceğiniz konusunda emin olabilirsiniz.

Güneşli Temizlik Şirketleri arasında Yeni Efsane Temizlik Her türlü alanda hizmet vermektedir. İnşaat sonu temizliği, Okul, Hastane, Yangın sonrası temizliği, Ev, Ofis ve Koltuk temizliğine kadar kapsamlı bir şekilde hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Temizlik şirketi aradığınız vakit olmasını istediğiniz önemli noktalardan biri çalışan kadrodur. Ayrıca evinizi ve ofisinizi teslim edeceğiniz için güven duymak istemeniz en temel haklarınızdan biridir. Biz de şirket olarak memnun olacağınız bir kadroya sahip olduğumuzu ve hiç şüphe duymadan günün her saati 7/24 bizimle iletişime geçebileceğinizi söylemek isteriz.

Yeni Efsane Temizlik Firması, 2012 yılından bu yana Güneşli ‘de hizmet vermektedir. En çok tercih edilen Temizlik hizmetlerimiz; Güneşli Ev Temizliği ve Güneşli Ofis Temizliği yanı sıra her türlü iş yeri ve ofisler için Dış cephe cam temizlik hizmetimiz mevcuttur. %100 Müşteri memnuniyeti ile profesyonel ekibimiz ve Uygun fiyat politikamız ile tüm kurumsal şirket ve firmalara Güneşli Dış Cephe Cam Temizliği ve Güneşli İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti vermekteyiz. Düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Haftalık & Günlük Temizlik Hizmeti mevcuttur. Dilerseniz bayan ve dilerseniz erkek personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

%100 Müşteri Memnuniyetini esas alarak Güneşli ve Güneşli ’in bir çok bölgesinde 2012 yılından bu yana temizlik şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Sonuç olarak Güneşli Temizlik Şirketleri Yeni Efsane Temizlik olarak kalite ve profesyonellikten asla ödün vermemekteyiz. Yerinde Halıfleks Yıkama, Koltuk Yıkama, Yangın Sonrası Temizlik ve Tadilat Sonrası Temizlik hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

İstanbul Güneşli Temizlik Şirketi

Uygun ve kaliteli profesyonel bir temizlik şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Güneşli temizlik şirketi olarak Ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği, kafe temizliği, restoran temizliği, gündelikçi bayan personel ve  vb. alanlarda hizmet vermekteyiz. Ayrıca Güneşli dışında Avrupa yakası bütün bölgelere hizmet veriyoruz. Yeni Efsane Temizlik Şirketi olarak en kaliteli temizlik malzemelerimiz ve buharlı makinamız ile sizlere temizlik hizmeti sunmaktayız. Misyonumuz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Temizlik sırasında tercih edilmesi halinde bütün temizlik ürünleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Sitemiz üzerinden son 11 yıldır binlerce müşterilerimize hizmet verdik. Sizin de temizlik hizmetine ihtiyacınız varsa hiç düşünmeden bizleri arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 496 22 57