ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Hadımköy Temizlik Şirketi

Hadımköy Temizlik Şirketi

Hadımköy Temizlik Şirketi

Hadımköy Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet Hadımköy Temizlik Şirketi vermekteyiz. Yeni Efsane Temizlik; her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas almıştır.

Hadımköy ilçesi yerleşim konutları olarak olsun hemde sanayi bölgesi olması sebebiyle temizlik hizmetlerimizi bu bölgede de ifşa ediyoruz.

Hadımköy Temizlik Şirketleri arasında yer alan Yeni Efsane Temizlik, bu ilçemizde de yoğun olarak hizmetlerine devam etmektedir. En çok tercih edilen ev temizliği, inşaat ve tadilat sonrası temizlik ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda yüzlerinizi güldürmeye devam ediyoruz. İnşaat ve tadilat sonrası temizliklerde, malzeme ve kimyasalları firmamız karşılamaktadır. Kullandığımız malzeme ve ekipman sanayi tipi profesyonel ekipmanlardır. 

Hadımköy Temizlik Firması olarak, Hadımköy ev temizliği en mükemmel şekilde memnuniyet garantili olarak personellerimiz ifşa etmektedir. Metrekare sınırlaması olmaksızın, yaşam alanlarınızı detaylı bir şekilde kullanımınıza hazır, profesyonel ekip ve ekipmanlar ile temizliyoruz.

İnşaat sonrası ev temizliğinizde camlarınızı, balkonlarınızı, mermerlerinizi ve duvarlarınızı sileriz. Kapılarınızı, dolaplarınızı tepeden en alt kısımdaki pervazları çıkartılana kadar temizleniz. Banyo ve lavabolarınızı derz, harç, boya gibi atıklardan arındırıp temizleniriz. Duş teknenizi ve klozetinizi etiketlerinden temizleriz. Parkelerinizi ve ara koridor taşlarınızı vakumlu makinalarımızı kullanarak temizleriz. Ve eviniz 1 günde teslim edilir.

Hadımköy ofis temizliği alanında da daha kapsamlı ve teknolojik ekipmanlarla daha kaliteli hizmetler sunmaya özen göstermekteyiz. Yerlerin, masaların, ofis araç gereçlerinin temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi ince temizlik gerektirmektedir. Biz Yeni Efsane Temizlik olarak Hadımköy’de hem ofis ve hem de büro temizliğini farklı alternatiflerle, en uygun saat ve günlerde gerçekleştirmekteyiz.

Hadımköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunan inşaat sonrası cam temizliği normal camlardan farklı bir hizmettir. Camlardaki mantarların temizlenmesi ve çerçevelerin üzerindeki bantların temizlenmesi normal cam temizliğinden daha zordur. Tadilat sonrası cam temizliğinde ise boya, badana ve tadilat gibi işlemler yapıldığı için cam ve çerçevelerde oturmuş ağır kirler mevcut olup gerek kimyasallarla ve gerek cam kazıma aparatlarıyla tamamen dezenfekte edilmektedir.

Ayrıca boş ev temizlik hizmeti, okul temizlik hizmeti ve işyeri temizlik hizmeti de Yeni Efsane Temizlik Şirketi olarak Hadımköy’de verdiğimiz hizmetler arasında bulunmaktadır. Boş ev temizleme işi basit gibi gözükse de evde sizden önce oturan kişilerin bıraktığı kir kalıntıları zamanla oturmuş hale gelmektedir. Ayrıca taşınma öncesi gerek görüldüğü takdirde boya, badana yapılmaktadır. Ve bu da temizlik işini çok daha fazla zorlaştırmaktadır. Biz Yeni Efsane Temizlik olarak gelişmiş teknoloji ve ekipmanlar, gerekli kimyasallar ve profesyonel ekiplerimizle ev temizliğinde de sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

Hadımköy dış cephe cam temizliği ve dağcılık dış cephe temizliği alanında da Hadımköy’de uzman sertifikalı dağcı personellerimiz ile 7/24 profesyonel dağcı cephe temizliği hizmetleri sunmaktayız. Dış cephe cam temizliği, yüksek binaların cephe temizliğinde uyguladığımız araç, vinç yardımı ya da asma sepet gibi farklı alternatiflerle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Önemli bir husus olarak da; çalışanlarımız yüksekte çalışma anlamında gerekli belgelere ve sertifikalara sahiptir.

Biz Hadımköy Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha güler yüzlü  ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan temizlik hizmetlerini bizlerden talep edebilirsiniz. Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

Hadımköy Temizlik Firmaları olarak müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. En iyi fiyata en iyi hizmet sloganıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten dolayı gururluyuz. Yeni Efsane Temizlik Firması olarak hizmetlerimizden daha detaylı bilgi almanız için https://www.yeniefsanetemizlik.com/iletişim/ sayfamızı ziyaret edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 496 22 57