ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

İkitelli Temizlik Şirketi

İkitelli Temizlik Şirketi

İkitelli Temizlik Şirketi

İkitelli Temizlik Şirketi Kendimize güvendiğimiz sektörümüzde ev, ofis, villa, iş yeri, fabrika, merdiven, dış cephe temizliği gibi alanlarda siz değerli müşterilerimize özverili, memnuniyet garantili hizmeti sunuyoruz. Bizi biz yapan değerlere sıkı sıkıya bağlı yönetim ve yönetici arkadaşlarımızla ayağınıza geliyoruz.

Ev temizliği kapsamında genel temizlik, boş daire temizliği, detaylı temizlik ve inşaat sonrası temizlik yer almaktadır. Aşağıda size bu kapsamdaki temizlik türlerimiz hakkında bilgi vereceğiz.

Genel Temizlik

İkitelli ev temizliği Titiz hanımların vazgeçilmezi olan genel temizlik ile evinize gelen çalışma arkadaşlarımız kapılarınızı iç dış siler, banyo ve mutfak dolaplarınızın iç ve dış temizliğini yapar, evinizin zeminini uygun malzemeler ile yıkar ve kurular, evinizin tozunu eşya ve aksesuarlarınıza zarar vermeden alır. Size tertemiz ve mis kokulu bir ev bırakır. Memnun kaldığınız ve bizimle çalışmayı sürekli hale getirdiğiniz takdirde yapacağınız periyodik programlama ile eviniz ziyaret edilerek aynı işlemler tekrarlanır.

Detaylı Temizlik

Tepede tırnağa temizlik olarak adlandırmak yanlış olmayacaktır detaylı temizlik türünü. Detaylı temizlik ile eve gelen ekibimiz camlarınızın iç ve dış temizliğini yapar, camları parlatır ve çerçevelerini uygun malzeme ile temizler. Evinizin duvarlarını yine uygun malzeme ile silerek kurular. Bunlar yapılırken temiz iş yapmak kadar malzemenin uygunluğunu da kontrol ederiz. Ve asla evinize zarar verecek bir temizlik malzemesi kullanmayız.

Boş Daire Temizliği

Biri taşınmak mı dedi?  Nasıl da gözünüzde büyüdü değil mi? Düşündükçe işlerinizin çokluğu daha şimdiden sizi yordu mu? Yardıma geliyoruz! Sizi en büyük yükten kurtarıyoruz; boş evinizi temizleyip eşyalarınızı daha kolay ve hızlı yerleştirmenizi sağlıyoruz. Boş ev temizliği işi kapsamında evinizin tüm camlarının iç ve dış temizliğini ve parlatmasını yapıyoruz. Zeminin uygun maddeler ile silinerek temizlenmesini sağlıyoruz. Mutfak ve banyo dolaplarınızı temizleyip parlatıyoruz. Evdeki zorlu lekeleri çıkararak size tertemiz bir ev bırakıyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik doğru yapılmadığı takdirde uzun süreli sorun ve sıkıntılara yol açmaktadır. Çizilmeler, toz ve talaştan iyi temizlenemeyen dip köşe ve daha bir çok benzeri olay ilk başlarda gözümüze batmasa da sonraki zamanlarda sıkıntılara yol açabilir. Bu sıkıntılarla karşılaşmamanız adına sizin yerinize bu yükü yükleniyor ve size tertemiz, mis gibi evler bırakıyoruz. Kalıntıları detaylı bir şekilde kazıyor ve temizliyoruz. Camların üzerindeki bantları dikkatli bir şekilde çıkarıyoruz. Evde yer alan tüm dolapları detaylı şekilde temizliyoruz. Zemini gerekli malzemeler ile yıkayıp kurutuyoruz. Evinizi tertemiz teslim ediyoruz.

İkitelli Ofis Temizliği

İkitelli ofis temizliği Hayatımızın ayrılmaz parçası olan iş ortamımızda günümüzün büyük bölümünü geçiririz. Stresimizi yaşarız. Mutluluğumuzu paylaşır ve çalışırız. Yoğun günler geçirdiğimiz ofisimizin temiz ve düzenli olması vazgeçilmezdir. Sizler için düzenlenen bu temizlik alanı ile ilgili olarak yardımınıza geliyor ve ofisinizi çöp boşaltmadan cam temizliğine kadar titizlikle düzenliyoruz. Bunu yaparken eşyalarınıza ve aksesuarlarınıza zarar vermiyoruz. Dilerseniz periyodik aralıklar ile sizi ziyaret ediyor ve temizliğinizi yapıyoruz. Size mis kokulu, tertemiz bir ofis bırakıyoruz.

İkitelli Dış Cephe Temizliği

Her geçen gün ve biraz daha yükselen binalar gösterişli yapılara kavuşmaktadır. Artan görsellik herkesi büyülese de bina kullanıcıları açısından ekstra bir sorumluluk gerektirmektedir. Büyük binaların temizliği de kendisi kadar büyük olmaktadır. Ve birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Özelikle dış cephe temizliği. Yüksek binalar için çok büyük bir iştir. Ve zor bir alandır. Dış cephe temizliğinde gerekli olan ekipmanlar sağlanmadığı sürece bu temizliğin ciddi manada yapılması mümkün değildir. Gerekli ekipmanlar sağlanmadığı takdirde büyük iş kazalarına yol açılabileceği gibi verimlilik de elde edilemez. Dış cephe temizliğini her alandan kontrol altına alabilmek için vinç, platform gibi ekipmanlar ve bu ekipmanları doğru şekilde kullanabilecek deneyimli personeller gerekmektedir. Biz size bu imkanların hepsini sunuyor ve dış cephenizi tüm detayları ile temizleyerek size teslim ediyoruz.

Biz İkitelli Temizlik Şirketi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı ve daha güler yüzlü adımız gibi net ve pak ortamlar sunmaya hazırız. Sizde profesyonel temizlik konusunda hizmet almak isterseniz bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.  Unutmayın; size bir telefon kadar yakınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57