Plaza & Showroom

plaza showroom temizligi

Plaza & Showroom Temizliği Firma ve şirketlerinize ait plaza, satış mağazası ve showroom gibi iş yerlerinizin genel bina temizliği, cam silme, bahçe düzenlemesi gibi işleriniz şirketimiz tarafından yapılır.
Yeni Efsane temizlik, temizlik hizmetlerinde kullanacagi her türlü araç-gereç-deterjan ve makineyi personelin öğle yemeği dahil kendisi temin eder. Size ait hiçbir malzeme kullanmaz.

Yeni Efsane temizlik tarafindan kullanilan tüm malzemeler (makine-deterjan-bez vb.) endüstriyel tip ürünlerdir. Ev tipi temizlik ürünlerinden çok daha etkilidirler. Her zemine özel deterjanlar kullanilir ve gerekli durumlarda buhar makinesi ile ortam sterilize edilerek mikro organizmalardan arındırılır.

Yeni Efsane temizlik Türkiye'nin her bölgesinde plaza temizliği alanında hizmet vermektedir. Bilindiği gibi plaza temizliği kurumlar için önemli bir noktadır. Yeni Efsanetemizlik plaza temizliği alanında iç ve dış temizlik olmak üzere sizlere hizmet vermektedir.

Ekipman ve personeliyle sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olan Yeni Efsane Temizlik, bu konuda her zaman ihtiyaç duyduğunuz desteği size sağlamaya hazır. Profesyonel Hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

 

EtiketDış Cephe ve Cam TemizliğiOfis Büro Temizliğiİnşaat sonrası temizlikVilla TemizliğiEv TemizliğiKoltuk YıkamaFabrika TemizliğiOto Park TemizliğiRestaurant TemizliğiPlaza & Showroom TemizliğiOkul TemizliğiBanka TemizliğiCamii Temizliği,