İlaçlama & Dezenfekte

Yeni Efsane Temizlik Şirketi; İlaçlama ve Dezenfekte konusunda sektöründe lider firmalardan biri olarak, farklı temizlik uygulamalarıyla siz müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir. Kimyasal bazlı temizlik malzemelerinin kullanımında bilinçli personele sahip firmamız, insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Doğal ve organik bir temizliğin olmasına önem vermektedir. ofisleriniz temiz olması için dip bucak temizlik ile ince temizlik prensiplerine sahiptir.

Detaylı daire temizliğinde yer alan (kapıların silinmesi, camların iç ve dış kısımlarının temizlenmesi, banyoda klozet, lavabo ve duşa kabin temizliği, banyo duvarlarının (fayansların) hijyenik olarak silinmesi, zemin temizliğinin yapılması, mutfak dolaplarının silinmesi (dolap içi ve üstü) mutfak duvarlarının (fayansların) hijyenik olarak silinmesi, dip ve köşelerin temizlenmesi) hizmetlerimize ek olarak inşaat kalıntıları cam kenarlarında bulunan alçı ve boya kalıntıları, yerlerdeki alçı ve boya kalıntılarının kazınması işlemleri yapılmaktadır.

Profesyonel Temizlik Ekibimiz Hizmetinizde

Ofis temizliği konusunda uzman ve hızlı bir ekip arıyorsanız, size bir telefon kadar yakınız. Yeni Efsane Temizlik Şirketi olarak haftanın 7 günü kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

Ofis Cam & Dış Cephe Temizliği

Ofis & İş Yeri temizliği konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimler doğrultusunda, dilerseniz 4 saat dilerseniz 8 saat dilerseniz 12 saat temizlik hizmeti alabilirsiniz. Dilerseniz Aylık & Haftalık olarak da belirli periyotlar ile hizmet alabilirsiniz.

Schedule your İlaçlama & Dezenfekte estimate today!