AVM Temizliği

avm temizlik

Alışveriş Merkezi Temizliği En çok ve en yoğun olarak kullanılana Alışveriş merkezleri kullanım itibariyle en çok kirlenen yerler arasındadır. Kalabalık bir mekânda temizlik yapmak bir o kadar zordur. Yeni Efsane Temizlik, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak insanları rahatsız etmeden en kolay ve pratik yolda bu temizliği sizlerin yerine yapmaktadır.

Avm- Alışveriş merkezi temizliğinize talibiz. İster AVM temizlik, personeli istihdamı yapalım isterseniz part-time AVM temizliği hizmeti, sizler için çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Bütün avmler yaşam ve Alışveriş merkezi konumunda müşterilerine detaylı hizmet verme yarışı içine girmiştir. Bu nedenle avm’ler müşteri sirkülasyonunun en yoğun yaşandığı alanlar olmuştur. Avm temizliği bu bağlamda kurumsal çözümler ve teknolojik ekipmanlarla daha etkin ve kalıcı temizlik istemektedir. Avm Temizlik Hizmetlerinde Yeni Efsane TEMİZLİK Şirketi olarak inşaat sonrası ve devamında temizlik avm personeli istihdamı sağlayarak müşterilerimize kurumsal çözümler önermekteyiz.