ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Ataköy Temizlik Şirketi

Ataköy Temizlik Şirketi

Ataköy temizlik şirketi
6 Haz

Ataköy Temizlik Şirketi

 

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Ataköy temizlik şirketi olarak, temizlik ihtiyaçlarınıza 7/24 hazır ekibimizle çözüm üretiyoruz. Birçok kurumsal firmaya temizlik hizmeti vermenin sorumluluğu ile sürekli olarak personelimizi eğitime tabii tutmaktayız.

Ataköy temizlik şirketi olarak, yoğun talep üzerine, Ataköy semtimizde ev temizliği hizmetini profesyonel temizlik personellerimiz ile vermekteyiz. Ev temizliği denilip, geçilmemeli bu hizmetinde profesyoneller tarafından yapılması gerekmektedir.

Hizmet verdiğimiz Ataköy Bölgeleri ;

Ataköy 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6- 7 – 8 -9 -10 kısımlarına ev temizliği hizmeti vermekteyiz.

Ücretsiz keşif ekibimiz ile birlikte, iş yerlerinizi ve  ofislerinizi yerinizde gelip görüyor ve yapılması gereken temizlik hizmetlerini ve fiyat teklifimizi kurumsal firmalara sunuyoruz. Faturalandırma ay sonu yapılıyor ve firmanız temizlik hizmetleri ile ilgili vakit kaybetmiyor. Günümüzde kurumsallığın artık simgesi haline gelen dışarıdan destek hizmeti almak, her geçen gün artan bir talep haline gelmektedir.

Hizmetlerimiz,

•İş yeri ve Ofis Temizliği Düzenli
•İnşaat sonrası ofis ve ev temizliği
•Zemin yıkama ve cilalama hizmetleri
•Dış cephe ve Cam temizliği
•İnşaatı devam eden projelere temizlik personeli sağlama ve takibinin profesyonel şekilde yapılması
•Villa temizliği
•İlaçlama hizmetleri

Ataköy Ofis Temizliği Şirketi

Ataköy semtinde, ofis ve iş yeri ihtiyaçlarını düzenli olarak sizin istediğiniz günlerde temizliyoruz. Ay sonu firmanıza faturalandırıyoruz. Temizlik malzemeleri ve ekipmanları firmamızca temin ediliyor ve bu da sizleri ek maliyetlerden kurtarıyor.

Günümüzde orta büyüklükte firmalar. Haftada 1 ve ya 2 defa temizlik hizmeti alarak. Ekonomik açıdan avantaj sağlamaktadır. Çalıştırdığımız personeller güvenilir, sigortalı ve referanslı olup bir çok projede çalışmaktadır. Her gün ofis temizliği yaptıkları ve sürekli eğitim aldıkları için alanında profesyonel olmuşlardır.

Ataköy Ev Temizliği Şirketi

Ataköy Ev temizliği talebi günümüzde çok fazladır ve evlerimize giren kişilerin güvenilir olması çok önemlidir. Bu da temizlik şirketleri tarafından sağlanan hizmetlerle mümkün olmaktadır.

Bugün bir çok platform, internet üzerinden sadece hizmet alan ve hizmet verenleri buluşturmakta. Ve hiçbir süzgeçten geçirmeden evlerinize birilerini yollamaktadır. Buda bir çok olumsuz olaya yol açmaktadır. Yeni Efsane Temizlik Şirketi olarak ev temizliğinize, referanslı personellerimizi yolluyoruz. Bu personeller alanında uzman ve güvenilir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

©21 Yıllık Temizlik Tecrübesi
®Her Zaman Uygun Fiyat Politikası
©%100 Müşteri Memnuniyeti
®Para İade Garantisi ve Ücretsiz Temizlik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 496 22 57