ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Esenler Temizlik Şirketi

Esenler Temizlik Şirketi

Esenler Temizlik Şirketi

Esenler Temizlik Şirketi Yeni Efsane Temizlik Esenler Esenler Temizlik Şirketi ilçesi dahil olmak üzere İstanbul Avrupa Yakası içerisinde ilçe ve semtlere keşif bedeli talep etmeden profesyonel temizlik şirketi hizmetleri ve işlemleri sunmaktadır.

Yeni Efsane Temizlik Firmasına temizlik yaptırmak için web sitemizde bulunan telefon numaralarından bizi arayabilirsiniz. Mail msn yoluyla bize ulaşabilirsiniz. ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Esenler Temizlik Şirketleri arasında hizmet kalitesiyle büyümeye devam eden Esenler Temizlik Firmalarından, Yeni Efsane Temizliği her türlü temizlik ihtiyacınız için güvenle arayabilirsiniz. İstanbul Esenler ev temizliği firması olarak hizmetimiz haftanın 7\24 günü gerçekleştirmekteyiz. Ofis temizliği için Esenler İlçesinde Temizlik Şirketi arıyorsanız Yeni Efsane Temizlik merkez ofisimizi arayınız. Fabrika temizliği için özel fiyat ve referans dosyamıza firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz. Belirli günlerde Temizlikçi Bayan personel temin edilir. Esenler Dış Cephe Cam Temizliği için Esener’de Efsane Temizlik hizmetinizdedir. Uyguladığımız kimyasallarla dış cephenizin en az 8 ay temizlenmesine gerek kalmaz. En uygun dış cephe temizlik fiyatı için müşteri temsilcilerimizle görüşerek fiyat alabilirsiniz.

Esenler Ev Temizliği

Esenler temizlik şirketi olarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ettiğimizi belirtmiştik. Çalışmalarımız arasında oldukça büyük öneme sahip ev temizliği hizmeti de yer almaktadır. Ev temizliği pek çok kadının korkulu rüyasıdır, firmamız sayesinde bu korkularınızdan kurtulmanız mümkün. Artık stres yapmanıza veya endişe etmenize gerek kalmadan firmamız sizin yerinize temizlik işini başarılı şekilde gerçekleştiriyor.

Müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak ev temizliği işinin üstesinden geliyoruz. Sadece eşyalı ev temizliği ile değil boş ev temizliği hizmetimizle de sizlerin karşısındayız. Boş ev temizliği hizmetimiz eşyalı ev temizliği hizmetimize kıyasla daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Süre farkı dışında her iki temizlikte de üstün performans gösterdiğimizi belirtmeden geçmek istemiyoruz. Sıradan temizlikçilerin veya gündelikçilerin işi olmayan inşaat sonrası temizliklerini de özenle gerçekleştiriyoruz. İnşaat sonrası temizlikleri her firmanın yapabileceği hizmetler değildir. Hatta öyle ki inşaat sonrası temizlik diğer temizlik hizmetleri arasında en zor olanıdır. İnşaat kalıntıları kolay kolay çıkarılamaz, firmamız bu kalıntıları temizlik sektörünün en kaliteli ürünlerini kullanarak çıkartmaktadır. Kaliteli ürünler sayesinde hem temizlenen bölge zarar görmez  ve hem de insan sağlığı kesinlikle bu ürünlerden olumsuz etkilenmez.

Esenler Ofis Temizliği

Firmamız ofis temizliği hizmetinde de tıpkı diğer hizmetlerde olduğu gibi üstün kaliteyi vaat etmektedir. Esenler ofis temizliği hizmetimiz boş ofis temizliği ve eşyalı ofis temizliği olarak iki kolda gerçekleştirilmektedir. Boş ofis temizlikleri eşyalı ofis temizliklerine kıyasla daha kısa sürede sonlandırılır. Eşyalı ofis temizliğinde de üstün performansımız sayesinde kısa sürede uzun yol kat ederiz. Ofislerinizde gerçekleştirmiş olduğunuz tadilatlardan sonra da firmamız ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Ekip arkadaşlarımız belirlediğiniz gün ve saatte bulunduğunuz konuma gelerek tadilat artıklarını özenle derlemekte ve temizlik gerçekleştirmektedir. Taşınma öncesi temizlik hizmetimiz de müşterilerimiz tarafından yoğun ilgi görmektedir. Taşınmadan önce, dilediğiniz gün profesyonel ekip arkadaşlarımız temizlik hizmetini başarıyla vermektedir. Tüm bunların yanı sıra şirketlerde periyodik temizlik, aylık, haftalık ve günlük temizlikler de gerçekleştiriyoruz.

Yeni Efsane Temizlik şirketi, Esenler Temizlik şirketleri, Esenler Temizlik firması:

Esenler Temizlik Şirketleri; Yeni Efsane Temizlik haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir. Esenler bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için Esenler Temizlik Firması, Efsane Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

(İstanbul Esenler) Temizlik Firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve referanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Esenler Temizlik Firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren Yeni Efsane Temizliği seçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 496 22 57