İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

İnşaat sonrası temizlik en çok araştırma gerektiren temizlik alanıdır. İnşaattan sonra oluşan çok fazla kir ve Parke zemindeki boya, duvar taşındaki kireç, kör temizlikten sonra çıkacak şeyler değil ve detaylı çalışılması gerekiyor. Bu tür lekeleri çıkarmak için özel temizlik ürünleri ve özel ekipman kullanın. İnşaat sonrası temizlik alanında birçok firma ile düzenli olarak çalışmaktayız. 

İnşaat sonrası temizlik alanında tercih edilen ve memnun kalan birçok müşterimiz bulunmaktadır. Yeni Efsane Temizlik olarak  temizlikte özel malzemeler ve dezenfektanlar kullanarak hizmetlerimizi profesyonelce gerçekleştirmekteyiz. Bir değerlendirme hizmeti ile size belirli bir plan ve ücret sunarak düzenli temizlik planınızı alabilirsiniz.

İnşaat sonrası temizlik derken. Müteahhitten sonra kaba temizlik yapılmış ancak oturuma hazır hale gelecek halde ince bir temizliğin yapılmasını kastediyoruz. Yeni Efsane Temizlik Firması olarak en çok uzmanlaştığımız alanlardan birisi olan inşaat sonrası temizliğin zorluklarını biliyoruz. Talebi karşılayacak bir şekilde donanımlı bir ekipman ve uzman ekiplerle çalışmanın gururunu yaşıyoruz.

 

İstanbul Temizlik Şirketi 

İnşaat temizliği nasıl yapılır?. İnşaat sonrası temizliğin zorluğundan dolayı ödenen büyük ücretler mal sahibini sıkıntıya sokmuştur. Ev sahipleri sırf uygun fiyat için profesyonel hizmetlerden uzak. Eğitimsiz çalışanları olan tecrübesiz firmaları tercih etmektedirler. Bu fabrikalarda temizlik profesyonellikten uzaktır. Temizlik eğitimsiz ve tecrübesiz bir ekip tarafından körü körüne yapılır. Kör inşaat sonrası temizlik kötü sonuçlara yol açabilir. İnşa edilen ev kirlidir ve temizlenmediği takdirde evdeki eşyaları kirleterek en önemli ortamımızı sağlıksız hale getirir. Yeni Efsane Temizlik olarak profesyonel hizmet vermek için profesyonel ve eğitimli bir ekibe sahibiz ve fiyatlarımız uygun. Yeni Efsane temizlik hizmetleri profesyonel hizmeti ve uzman ekibiyle uygun fiyatlarla sizler için burada.

İnşaat sonrası dış camlar kirlenebilir veya boya sıçrayabilir. Bu nedenle inşaat sonrası dış cephe temizliği alınabilecek bir hizmettir. Yeni Efsane – cephe alanında profesyonel kadrosu olan bir firmadır. Yeni Efsane Temizlik, iyi eğitimli bir ekip ile dış duvarları temizlerken oluşabilecek istenmeyen kazaları önlemek için gerekli tüm önlemleri alır. Dış temizlikte son teknoloji ürünler kullanılarak temizlik yapılmaktadır. Ayrıca lekelerin titizlikle çıkarılması için dış temizliğe uygun temizlik ürünleri tercih edilir. Yeni Efsane Temizlik diğer firmalar gibi dış cephe temizliğine servet harcamaz ama cebinizi yakmayan bir fiyatla yanınızda. Bu nedenle, inşaat sonrası temizlik programınıza dış temizliği dahil etmenizi tavsiye ederiz.

İnşaat Sonrası Temizlik İstanbul

Akla gelebilecek olan her türlü yapıların inşaat sonrası temizliği alanında deneyimli personel çalışanlarımız tarafından güvenli ve sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir.

Geçmişten günümüze kadar uzanan ve giderek artmakta olan inşaatlar, farklı yapıları bünyesinde tutmakta ve bu süreler sonunda yapılar kullanıma uygun hale getirilmektedir.

Sağlık açısından da oldukça önemli olan bu temizlik hizmetleri, her türlü yapı alanları için sağlanabilmektedir.

Yapıların boyut ve alanlarına göre değişen fiyatlar ile sağlanan bu hizmet. Aynı zamanda süre yönünden de farklılık göstermektedir.

İnşaatlarda meydana gelen çeşitli madde ve malzeme kullanımı. Bu yapıların temizlik ve bakım hizmetlerinin de özel olarak yapılmasını sağlamaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlikte Yapılanlar:

Camların çizmeyen ince cam kazıma jiletiyle boya, harç, silikon ve etiketlerden arındırılması ve silimi

Çerçevelerin koruma etiketlerinin sökülüp silinmesi, buhar makinası yardımıyla pencere oluklarının temizliği

Pencere önündeki iç ve dış mermerlerin kazınıp silinmesi, peteklerin içlerinin tozlardan arındırılması

Lavabo-wc ve banyolardaki fayanslardaki derz kalıntılarının öncelikle tozunun indirilmesi, sonrasında kusmasını engellemek için kireç sökücüyle temizlik uygulamasının yapılması (mermer için uygun değildir)

Kapı, dolap, mutfak tezgahı, tezgahın altındaki tozların alınıp temizlenmesi

Parkelerin kuru-köpük yapılarak ıslak vakum makinası yardımıyla tozlardan arındırılması

gibi teknik detay isteyen işleri tam-tedarikli ekip ve ekipmanla yerine getiriyoruz.

Temizlikten Önce Lütfen:

Kaba inşaat atıklarının uzaklaştırıldığından emin olun.

Elektrik ve suyun açık olduğundan emin olun

Nakliye, montaj işlemlerinizi temizlikle aynı güne getirmeyin.

Temizlik Günü:

Ekibimiz sabah saatlerinde size belirtilen saatte (genellikle 09:00 civarı ) işe başlayıp bir iş gününde ( genellikle akşam 17:00 civarında ) teslim edecek şekilde yeterli sayıda temizlik personeli gönderiyoruz. Telefonda belirtilen bütün alanlar temizlenir, iş bitiminde yeri detaylıca kontrol ederek iş teslim belgesi ve müşteri memnuniyet formunu doldurarak ödemeyi çalışanlarımıza yapabilirsiniz.

Randevu almak için 0212 580 56 57 veya 0532 496 22 57  nolu irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşarak randevu alabilirsiniz.

İnşaat sonrası temizlik konusunda şu ilçelere hizmet vermekteyiz:

Şişli
Fatih
Beşiktaş
Sarıyer
Bağcılar
Bakırköy
Bahçelievler
Küçükçekmece
Avcılar

 

 

tadilat sonrası temizlik

Profesyonel Temizlik Ekibimiz Hizmetinizde

Kaliteli ve uygun fiyatları temizlik hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2015 yılından bu güne profesyonel ekibimizle ve titiz çalışma prensibiyle hizmet sunuyoruz. İnşaat Sonrası Temizlik.

İnşaat Sonrası Temizliği

İstanbul içerisinde kaba inşaat sonrası temizlik işleriniz için bizi arayınız. İnşaat sonrası temizlik, kaba inşaat temizliği, cam binalarınızın temizliği bizim işimiz.

Schedule your İnşaat Sonrası Temizlik estimate today!