İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik en çok araştırma gerektiren temizlik alanıdır. İnşaattan sonra oluşan çok fazla kir ve Parke zemindeki boya, duvar taşındaki kireç, kör temizlikten sonra çıkacak şeyler değil ve detaylı çalışılması gerekiyor. Bu tür lekeleri çıkarmak için özel temizlik ürünleri ve özel ekipman kullanın. İnşaat sonrası temizlik alanında birçok firma ile düzenli olarak çalışmaktayız. 

İnşaat sonrası temizlik alanında tercih edilen ve memnun kalan birçok müşterimiz bulunmaktadır. Yeni Efsane Temizlik olarak  temizlikte özel malzemeler ve dezenfektanlar kullanarak hizmetlerimizi profesyonelce gerçekleştirmekteyiz. Bir değerlendirme hizmeti ile size belirli bir plan ve ücret sunarak düzenli temizlik planınızı alabilirsiniz.

İnşaat sonrası temizliğin zorluğundan dolayı ödenen büyük ücretler mal sahibini sıkıntıya sokmuştur. Ev sahipleri sırf uygun fiyat için profesyonel hizmetlerden uzak, eğitimsiz çalışanları olan tecrübesiz firmaları tercih etmektedirler. Bu fabrikalarda temizlik profesyonellikten uzaktır. Temizlik eğitimsiz ve tecrübesiz bir ekip tarafından körü körüne yapılır. Kör inşaat sonrası temizlik kötü sonuçlara yol açabilir. İnşa edilen ev kirlidir ve temizlenmediği takdirde evdeki eşyaları kirleterek en önemli ortamımızı sağlıksız hale getirir. Yeni Efsane Temizlik olarak profesyonel hizmet vermek için profesyonel ve eğitimli bir ekibe sahibiz ve fiyatlarımız uygun. Yeni Efsane temizlik hizmetleri profesyonel hizmeti ve uzman ekibiyle uygun fiyatlarla sizler için burada.

İnşaat sonrası dış camlar kirlenebilir veya boya sıçrayabilir, bu nedenle inşaat sonrası dış cephe temizliği alınabilecek bir hizmettir. Yeni Efsane – cephe alanında profesyonel kadrosu olan bir firmadır. Yeni Efsane Temizlik, iyi eğitimli bir ekip ile dış duvarları temizlerken oluşabilecek istenmeyen kazaları önlemek için gerekli tüm önlemleri alır. Dış temizlikte son teknoloji ürünler kullanılarak temizlik yapılmaktadır. Ayrıca lekelerin titizlikle çıkarılması için dış temizliğe uygun temizlik ürünleri tercih edilir. Yeni Efsane Temizlik diğer firmalar gibi dış cephe temizliğine servet harcamaz ama cebinizi yakmayan bir fiyatla yanınızda. Bu nedenle, inşaat sonrası temizlik programınıza dış temizliği dahil etmenizi tavsiye ederiz.

İnşaat Sonrası Temizlik İstanbul

Akla gelebilecek olan her türlü yapıların inşaat sonrası temizliği alanında deneyimli personel çalışanlarımız tarafından güvenli ve sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir.

Geçmişten günümüze kadar uzanan ve giderek artmakta olan inşaatlar, farklı yapıları bünyesinde tutmakta ve bu süreler sonunda yapılar kullanıma uygun hale getirilmektedir.

Sağlık açısından da oldukça önemli olan bu temizlik hizmetleri, her türlü yapı alanları için sağlanabilmektedir.

Yapıların boyut ve alanlarına göre değişen fiyatlar ile sağlanan bu hizmet, aynı zamanda süre yönünden de farklılık göstermektedir.

İnşaatlarda meydana gelen çeşitli madde ve malzeme kullanımı, bu yapıların temizlik ve bakım hizmetlerinin de özel olarak yapılmasını sağlamaktadır.

Profesyonel Temizlik Ekibimiz Hizmetinizde

Kaliteli ve uygun fiyatları temizlik hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 2015 yılından bu güne profesyonel ekibimizle ve titiz çalışma prensibiyle hizmet sunuyoruz. İnşaat Sonrası Temizlik.

İnşaat Sonrası Temizliği

İstanbul içerisinde kaba inşaat sonrası temizlik işleriniz için bizi arayınız. İnşaat sonrası temizlik, kaba inşaat temizliği, cam binalarınızın temizliği bizim işimiz.

Schedule your İnşaat Sonrası Temizlik estimate today!