ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Halkalı Temizlik Şirketi

Halkalı Temizlik Şirketi

Halkalı Temizlik Şirketi

Halkalı Temizlik Şirketi olarak temizlik sektöründe 12 Halkalı Temizlik Şirketi yıldır profesyonel ve uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz.

Son zamanlarda gelişmekte olan Küçükçekmece ilçesine bağlı halkalı mahallesi. Yeni yapılan rezidanslar ile adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır. Bu kadar çok evin olması sebebi ile Halkalı Temizlik Firması arayışına girişilmiştir. Günümüzde çalışan bireyler ev temizliklerini yaptırabilmeleri için temizlik şirketleri arayışına girmektedirler. Bireylerin güvenilir temizlik firmaları bulmaları. Son zamanlarda merdiven altı diye tabir edilen firmaların çoğalması sebebi ile azalmıştır.

Yeni Efsane Temizlik Şirketi olarak ev sahiplerine sürekli olarak söylediklerimiz arasında, temizlik şirketi seçerken firmaların vergi levhasının olup olmadığını ve güvenilir referans verebilmeleri sorgulanmasıdır.

İstanbul Temizlik Şirketleri – Halkalı Temizlik Şirketi 

Yeni Efsane Temizlik  halkalı mahallemizde yaşayan ev sahipleri için en uygun fiyatlı ev temizliği hizmeti sunmaktadır. Ev temizliğini firmamız, büyük bir titizlikle yapmaktadır. Küçükçekmece’de en köklü firma olan Yeni Efsane Temizlik Şirketi, ev ve ofis sahiplerine 7 gün hizmet vermektedir.

Halkalı Temizlik Şirketleri olarak ev ve ofisinizde kullanmış olduğumuz tüm kimyasallar, elektronik ekipmanlar TSE damgası ve önceden testleri yapılmış ürünlerdir. Kullandığımız ürünler sayesinde 2012 yılından bugüne kadar olan sürede. Halkalının en iyi temizlik şirketi olarak adlandırılmaya devam etmekteyiz. Bu vurguyu biz değil müşterilerimizden aldığımız iyi geri dönüşler sayesinde söylemekteyiz.

Halkalı Temizlik Şirketi  Yeni Efsane Temizlik Olarak Yerinizde Yaptığımız İşlemler
Mülkünüzde ilk olarak, sizin temizliği yapılmasını istediğiniz yerlerden başlarınız. Eğer siz genel olarak ev temizliği istemişseniz Halkalı Temizlik Şirketi olarak, koltuk silme, camların iş ve dışının silinmesi, pencere çerçevelerinin temizlenmesi, duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin temizlenmesi, aydınlatma araçlarının silinmesi, banyo ve tuvaletlerin temizlenmesi, genel yüzey temizliği, derz aralarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, evinizde bulunan tüm mobilyaların temizlenmesi, evinizin özel elektrikli makinemiz sayesinde süpürülmesi ve kısacası evinizde aklınıza gelebilecek her yerin temizliği yapılmaktadır. Halkalı Temizlik Şirketi arayışınız bulunmaktaysa bize 0532 496 22 57 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Temizlik şirketi olarak daima müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Son model temizlik malzemeleri ve maddeleri kullanmayı ilke olarak benimsediğimizi hatırlatmak isteriz. Sadece temizlik olarak düşünmediğimiz. İşimizi en ince detaya kadar sorunsuz olarak teslim etmeye de özen göstermekteyiz. Bu konuda personellerimizin gösterdiği özen ile daima memnun kalışların. Ve geri dönüşlerin bizler için daha değerli olduğunu bilmenizi isteriz.

Vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerinde %100 kaliteli hizmet ve çözüm odaklı yapmaktayız. Sizde hemen şimdi arayın ve tüm temizlik hizmetlerinden faydalanın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57