ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Bahçeşehir temizlik şirketi
9 Eyl

Bahçeşehir Temizlik Şirketi

Temizliğin Güvenilir Adresi

Bahçeşehir temizlik şirketi  olarak kendini kanıtlamış olan Yeni efsane müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir.

Ev temizliği her zaman önemli olsa da son dönemlerde dünyada yaşamış olduğumuz salgın sağlığın ve temizliğin önemini bizlere daha iyi göstermiştir. COVID-19 başta olmak üzere, birçok salgından korunmanın en önemli yolu ise temizliktir. Sadece el ya da yüz temizliği ile temizlik sınırlı kalmamalıdır. İnsanların kendilerini koruması için evlerinin temiz ve hijyen içerisinde olması gereklidir. Çalışan kişiler özellikle evde çocukları da var ise ev işleriyle ilgilenmesi oldukça zor bir hal almaktadır. Ev işlerinde yardımcı birisinin olması ise kolaylıktır. Bahçeşehir temizlik şirketi siz ne zaman isterseniz sizlere yardımcı olmaktadır.

Temizlikçi bayan ile evlerine bir yardımcı arayan kişiler. Kimi zaman akıllarında oluşan soru işaretleri ile bu kişiyi bulmakta oldukça zorlanabilir. Yeni Efsane Temizlik.  Son derece güvenli ve kendini kanıtlamış bir firma olduğu için çalışan ekip arkadaşlarımız da kendini kanıtlamış ve tecrübeli kişilerdir. Sadece temizlik değil detay temizlikte de son derece başarılı ekip arkadaşları ile çalışmaktayız.

İstanbul merkezli olan Bahçeşehir temizlik şirketi İstanbul’un her noktasına hizmet vermektedir. Bahçeşehir ev temizliği, ofis temizliği ve Bahçeşehir’de villa temizliği ile pek çok konuda siz müşterilerimizin yardımcısı olmaktadır.

Bahçeşehir Temizlik Şirketi Ev Temizliği Firması

Müşterilerin bir firmada aradığı en önemli konuların başında çalışan kişilerin güvenli kişilerden oluşmasıdır. Güvenilir temizlikçi bayan tarafından yapılan tüm temizliğin detaylı bir şekilde yapılmasıdır. Bahçeşehir temizlik şirketi bünyesinde çalışmakta olan temizlikçi bayan arkadaşlarımız. İşinde uzman, tecrübeli ve adli sicile kontrol edilerek işe alınmış olan personellerdir. Ekip arkadaşlarımız bir ev temizliğinde en çok dikkat edilmesi gereken noktaları, en detaylı temizliğin yapılması gereken yerleri bilen kişilerdir.

Ev temizliğinde en önemli noktalardan birincisi banyo ve tuvalet temizliğidir. Özellikle sağlık açısından da banyo ve tuvaletlerin her daim temiz olması gerekmektedir. Banyo ve tuvaletlerin düzgün bir şekilde temizlenmemesi bazı salgın hastalıkların da beraberinde gelmesine sebep olabilir.

Banyo ve tuvaletlerde detaylı temizlik yapan ekip arkadaşlarımızı kullandığı temizlik malzemelerine de dikkat etmektedir. Bahçeşehir temizlik şirketi firmamız hem sizin hem de çalışanlarımızın sağlığını düşünmektedir. Bu sebepten ötürü hem sizlerin hem de çalışan arkadaşlarımızın sağlığına zarar verici, ağır kimyasallar içeren temizlik malzemelerini tercih etmiyoruz. Sağlığa zarar vermeyen, iyi temizlik yapılmasını sağlayan temizlik malzemeleri ile temizlik yapan bir Bahçeşehir temizlik şirketi firmasıyız. Banyo ve tuvalet temizliğinde fayans ve derz arası temizlenerek dezenfekte edilir. Küvet ve duşa kabinin her noktası titizlik ile ovalayarak temizlenir. Banyo ve tuvaletler genellikle fayans kaplı yerler olduğu için temizlik sırasında kayma yapmayacak. Sizlerin güvenliğini tehdit edecek durumlar meydana getirmeyecek olan ürünler ile fayans temizliği yapılmaktadır.

Kurumsal ve Profesyonel Temizlik Şirketi

Evlerin ya da villaların en zor temizlenen yerlerinden bir diğeri ise mutfaklardır. Mutfaklarda evlerin yemek pişirilen sağlık açısından en önemli yerlerinden bir tanesi olmaktadır. Bu sebepler göz önünde bulundurularak mutfak temizliği son derece önemli olmaktadır. Mutfaklarda genellikle tezgah üstleri, aspiratör içleri ve radyatör arkalarında detaylı temizlik gereklidir. Bunların yanı sıra beyaz eşyaların altları ve arkalarında titiz bir şekilde temizlenmelidir.

Beyaz eşyaları çekilerek temizlenmesi genellikle zor olarak görülebilir. Fakat beyaz eşya arkası ve altları haşere oluşumunun da önlenmesi için sürekli temizlenmesi gereken yerlerdir. Bahçeşehir temizlik şirketi, bahsedilen bütün noktaların temizlenmesi konusunda oldukça titizdir. Temizlik şirketi olarak bünyemizdeki temizlikçi bayan arkadaşlarımız önce beyaz eşyaların alt ve yanlarını temizledikten sonra mutfağın en yağlı olan aspiratör içlerine kadar detaylı temizlik yapmaktadır. Terek içleri ve terek üsleri de ekip arkadaşlarımız tarafından temizlenmektedir.

Bahçeşehir temizlik şirketi uzman temizlikçi bayan kadrosu ile Bahçeşehir’de ev temizliği şirketi olarak hizmet veren ve Bahçeşehir temizlik şirketleri arasında öncü olan firmamız cam ve kapı temizliğinde de son derece detaylı hizmet sağlamaktadır. Cam ve kapılarınız  temizlikçi arkadaşlarımız tarafından titizlik ile silinmektedir. Pırıl pırıl bir görüntü temizlik sonrası sizlere sunmaktadırlar.

Ev temizliği konusunda ev sahiplerinin endişe duyduğu bir nokta ise temizlik sonrası eşyalarının yerlerinin değiştirilmesi ya da koydukları yerde bulamamaları olmaktadır. Siz eşyalarınızı nereye bırakmış iseniz temizlik sonrası eşyalarınız aynı şekilde o noktada kalacaktır. Arkadaşlarımız sizlerin işlerini kolaylaştırmak adına sadece temizlikle ilgilenerek eşyalarınızın düzenine dokunmazlar. Sizler de Bahçeşehir temizlik şirketi firması tarafından temizlik hizmeti alırken gözünüz arkada kalmadan evinizi çalışma arkadaşlarımıza bırakabilir ve işleri bittikten sonra mis kokular yayılan evinize aynı düzeniniz ile geri dönebilirsiniz.

YENİ EFSANE TEMİZLİK TARAFINDAN VERİLEN HİZMETLER

Firmamız sadece ev temizliği ile sizlere yardımcı olmaz. Oldukça geniş kapsamda çalışma alanına sahip bir firma olmaktayız. Bahçeşehir temizlik şirketi başta ev temizliği olmak üzere ofis temizliği, dış cephe temizliği, büro temizliği, mağaza temizliği, dükkan temizliği, fabrika temizliği,  banka temizliği, petrol ofisi temizliği, hastane temizliği, inşaat temizliği, dershane temizliği, tadilat sonrası temizlik, boş ev temizliği, eşyalı ev temizliği, villa temizliği, otel temizliği, okul temizliği, zemin temizliği, öğrenci yurdu temizliği, depo temizliği, plaza temizliği, su baskını sonrası temizlik, yangın sonrası temizlik, cam temizliği, bodrum temizliği, çatı temizliği, iş merkezi temizliği, iş hanı temizliği ve depo temizliği  gibi daha pek çok temizlik hizmetini sizlere sunmaktadır.

Bahçeşehir temizlik şirketi ile istediğiniz zaman kolaylık ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İster telefonunuz ile isterseniz de e-posta adresimizden bizlere yazarak irtibata geçebilirsiniz. Firmamız haftanın her günü temizlik hizmeti vermektedir. Firmamızdan temizlik hizmeti almak istediğinizde öncelikle en uygun zaman diliminde randevu oluşturuyoruz. Oluşturulan randevuya göre Bahçeşehir temizlik şirketi bünyesindeki temizlikçi bayan arkadaşlarımız sizlere belirtilen gün ve saatte istediğiniz adreste olarak temizlik hizmeti vermektedirler. Randevu sırasında sizlere de belirtilmiş olan gün ve saatte herhangi bir aksama durumu yaşanmamaktadır.

YENİ EFSANE TEMİZLİK OLARAK NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ.

Uzun yıllardır Yeni Efsane Temizlik. Bahçeşehir’de en iyi Ev temizliği için gündelikçi kadın ve temizlikçi bayan temin ederek profesyonel kadrosuyla kusursuz temizlik hizmeti veren kurumsal bir şirkettir.

Bahçeşehir Temizlik Şirketleri olarak ihtiyaç duyduğunuz her alanda kusursuz  hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. “Önce sağlık” diyerek eğitimli ve alanında uzman temizlikçi bayan. Gündelikçi kadın ve diğer çalışanlarımız ile birlikte. Aileniz, evcil hayvanlarınız ve sizin sağlığınız için ağır kimyasallar içermeyen ve sağlık bakanlığı onayından geçmiş temizlik ürünleri kullanarak en sağlıklı sonuçları elde ediyoruz.

Ev, iş yeri ve diğer tüm yaşam alanlarınızın temiz görünümünü ve hijyenini sağlamak, bizim işimiz. Firmamıza yedi günün yirmi dört saati ulaşabilirsiniz. Temizlik ihtiyaçlarınızda Bahçeşehir Temizlik Şirketi Yeni Efsane Temizlik farkını en ucuz fiyatları ile hissedebilirsiniz.

 

En İyi Ev Temizliği

Bahçeşehir Temizlik Firması  İstanbul’un her yerinde profesyonel Ev temizliği hizmetleri sunmaktadır. Ev temizliği ekibi ile Yeni Efsane Temizlik güvencesi altında. Bahçeşehir’de Temizlik Şirketi ve ev temizliği ihtiyaçlarınızda profesyonel temizlikçi kadın. Gündelikçi bayan personellerimiz ve uygun fiyatlarımızla size en iyi temizlik hizmetini sunuyoruz.

Bahçeşehir’de size benzersiz bir temizlik deneyimi sunan Yeni  Efsane Temizlik Bahçeşehir ev temizliği, Bahçeşehir villa temizliği, Yazlık temizliği, Bahçeşehir boş ev temizliği, Bahçeşehir eşyalı ev temizliği, Bahçeşehir dış cephe temizliği, Cam temizliği, Su baskını temizliği, Bahçeşehir yangın sonrası temizlik, Gündelikçi bayan ve Temizlikçi kadın temini gibi temizlik ihtiyaçlarınızda uzman kadro ve kaliteli temizlik ürünleri ile size bir telefon kadar yakındır.

Hizmetlerimizde; müşterilerimizin sağlığını, temizlik ile ilgili isteklerini ve ihtiyaçlarını ilk sıraya koyuyoruz. Bu nedenle, ev ya da kiralık mülkünüzün sağlıklı ve güvenilir bir şekilde temizlenmesini istiyorsanız. Bahçeşehir Yeni Efsane  olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Kurumsal Temizlik Hizmetleri

Bahçeşehir Temizlik Şirketi. Küçük ve büyük işletmelere Ofis temizliği. Büro temizliği. İş yeri temizliği. Fabrika temizliği. Dükkan temizliği. Mağaza temizliği. Depo temizliği. Fuar temizliği, Restoran temizliği. Lokanta temizliği. Market temizliği, Otel temizliği, Organizasyon temizliği, Endüstriyel temizlik, gibi birçok kurumsal temizlik hizmeti sunar. Camlarınızı temizlemek ve temiz tutmak zor olabilir. Yeterince stresli olan hayatın yoğun temposunda kendiniz için daha fazla stres yaratmak yerine, zahmetsiz temizlik için Bahçeşehir Temizlik Şirketi;  müşteri temsilcileri ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 496 22 57