ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Büyükçekmece Temizlik Şirketi

Büyükçekmece Temizlik Şirketi

Büyükçekmece Temizlik Şirketi

Büyükçekmece Temizlik Şirketi %100 Müşteri Memnuniyetini esas alarak Büyükçekmece’nin bir çok bölgesin de 2012 yılından bu yana temizlik şirketi olarak hizmet vermekteyiz.

Yeni Efsane Temizlik ev temizlik işlerinde çığır açan güvenilir bir temizlik firması olarak eşyalı ve boş ev temizlik işlerinin yanı sıra ofis temizliği hizmetleri de vermektedir.

Büyükçekmece Temizlik Şirketleri arasında bir marka olmuş olan Yeni Efsane Temizlik her türlü temizlik şirketi ihtiyacınızda güçlü bir çözüm ortağı olarak size en yakın temizlik şirketleri arasında yer almaktadır. Ve yüksek müşteri memnuniyeti seviyesini her geçen gün bir basamak daha yukarılara taşımaktadır.

İstanbul Büyükçekmece bölgesinde süregelen temizlik şirketi hizmetlerimiz Boş ev temizliği   Eşyalı ev temizliği  Detaylı ev temizliği  Gündelik ev temizliği  Büyükçekmece inşaat sonrası temizlik   Büyükçekmece ofis temizliği mağaza temizliği  Büyükçekmece yangın sonrası temizlik  Büyükçekmece koltuk yıkama ve Yerinde halıfleks yıkama gibi işler olup Büyükçekmece Temizlik Firması elemanları olarak tam gün temizlik işlerinize haftanın yedi günü temizlik elemanı temin ediyoruz. Sizde mutlu müşterilerimiz arasına katılmak isterseniz. Büyükçekmece Temizlik Şirketleri, Yeni Efsane Temizlik çağrı merkezi telefon numarasını arayınız.

Gündelik ev temizlik işleri konusunda faaliyet gösteriyoruz. Büyükçekmece Temizlik Şirketi olarak tam gün Genel temizlik ve Detaylı temizlik hizmetleri veriyoruz. Biz temizlik işini önemsiyoruz prensipleri olan bir temizlik firmasıyız. Yeni Efsane Temizlik olarak iyi verim alınamadığı için saatlik temizlik hizmeti vermiyoruz. Size yüksek standartlarda bir temizlik hizmeti vermeyi arzuluyoruz. Bu yüzden çağrı merkezini bir gün önceden arayıp temizlik randevusu almanızı rica ediyoruz.

BÜYÜKÇEKMECE EV TEMİZLİK HİZMETLERİ NELERİ KAPSIYOR

Büyükçekmece Yeni Efsane Temizlik. Ev temizlik hizmeti için gelen temizlik elemanı eşyalı evlerde bütün temizlik işlerini yaparlar. Ayrım gözetmezler. Efsane Temizlik Şirketi elemanları yerleri , kapıları , camları , çerçeveleri , pencereleri , mobilyalı , mutfağı ve banyoyu tam gün temizler. Detaylı ev temizliği için Büyükçekmece Temizlik Şirketleri  Yeni Efsane Temizlik tarafından yönlendirilen temizlikçi bayan elemanlar genel temizliğe ek olarak duvarları siler. Buzdolabının içini temizler , Mutfak dolaplarının içini boşaltır kap kaçağı siler yerleştirir. Giysi dolaplarının içini boşaltıp düzenli bir şekilde yerleştirirler.

GÜNDELİK EV TEMİZLİK İŞLERİ YAPAN GÜVENİLİR TEMİZLİKÇİ BAYANLAR

Günlük ev temizliği için evlere ofislere temizlikçi bayan eleman yönlendiren profesyonel bir temizlik şirketiyiz. Büyükçekmece temizlik şirketi tarafından evlere temizlik için gelen bayan sabah onda temizlik yapacağı adrese gelir. Hemencecik hiç vakit kaybetmeden temizliğe başlar. Sekiz saat süren temizlikten sonra temizlikçi bayan mesaisi akşam saat altıda son bulunca paydos edip ücretini alıp çıkar. Büyükçekmece temizlik şirketi tarafından yönlendirilen temizlikçi bayanın yaptığı temizlikten memnun kalırsanız. Büyükçekmece Temizlik Şirketleri, Yeni Efsane Temizlik müşteri hizmetleri ile görüşüp ayda bir on beş günde bir  veya haftada bir rutin temizlik için gelmesini talep edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 496 22 57