ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Yeşilyurt Temizlik Şirketi

Yeşilyurt Temizlik Şirketi

yeşilyurt temizlik şirketi
9 Eyl

Yeşilyurt Temizlik Şirketi

Yeşilyurt  Profesyonel Temizlik Şirketi 

Yeşilyurt Temizlik Şirketi  firmalarının insanlara sağladığı kolaylıklar şüphesiz çok fazladır. Öncelikle iş gücü ve enerji tasarrufu etmek ile beraber kesinlikle profesyonel bir ekip ile belirli standartlar içinde çalışırsınız. Eğer hizmet aldığınız servisi beğenmezseniz karşınızda konuşabileceğiniz bir firma olur. Kısacası ev ve işyeri gibi yaşamış olduğunuz yerleri güvenilir insanlara teslim etmiş olursunuz. Bu yüzden temizlik şirketleri ile çalışmanız içinizin rahatlamasını sağlar.

Uygun ve kaliteli profesyonel bir temizlik şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yeşilyurt temizlik şirketi olarak Ev temizliği. Ofis temizliği. Otel temizliği. Okul temizliği. İşyeri temizliği. İnşaat sonrası temizlik. Dış cephe cam temizliği. Cafe temizliği. Restoran temizliği. Gündelikçi bayan personel. Kütüphane temizliği v.b alanlarda hizmet vermekteyiz. Yeşilyurt dışında Avrupa yakası bütün bölgelere hizmet veriyoruz. Fiyaka Temizlik Şirketi olarak en kaliteli ürünler temizlik malzemelerimiz ve buharlı makinamız ile sizlere temizlik hizmeti sunmaktayız.

Misyonumuz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Temizlik sırasında tercih edilmesi halinde bütün temizlik ürünleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Firmamız 2017 den bu yana istanbul Yeşilyurt bölgesinde hizmet vermektedir. Sitemiz üzerinden son 5 yıldır binlerce müşterilerimize hizmet verdik. Sizinde temizlik hizmetine ihtiyacınız varsa hiç düşünmeden arayabilirsiniz.

Yeşilyurt bölgesinde temizlik hizmetleri

Yeşilyurt Temizlik Şirketleri bizden istediğiniz bütün özellikleri sağlamakla beraber ayrıca diğer bütün Yeşilyurt Temizlik Şirketleri‘nden çok daha ucuza hizmet vermektedir. Bizle çalışmanız sizlere temizlikte kaliteyi gösterecektir. Gelişmiş teknolojinin en son çıkan temizlik makinelerinin de sayesinde bizim için imkânsız bir temizlik yoktur. Alanında uzman kadromuz ile hızlı ve özverili bir şekilde teslim aldığımız yeri en kısa sürede temizleyebilmekteyiz. Yeşilyurt Temizlik Firması olarak bu konuda bizlere güvenebilirsiniz. Ürünlerimizde en güvenilir markaları kullanmaktayız. Diğer Yeşilyurt Temizlik Firmalarına göre işimizde kaliteyi ucuza sağlamayı esas tutmuş durumdayız. Her insana ulaşabilen (Yeni Efsane Temizlik) firmamız sizlere Yeşilyurt ev temizliği, Yeşilyurt villa Temizliği, Yeşilyurt işyeri temizliği, Yeşilyurt dış cephe cam temizliği, Yeşilyurt inşaat sonrası temizlik ve Yeşilyurt  ofis temizliği gibi birçok alan da hizmet verebilmektedir. Memnuniyetinizi en üst seviyede tutacak şekilde elimizden gelen en iyi hizmeti sizlere sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yaptığımız kaliteli temizlikten sonra oluşabilecek şikayet ve görüşlerinizi 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimize iletebilir. Bu konuda alanında tecrübeli insanlar ile görüşerek varsa yaptığımız hataları en kısa sürede düzeltmemizde bizlere yardımcı olacak bilgileri verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57