ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri; uzun yıllardır Yeni Efsane Temizlik bünyesinde Beylikdüzü’nde Dış Cephe Temizlik, Camların temizlik, bakım ve onarımında kullanılmak üzere en iyi Dış Cephe Temizlik; için  firmamızın deneyimli ekipler tarafından  profesyonel kadrosuyla kusursuz temizlik hizmeti veren kurumsal bir şirkettir.

“Önce sağlık” diyerek eğitimli ve alanında uzman çalışanlarımız ile birlikte; aileniz, evcil hayvanlarınız ve sizin sağlığınız için ağır kimyasallar içermeyen ve sağlık bakanlığı onayından geçmiş kesinlikle ISO 9001 – 2000 belgesine sahip ürünlerden ; temizlik ürünleri kullanarak en sağlıklı sonuçları elde ediyoruz. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti; etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir temizlikten öteye gitmez

Beylikdüzü Temizlik Şirketi; İstanbul’un her yerinde profesyonel Dış Cephe Temizlik hizmetleri sunar. Beylikdüzü  temizlik şirketi ; tecrübeli personel, doğru kimyasalla , teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerimizin her zaman hizmetinizdeyiz.

Çünkü ; Beylikdüzü’nde size benzersiz bir temizlik deneyimi sunan Yeni  Efsane Temizlik;  Dış cephe temizliği; her çeşit cam temizliği, çerçeve temizliği, cam kapıların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, metropol ve yüksek binaların cam temizliği; Su baskını temizliği; Yangın sonrası temizliği; gibi temizlik ihtiyaçlarınızda uzman kadro ve kaliteli temizlik ürünleri ile size bir telefon kadar yakınınızdayız.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak; bilinçli yapılan temizliğin, cephelerin; yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını bu nedenle   aynı zamanda  metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmesini ;  en önemlisi iki yüzeyinde temizlik kimyasalı, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde temizlenmesini istiyorsanız, Beylikdüzü  Temizlik Şirketi;  Yeni Efsane Temizlik olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Kurumsal Temizlik Hizmetleri

Beylikdüzü  Temizlik Şirketi; küçük ve büyük işletmelere Ofis temizliği; Büro temizliği, İş yeri temizliği; Fabrika temizliği, Dükkan temizliği,  Yerinde Halıfleks yıkama gibi birçok kurumsal temizlik hizmeti sunarız. Asansörü bulunmayan binalarda Camlarınızı temizlemek ve temiz tutmak zor olabilir.Bu nedenle  25 – 30 metreye kadar ulaşabilen yüksek çalışma platformları sayesinde camlar silinebilmektedir.  Ayrıca yeterince stresli olan hayatın yoğun temposunda kendiniz için daha fazla stres yaratmak yerine; zahmetsiz temizlik için Beylikdüzü Temizlik Şirketleri; Yeni Efsane Temizlik müşteri temsilcileri ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57