clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Yeni Efsane Temizlik Şirketi, İstanbul Beylikdüzü Temizlik Firmaları arasında hizmet kalitesini her zaman üst seviyede tutmuş ve bu anlamda da her geçen gün büyümeye devam etmiştir. Her türlü temizlik ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz. Beylikdüzü Temizlik Şirketleri, Yeni Efsane Temizlik olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetimizde haftanın her gününü esas almaktayız bu anlamda ister Ev temizliği ister Ofis temizliği konusunda destek arıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yeni Efsane Temizlik olarak merkezi ofisimizde ağırlayabileceğimiz misafirlerimize pek çok alanda özel fiyat ve referans sağlayabiliyoruz. Bu anlamda Ev ve Ofis temizliğinde hizmetlerimiz sürekli olarak talep edilmektedir. Ev temizliği hizmetimizde haftanın belirli günlerinde Temizlikçi bayan temini de sağlanabilmektedir.

Özellikle Dış Cephe Temizliklerinde camlardan tutun da binaların genel anlamda dış temizliğine büyük önem verilmektedir. Firmamız kullandığı kimyasallardan malzemelere varıncaya kadar hepsinde kalite standartlarını üst seviyede tutmuştur. Bu anlamda özellikle Beylikdüzü Temizlik Şirketleri, Yeni Efsane Temizlik olarak temizlik işlemi sırasında kullanmış olduğumuz ürünlerin insan sağlığına hiçbir şekilde yan etkisi olmamaktadır.

Ev temizliği hizmetimizde bizi arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size her konuda yardımcı olabilecektir.

Beylikdüzü Temizlik Firması

Ofis temizliği ya da Fabrika temizliğinde istenirse 24 saat tam zamanlı olarak hizmet verilebilir. Bu anlamda vardiyalı olan çalışanlarımızla birlikte en uygun fiyat seçenekleri de sizlere sunulabilmektedir.

Yeni Efsane Temizlik olarak firmamızın kalitesi bugüne kadar farklı müşterilerimizin referanslarıyla ortaya koyulmuştur. Bu anlamda tercihinizi en uygun fiyat ve kaliteli hizmetten yana kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri, Yeni Efsane Temizlik sektörde 13 yılını geride bırakmış ve bu anlamda da pek çok bireysel kişilere ve firmalara hizmet vermiştir. Amacımız en doğru yöntemleri ve güler yüzümüzü de kullanarak her zaman müşteri portföyümüzü artırmaktır. Bizimle çalışan müşterilerimizin bizden memnun olduklarını ve buna göre de diğer müşterilerine bizi tavsiye ettiklerini çok iyi biliyoruz. Bunun için sizlerin de tavsiyeleriyle birlikte her geçen gün giderek İstanbul’un bir çok ilçelerinde marka olarak yerimizi alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57