ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik ŞirketiBeylikdüzü Temizlik Şirketleri  uzun yıllardır Yeni Efsane Temizlik bünyesinde Beylikdüzü’nde Ev Temizliği, Ofis Temizliği ve Dış Cephe Cam Temizliği  gibi birçok alanda temizlik hizmeti sunmaktadır.

Firmamız deneyimli ekipler tarafından  profesyonel kadrosuyla kusursuz temizlik hizmeti veren kurumsal bir şirkettir.

“Önce sağlık” diyerek eğitimli ve alanında uzman çalışanlarımız ile birlikte; aileniz, evcil hayvanlarınız ve sizin sağlığınız için ağır kimyasallar içermeyen ve sağlık bakanlığı onayından geçmiş kesinlikle ISO 9001 – 2000 belgesine sahip ürünlerden ; temizlik ürünleri kullanarak en sağlıklı sonuçları elde ediyoruz. Zira yanlış yapılan temizlik hizmeti; etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve  zarar veren bir temizlikten öteye gitmez.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi; İstanbul’un her yerinde profesyonel Temizlik hizmetleri sunar. Beylikdüzü  temizlik şirketi ; tecrübeli personel, doğru kimyasalla , teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerimizin her zaman hizmetinizdeyiz.

Beylikdüzü’nde size benzersiz bir temizlik deneyimi sunan Yeni Efsane Temizlik. Ev temizliği, Ofis temizliği, Dış cephe temizliği ve her çeşit metropol ve yüksek binaların cam temizliği; Su baskını temizliği; Yangın sonrası temizliği; gibi temizlik ihtiyaçlarınızda uzman kadro ve kaliteli temizlik ürünleri ile size bir telefon kadar yakınız.

BEYLİKDÜZÜ EV TEMİZLİĞİ

Beylikdüzü temizlik şirketi olarak ; Ev ortamınıza verdiğimiz hizmetlerin tümünde olduğu gibi müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Beylikdüzü ev temizliği hizmeti, konut ve meskenlerin konumuna göre; eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği / daire temizliği, tadilat sonrası ev temizliği olmak üzere birkaç çeşittir.

Siz müşterilerimizin en çok bizlerden talep ettiğiniz, eşyalı daire temizliklerinde, evinizin büyüklüğüne göre doğru sayıda personel sayısını tespit ediyoruz. Temizlik malzemelerinin temini opsiyoneldir.

Malzemesiz veya malzemeli olarak hizmet vermekteyiz. Çalışan personelimizin sosyal güvencesi firmamız güvencesi altındadır.

Rutin ev temizlik hizmeti ; genel temizlik, cam ve pimapen temizliği, kapıların temizliği, tezgah mutfak temizliği, banyo fayans temizliği, duşakabin lavabo wc temizliği, detaylı temizlik ve benzeri temizlik hizmeti türleri gibidir.

BEYLİKDÜZÜ OFİS TEMİZLİĞİ

Beylikdüzü Temizlik Şirketi sektöründe güvenilir ve müşteri memnuniyeti, hijyen temizlik, anlayışımızla siz sayın müşterilerimizin ofislerine, yaşam alanlarına ferah ve etkili bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

Beylikdüzü ofis temizliği Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile iş arkadaşlarınız ve elemanlarınızın sağlıklı bir gün geçirmesini sağlıyoruz. Kalitemizden ödün vermeyen temizlik şirketimiz ile deneyimlerimize dayanarak sizlere kaliteli ve titiz bir yaşam sunuyoruz. Beylikdüzü temizlik şirketi olarak, birçok firmanın ofis temizliğini yapmakla gurur duyuyoruz.

 DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Beylikdüzü dış cephe cam temizliği olarak; bilinçli yapılan temizliğin, cephelerin; yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını bu nedenle   aynı zamanda  metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmesini ;  en önemlisi iki yüzeyinde temizlik kimyasalı, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde temizlenmesini istiyorsanız, Beylikdüzü  Temizlik Şirketi;  Yeni Efsane Temizlik olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Kurumsal Temizlik Hizmetleri

Beylikdüzü  Temizlik Şirketi; küçük ve büyük işletmelere Ofis temizliği; Büro temizliği, İş yeri temizliği; Fabrika temizliği, Dükkan temizliği,  Yerinde Halıfleks yıkama gibi birçok kurumsal temizlik hizmeti sunarız. Yüksek binalarınızın Camlarını temizlemek ve temiz tutmak zor olabilir. Bu nedenle  25 – 30 metreye kadar ulaşabilen yüksek çalışma platformları sayesinde camlar silinebilmektedir.  Ayrıca yeterince stresli olan hayatın yoğun temposunda kendiniz için daha fazla stres yaratmak yerine; zahmetsiz temizlik için Beylikdüzü Temizlik Şirketleri Yeni Efsane Temizlik müşteri temsilcileri ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57