ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Merter Temizlik Şirketi

Merter Temizlik Şirketi

merter temizlik şirketi
9 Eyl

Merter Temizlik Şirketi

MERTER EV TEMİZLİĞİ & OFİS TEMİZLİĞİ

Merter Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Yeni Efsane Temizlik; her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas almıştır.

Merter Temizlik Şirketi. Olarak İstanbul ilinin Merter semtinde sizlere bu konuda profesyonel düzeyde hizmetler veren bir kurumuz. Yeni Efsane Temizlik firma adımız ile sizlere vermiş olduğumu bu hizmetleri köklü firma yapımız.  Profesyonel kadromuz ve çalışma işleyişimiz ile sizlere aktarmaktayız.

Merter ev temizliği.  Merter ofis temizliği,  dış cephe cam temizliği, İlaçlama hizmetleri. Hastane temizliği. Okul temizliği. İş yeri temizliği. Plaza temizliği. İnşaat sonrası temizlik. Daire temizliği. Koltuk yıkama ve Yerinde halıfleks yıkama v.b gibi mekânların temizlik ihtiyaçlarını, profesyonel temizlik ekipmanı ve ekibimizle temizliyoruz.

Merter Temizlik Şirketleri olarak, Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile tüm İstanbul bölgesinde birçok başarılı projeye imza attık. Sadece temizlik değil, firmalarınızın ihtiyaçları doğrultusunda firmanıza destek personelleri sağlamaktayız.

Merter Temizlik Şirketi olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Yeni Efsane Temizlik Şirketi. Gerek personelleri açısından ve gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan. Kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Efsane Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz.

Lokasyon olarak hangi bölgedeyseniz size en yakın Temizlikçi bayan ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Tüm İstanbul Avrupa Yakası temizlik şirketleri olarak kaliteyi ön planda tutmaktayız. Ev Temizliği ve Ofis temizliği hizmetlerimizde. Eğitimli pratik çalışmayı prensip edinmiş ekip arkadaşlarımızla 7/24 temizlik hizmetleri olarak gereksinimlerinizi karşılamaktayız. İstanbul dahilinde mevcut bulunan çeşitli Temizlik firmaları arasında en ekonomik ve en kaliteli hizmeti vermek amacındayız…

Merter Temizlik Şirketi Hep Sizinle

Merter Temizlik Şirketi kendinden emin kişiler ile çalışmaktadır. Sizde temizlikte zorlanıyorsanız ve yardıma ihtiyaç duyuyorsanız bağlantıyı kullanarak istediğiniz kalitedeki temizlik çalışanlarına ulaşabilirsiniz. En yakın temizlik şirketine ulaşmak artık sizin için çok kolay bir hal almıştır. Bir tık ile her türlü temizlik çalışanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz ve temizlik işlerinizi yaptırabilirsiniz. Size bir telefon Kadar Yakınız. Detaylı bilgi için arayın.

Temizlik veren kaliteli kurumlar ve tercih edilen firmalar arasında yer almak adına vermiş olduğumuz bu profesyonel temizlik hizmetlerini sizlere müşteri memnuniyeti odaklı olarak ulaştırmakta ve bu sayede diğer. Merter temizlik firmaları içerisinde tercih edilen kurum yapısına kavuşmaktayız. Vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerinde sizlere bu hizmetleri profesyoneli yenilikçi, modern ve yüksek standartlara sahip olarak ulaştırmaktayız. 7/24 vermiş olduğumuz bu hizmetlerden sizlerde gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 496 22 57