ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Kağıthane Temizlik Şirketi

Kağıthane Temizlik Şirketi

Kağıthane Temizlik Şirketi
6 Haz

Kağıthane Temizlik Şirketi

 

Kağıthane Temizlik Şirketi 

Kağıthane Temizlik Şirketi. Yeni Efsane temizlik firması olarak. İstanbul genelinde olduğu gibi uzun yıllardan beri kurumsal temizlik hizmetleri sunmaktayız.. Uzun yıllardır müşteri memnuniyetini temel alarak gerçekleştirdiğimiz temizlik uygulamalarımızda bugüne kadar binlerce kuruma ve kişiye hizmet verdik. Hemen hepsinin bir sonraki temizlik gereksiniminde değişmez adresi olduk. Her geçen gün de daha geniş bir kitleye ayrıcalıklı hizmetlerimizi ulaştırmaya devam ediyoruz.

Kağıthane temizlik şirketleri arasında ilk günden itibaren modern konseptimizle sıyrılarak öne çıktık. Çünkü bizler dinamik yapımızla temizliğe dair uluslararası arenada ortaya çıkan bütün yenilikleri yakından takip ediyoruz. En yeni teknolojileri, en kaliteli temizlik ürünlerini kullanıyor ve bütün temizlik çözümlerimizde yeni nesil teknolojilere yer veriyoruz.

Uygulama yapacağımız alana göre temizlik projeleri hazırlıyoruz. İnsan sağlığına ve temizlenecek yüzeyin sağlığına zarar vermeyecek. Çevre dostu kimyasallar, deterjanlar ve temizlik ekipmanları kullanıyoruz. Temizliğine yaptığımız alanların sadece temizlik yapmakla kalmıyor, zararlı bakterilerinden de arındırarak hijyenik ortamlar elde ediyoruz. Müşteri odaklı çalışmalarımızı, sizlerin müsait olduğunuz zamana göre 7/24 aralıksız yerine getiriyoruz.

Kağıthane Ofis Temizliği

Ofisler, işyerleri temizlik ihtiyacının en yoğun olduğu yerlerdir. Çünkü ofislerin temiz olması hem çalışan performansını etkiler hem de misafirlerinizin gözündeki imajınıza yön verir. Çok sayıda kişinin kullanmasından dolayı da ofisler fazlaca kirlenip lekelenir. Kağıthane’nin en iyi temizlik servisi olarak bizler ofislerinizi sizin için detaylı olarak temizliyoruz. Ofislerinizin boş ya da eşyalı olması hiç fark etmez. Uzman kadromuzla her şekilde ofislerinizi pırıl pırıl hale getirebilir.

Kağıthane ofis temizliği firması olarak sadece kullanımda olan ofislerin temizliğini yapmıyoruz. Bunun dışında tadilata aldığınız ofislerinizin tadilat sonrası temizliği için, yeni tutuğunuz bir ofisinize taşınmadan önce gerekli olan temizliği için de bizden destek talep edebilirsiniz. İster yüzeysel ister detaylı temizlik gereksinimlerinizi birinci sınıf temizlik ürünlerimizle, yeni nesil ekipmanlarımızla yerine getiriyoruz.

Ofislerinizin, işyerlerinizin ve dükkânlarınızın temizliğini dilerseniz mesai saatleri içinde çalışanlarınızı rahatsız etmeyecek şekilde, dilerseniz akşamları, mesai saatleri dışında yapabiliriz. Belirleyeceğiniz gün ve saatlerde periyodik ofis temizliği yaparak çalışma ortamlarınızın her daim tertemiz kalmasını sağlayabiliriz. Vereceğimiz part-time temizlik hizmetleri ile işyerlerinize temizlik personeli almaktan kurtulabilirsiniz. Ve daha ekonomik şekilde çalışma ortamınızı temiz tutabilirsiniz.

Kağıthane Ev Temizliği

Kağıthane temizlik firmaları arasında bizleri ayrıcalıklı kılan ve en çok tercih edilen, en fazla tavsiye edilen Kağıthane ev temizliği firması konumunda bulunmamızı sağlayan etkenlerden birisi sektördeki tecrübemiz ve personellerimizin özverisidir. Çünkü biliyoruz ki, ev temizliği çok detay gerektirir. Bunu tespit etmek ise ayrı bir uzmanlık gerektirir. Yine ev temizliğinde insanların en dikkat ettiği noktaların başında güvenlik gelir. Hiç kimse evine güvenemeyeceği ve kim olduğu, ne olduğu belli olmayan birilerini almak istemez. Uzun yıllardır Kâğıthane’de ev temizliği hizmeti veren firmamız bu alanda müşterilerinin güvenini kazanmış, kurumsal kimliğiyle öne çıkmıştır.

Bizler aktif kullanmakta olduğunuz evlerinizin temizliğini A’dan Z’ye her şeyiyle malzemeler dahil yerine getiriyoruz. Mutfak, banyo, tuvalet, lavabolar gibi temizlenmesi çok zor olan alanlarda hem bütün yağ lekelerini, kireç kalıntılarını, sabun artıklarını, küfleri yok ediyor hem de anti bakteriyel temizlik ürünlerimizle dezenfekte ediyoruz. Bu sayede sizler ve sevdikleriniz için güvenli yaşam alanları oluşturuyoruz.

Firma olarak aynı evlerinizin tadilat sonrası temizliğini, oturup boşalttığınız evlerinizin temizliğini, yeni taşınacağınız evlerinizde taşınma öncesi temizliğini de yapıyoruz. Bu tarz temizlikler gündelikçilerin yapabileceği temizlikler değildir. Çok daha güçlü makineler, uzman kişiler ve özel ekipmanlar gerektirir. Bizler bütün bunlara sahip olarak profesyonel ev temizliği yapabiliyoruz.

Kağıthane Dış Cephe Cam Temizliği

Temizlik, sadece yapıların içerisinde ortaya çıkan bir ihtiyaç değildir. Dış cephelerin de temizliğe ihtiyacı vardır. Özellikle cam dış cephelerin temizliği çok daha elzemdir. Çünkü cam cepheler çok sık kirlenir ve kirli cam cepheler hem içeriden hem de dışarıdan görsel bir kirlilik oluşturur. Marka değerinize, imajınıza zarar verir. Üstelik cam yüzeylerde düzenli olarak temizlik yapılmazsa kalıcı kireçlenmeler, oksitlenmeler meydana gelir. Bu da ürünlerinizin kullanım ömrünü azaltır.

En donanımlı Kağıthane temizlik şirketi olarak bizler dış cephe cam, kompozit temizliğinde sepetli vinçler, iskeleler ve endüstriyel dağcılık uygulamaları kullanıyoruz. Temizlenecek alana göre iş güvenliğini öncelik alarak yaşam hattı kuruyor ve emniyet kemeri gibi detaylardan ödün vermeden temizlik işlemlerimizi hızlı, güvenli ve kaliteli şekilde yapıyoruz. Cam yüzeyleri tertemiz hale getiriyoruz.

Neden Yeni Efsane Temizlik Şirketi ?

%100 Müşteri Memnuniyeti

Yeni Efsane Temizlik olarak misyonumuz her zaman müşteri memnuniyetidir. Sayfamızda yer alan müşteri yorumlarına göz atabilir veya iletişim bölümünden sizde yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Kağıthane Yeni Efsane Temizlik danışmanlık olarak. Diğer firmalar arasında sıyrılmak adına özel ekipman ve araç gereçleri kullanmaktayız. Kağıthane de temizlik işi yapan firmalar farklı seçenekleri tercih edebilmektedir. Bizler İstanbul ev temizliği ve Kağıthane koltuk temizliği sırasında özellikle bebek, yaşlı ve evcil hayvanların etkilenmemesi adına kimyasaldan uzak malzemeler kullanmaktayız. Kağıthane okul temizliği de aynı zamanda gerçekleştirdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır. Çocukların okul içerisinde hijyen ortamına sahip olması adına Kağıthane okul temizliği yapan firmalar arasında yer almaktayız. Salgın neticesinde bakteri ve mikroplardan korunma sağlamak adına düzenli temizlik yapılması gerekir. Doğru firmalar ile çalışılma sonrası istenen düzeyde temizlik sağlanmaktadır.

Temizlik Şirketi müşterilerin beklentilerini karşılamak adına çaba sarf etmektedir. Piyasa içerisinde yer alan şirketimiz personel hizmetleri sağlamaktadır. Temel müşteri memnuniyetini alan firmamız bu noktada kişilerin. Kağıthane de uygun fiyatlı temizlik firmaları arasında bizi tercih etmesine sebep olmaktadır. Müşterilerimize temelde işlemin karşılığını veren bütçelere uygun fiyatlar sunmaktayız. Temizlik hizmetleri arasında çeşitli noktalar bulunmaktadır. Bunlar arasında. Kağıthane yangın sonrası temizlik. İnşaat sonrası temizlik. Kağıthane koltuk temizliği. Ofis temizliği ve Ev temizliği bulunur. Temizlik noktasında her alana erişerek profesyonel işlemlerimizi sağlamaktayız. Bizler için temizlik sektöründe Kağıthane temizlik yapan firmalar arasında her zaman en iyisi olmak önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57