Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmeti

Yeni Efsane Koltuk Yıkama Güvencesiyle Hizmetinizdeyiz

Koltuk Yıkama konusunda sektöründe lider firmalardan biri olarak. Farklı temizlik uygulamalarıyla siz müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir. Kimyasal bazlı temizlik malzemelerinin kullanımında bilinçli personele sahip firmamız, insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Doğal ve organik bir temizliğin olmasına önem vermektedir. Sonuç olarak koltuklarınızın temiz olması için dip bucak temizlik ve ince temizlik prensiplerine sahiptir.

Yıllardır sektörün içerisinde koltuk, kanepe ve oturma grupları, yüzeyleri kumaşla kaplı sandalye, yatak, halı ve halıfleks temizliği konusunda lider firmalar arasında kaliteli hizmetler sunmanın gururunu yaşıyoruz. Konusunda engin bir tecrübeye sahip firmamız, eşyalarınızı profesyonel bir şekilde yıkayıp temizleyerek, özlediğiniz profesyonel temizlik hizmetini sizlere sunmaktadır. Temizlik hizmetlerimiz eşyalarınızın bulunduğu yerde, en hızlı ve en etkili şekilde yapılmaktadır. İşinin ehli temizlik ekibimiz ve kullandığımız son teknoloji temizlik makinelerimiz ile memnun kalacağınız bir temizlik sonrası eşyalarınızı ilk günkü hallerine çok yakın bir hale getiriyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine İstanbul Avrupa Yakası Koltuk Yıkama hizmeti veren firmamızı tercih eden müşterilerimize, temizliğin keyfini doyasıya yaşama ayrıcalığı sunuyoruz.

Bizi Tercih Etmek İçin Nedenleriniz;

İşini iyi yapan ve yaptığı işte uzmanlaşmış bir temizlik ekibi,
Son teknoloji yıkama makineleri,
Anti bakteriyel özellikte, inatçı lekelere ve gözle görülmeyen zararlılara kesin çözüm sunan kaliteli temizlik ürünleri,
Güler yüzlü ve memnuniyet odaklı bir hizmet,
İhtiyaca cevap verebilirliği önemseyen ve etkin çözüm üreten bir anlayış,
Uygun fiyat seçenekleri ve avantajlı kampanyalar ile eşyalarınızın temizliği konusunda müşterilerimizin ilk tercih sebebiyiz.

Siz Koltuk Yıkama Hizmetimizle Hala Tanışmadınız Mı?

İhtiyacınız olan temizlik için profesyonel bir firma mı arıyorsunuz?. Artık internetten site site dolaşıp, güvenilir bir firma aramaya son?. İstanbul Avrupa Yakası Koltuk Yıkama. İşlerinize, sektörde edindiğimiz tecrübelerimiz, uzman ekip ve profesyonel ekipmanlarımızla en hızlı ve en etkili çözümlerle talibiz. En iyi reklam, yapılan işin kalitesi ve memnun müşterilerdir. Anlayışıyla, yaptığımız işi büyük bir özenle yapıyor ve bu güne kadar hizmet sağladığımız müşterilerimizi gönül rahatlığı ile referansımız olarak gösterebiliyoruz. Hizmet verdiğimiz alanda sürekli kendimizi geliştirmekte ve hep daha iyiye ulaşma noktasında araştırmaktayız.

Sunduğumuz temizlik hizmetinde gözle görülür bir değişimin ötesinde sağlığınızı da çok önemsiyoruz. Güzel temizlenen bir yatak, koltuk grubu ve halılar çok daha uzun ömürlü olup uzun seneler kullanılacağı gibi, hastalık sebebi olan gözle görünmeyen zararlıları da ortadan kaldırarak alerji ve enfeksiyonlara yakalanma riskini en aza indirir. Temizlikte kullandığımız solüsyonlarımız insan vücudu için zararsız ve çevre dostu olup, tamamen anti bakteriyel özellikte ürünlerdir. Daha detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!

Evinizde ve İşyerinizde, Yerinde Koltuk Yıkama Yapıyoruz. Koltuk yıkama işlemi yaklaşık bir buçuk saat sürmektedir. Bu süre içerisinde ilk olarak özel sıvılarla ıslatma işlemi ve dezenfekte yapılmaktadır. Daha sonra tek sefer çekimden sonra anti-bakteriyel TSE belgeli kimyasal maddelerle koltuk yıkama işlemine geçilmektedir.

Yapmış olduğumuz  işlemlerde koltuğunuzun 5 santim içine kadar detaylı yıkama yapıyoruz. Yıkadığımız  koltuklarınız firmamızın sunmuş olduğu temizlik garantisi altındadır. Servisimizden faydalanmak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Belirteceğiniz, koltuk türü ve sayısına göre fiyat alabilirsiniz. Müşteri temsilcimizden istediğiniz gün ve saate göre randevu alabilirsiniz.

Derinlemesine koltuk yıkama

Koltuk Yıkama işlemi  yüzeyinde (ön ve arka) bulunan her türlü kalem izi, boya, ruj lekesi, ağır lekeler dahil olmak üzere itina ile çıkarılmaktadır. Tüm bunlarla birlikte koltuk başlarında oluşan ter izlerinin bıraktığı karartılar kolay bir şekilde çıkarılıp koltuklarınıza adeta nefes aldırıyoruz. Ayrıca firmamız bünyesinde koltuk  haricinde, detaylı yatak yıkama hizmeti verilmektedir. Koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmanız için bizimle WhatsApp üzerinden mesajlaşa bilir veya arayabilirsiniz 0532 496 22 57

•insanlara daha sağlıklı yaşam alanları sunmaktadır. Buda temiz koltuklar, yataklar ve sandalyelerle başlar.

•Şirketimiz bünyesinde bulunan en son teknoloji cihazlar ve tecrübeli ekibimiz sayesinde kusursuz çalışıyoruz.

•Koltuk, Yatak ve Sandalye üzerindeki leke kir ne varsa hepsini yok etme garantisi veriyoruz. 

•Bizden beklediğiniz ne varsa hepsini karşılamaya memnun etmeye söz veriyoruz.

Koltuk yıkama hizmeti, özel temizlik ekipmanları ve kaliteli temizlik malzemeleri (kimyasallar) kullanılarak gerçekleştirilir. Profesyonel ekipler, son teknoloji ekipmanları kullanarak koltuklarınızı etkili bir şekilde temizler. Aynı zamanda çevre dostu ve insan sağlığına uygun temizlik ürünleri tercih edilir.

Zaman ve Enerji Tasarrufu: Koltuk yıkama işlemi zaman ve enerji gerektiren bir süreçtir. Profesyonel  hizmeti alarak bu süreçten tasarruf edersiniz.

 

 

 

 

Yerinde Koltuk Yıkama

Profesyonel Temizlik Ekibimiz Hizmetinizde

İstanbul Koltuk Yıkama fiyatları Hizmetinde Kusursuz Temizlik ve Deneyimli Ekip ile Memnuniyet Garantisi .

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Profesyonel makinelerle Derinlemesine Temizleriz Aynı Gün Kurur. Koltuk Yıkamada 12 Yıl Deneyim ile Özel Yıkama Makinesi Organik Deterjan ile Hizmet.

Schedule your Koltuk Yıkama estimate today!