Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Hizmeti

 Koltuk Yıkama konusunda sektöründe lider firmalardan biri olarak, farklı temizlik uygulamalarıyla sizYerinde Koltuk Yıkama müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir. Kimyasal bazlı temizlik malzemelerinin kullanımında bilinçli personele sahip firmamız, insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Doğal ve organik bir temizliğin olmasına önem vermektedir. koltuklarınız temiz olması için dip bucak temizlik ile ince temizlik prensiplerine sahiptir.

Anti-Bakteriyel Ürünler Kullanıyoruz!

Evinizde ve İşyerinizde, Yerinde Koltuk Yıkama Yapıyoruz. Koltuk yıkama işlemi yaklaşık bir buçuk saat sürmektedir. Bu süre içerisinde ilk olarak özel sıvılarla ıslatma işlemi ve dezenfekte yapılmaktadır. Daha sonra tek sefer çekimden sonra anti-bakteriyel TSE belgeli kimyasal maddelerle koltuk yıkama işlemine geçilmektedir.

Yapmış olduğumuz  işlemlerde koltuğunuzun 5 santim içine kadar detaylı yıkama yapıyoruz. Yıkadığımız  koltuklarınız firmamızın sunmuş olduğu temizlik garantisi altındadır. Servisimizden faydalanmak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Belirteceğiniz, koltuk türü ve sayısına göre fiyat alabilirsiniz. Müşteri temsilcimizden istediğiniz gün ve saate göre randevu alabilirsiniz.

Derinlemesine koltuk yıkama

Koltuk Yıkama işlemi  yüzeyinde (ön ve arka) bulunan her türlü kalem izi, boya, ruj lekesi, ağır lekeler dahil olmak üzere itina ile çıkarılmaktadır. Tüm bunlarla birlikte koltuk başlarında oluşan ter izlerinin bıraktığı karartılar kolay bir şekilde çıkarılıp koltuklarınıza adeta nefes aldırıyoruz. Firmamız bünyesinde koltuk  haricinde, ayrıca detaylı yatak yıkama hizmeti verilmektedir. Koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmanız için bizimle WhatsApp üzerinden mesajlaşa bilir veya arayabilirsiniz 0532 496 22 57

•insanlara daha sağlıklı yaşam alanları sunmaktadır. Buda temiz koltuklar, yataklar ve sandalyelerle başlar.

•Şirketimiz bünyesinde bulunan en son teknoloji cihazlar ve tecrübeli ekibimiz sayesinde kusursuz çalışıyoruz.

•Koltuk, Yatak ve Sandalye üzerindeki leke kir ne varsa hepsini yok etme garantisi veriyoruz. En iyi koltuk yıkama şirketi

•Bizden beklediğiniz ne varsa hepsini karşılamaya memnun etmeye söz veriyoruz.

Koltuk yıkama hizmeti, özel temizlik ekipmanları ve kaliteli temizlik malzemeleri (kimyasallar) kullanılarak gerçekleştirilir. Profesyonel ekipler, son teknoloji ekipmanları kullanarak koltuklarınızı etkili bir şekilde temizler. Aynı zamanda çevre dostu ve insan sağlığına uygun temizlik ürünleri tercih edilir.

Zaman ve Enerji Tasarrufu: Koltuk yıkama işlemi zaman ve enerji gerektiren bir süreçtir. Profesyonel  hizmeti alarak bu süreçten tasarruf edersiniz.

 

 

 

 

Yerinde Koltuk Yıkama

Profesyonel Temizlik Ekibimiz Hizmetinizde

İstanbul Koltuk Yıkama fiyatları Hizmetinde Kusursuz Temizlik ve Deneyimli Ekip ile Memnuniyet Garantisi .

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Profesyonel makinelerle Derinlemesine Temizleriz Aynı Gün Kurur. Koltuk Yıkamada 12 Yıl Deneyim ile Özel Yıkama Makinesi Organik Deterjan ile Hizmet.

Schedule your Koltuk Yıkama estimate today!