ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Bahçelievler Temizlik Şirketi

Bahçelievler Temizlik Şirketi

bahçelievler temizlik şirketi
9 Eyl

Bahçelievler Temizlik Şirketi

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Bahçelievler Temizlik Şirketi Yeni Efsane Temizlik yaklaşık olarak 12 yıldır hizmet vermektedir. 

Bahçelievler ev temizliği  Bahçelievler ofis temizliği  Bahçelievler İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti vermektedir. Bu temizlik hizmetlerinin dışında Bahçelievler dış cephe cam temizliği  Bahçelievler Koltuk Yıkama Hizmeti  Bahçelievler Böcek ve Haşere İlaçlama   Yangın sonrası temizlik şirketi olarak da hizmet vermekteyiz.

Temizlik işlemleri biz insanların sağlık ve daha steril bir ortamda yaşam sürmesi için gerekli olan işlemlerin başında gelmektedir. Her temizlik işlemi bizleri sağlıklı ve kaliteli bir yaşam alanı oluşumuna itmez, bu yüzden alınacak olan temizlik hizmetinin, profesyonel ve kaliteli hizmet veren köklü bir firma yapısına sahip olması gereklidir. Bizler Bahçelievler temizlik şirketleri, Yeni Efsane Temizlik olarak İstanbul ilinin Bahçelievler semtinde yer alan tüm temizlik hizmetleri konusunda sizlere gerekli olan hizmetleri vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmetlerimizde köklü ve profesyonel kurum yapımız, planlı ve programlı çalışma yöntemimiz ve profesyonel hizmet sağlayıcılarımız sayesinde sizlere gerekli olan hizmetleri aktarmaktayız.

Halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel ve kaliteli bir temizlik süreci ile hizmetler vermekteyiz. Bulunduğunuz semtimizde yer alan Bahçelievler Temizlik Firmaları içerisinden tercih edilme oranı olarak daha çok öne çıkan bir kurum yapısına sahibiz. Hem uygun fiyatlar, hem maksimum verimlilik hedefi ile çalışmakta, işlemlerimizin her aşamasında kaliteli ürünler, cihazlar ve çalışan kadromuz ile gerekli olan hizmetleri sizlere vermekteyiz.

BAHÇELİEVLER EV TEMİZLİK ŞİRKETİ:

Ev temizliği kolay olabildiği gibi bir o kadar da zor olabilir. Bunun sebepleri arasında ,evin düzeni ve düzenli temizlenmemesi, içeride ayrıntı örneğin eşyaların çok fazla oluşu ,toz oluşu, duvarların çok kirli oluşu olabilir. Örneğin 60 metrekarelik ara ara temizlik alan ev ile yine aynı ölçülerde uzun zaman temizlenmeyen evin hem ev temizliği fiyatları ve hem de yapılacak işlemlerin zamanı farklı olacaktır. Çünkü hiç temizlenmemiş evlerde yada çok ayrıntısı süsü eşyası, avize olan  evlerde temizlik şirketlerinin işleri de zorlaşmaktadır. Bahçelievler Temizlik Şirketi, temizlik firmaları içinde oldukça profesyonel çalışmaktadır. En iyi temizlik şirketi olan firmamız İstanbul’da çok geniş yelpazede, farklı temizlik faaliyetleri ile çalışmaktadır. Eviniz ne olursa olsun, tercihin Yeni Efsane Temizlik Şirketi olsun sloganıyla hareket eden firmamız ,özgüvenini sizlerin memnuniyetinden almaktadır.

BAHÇELİEVLER TEMİZLİKÇİ BAYAN/BAHÇELİEVLER GÜNDELİKÇİ:

Rutin ev temizliğinde olsun, ofis temizliğinde olsun yardımcı birine ara ara hepimiz ihtiyaç duymaktayız. Evin silinip süpürülmesinden tutunda, ütü yapmaya, koltuk yıkamaya pek çok ihtiyaçlarınızda Bahçelievler Temizlikçi Hizmetimiz ile yanınızdayız. Bahçelievler Gündelikçi servisimizden randevu talep ettiğinizde size en yakın grubumuzdan yönlendirmeler yapmaktayız. Bahçelievler Temizlik Şirketi olarak ev veya işyerlerinizde en uygun temizlik fiyatları ile çalışmaktayız. Servis saatlerimiz 9.00 ile 17.00 ya da 10.00 ile 18.00 arasında olabildiği gibi kendinizin belirleyeceği sekiz saatlik zaman dilimine göre de temizlik yapılabilmektedir. Yarım günlük fiyat tarifemiz bulunmamaktadır. Profesyonel temizlikçilerimizi kendiniz yönlendirebileceğiniz gibi standart cam, zemin, banyo, mutfak, mobilya tozu alımı, gibi işlemler yapılacaktır. Ütü ve diğer ihtiyaçlarınız var ise lütfen randevu operatörümüze belirtiniz. Bu amaçla ütü hizmeti veren temizlikçimiz yönlendirilecektir. Ayrıntılı bilgi için lütfen merkez telefonlarımız ile iletişime geçiniz.

BAHÇELİEVLER İNŞAAT SONU TEMİZLİK ŞİRKETİ:

İnşaat sonrası veya tadilat sonu temizlik işleri hiç de göründüğü kadar kolay değildir. Oldukça zahmetli, profesyonellik gerektirmektedir. Kendi başınıza başa çıkabilmeniz oldukça zordur. Profesyonel olmayan bir çalışma günlerce sürebilir. Hem zaman kaybı, hem de maliyet olarak ciddi zarara uğrayabilirsiniz. Başta eviniz veya işyeriniz yeni yapıldığı için çok temiz gözükse de işin içine girince bunun hiç de göründüğü gibi olmadığını anlarsınız. İnşaat Sonu Temizlik Şirketi olan firmamızın kullandığı ürünler ,hassas yüzeylerinize zarar vermez. Bahçelievler Temizlik Şirketi olarak, cam ve pencere doğramalarınızdaki etiketler sökülür. Camlardaki harç kalıntıları uzaklaştırılır. Silikon, boya, harç izleri hassas bir şekilde kazınır. Wclerdeki derz araları, fayanslardaki çimento, alçı gibi atıklar uzaklaştırılır. Temiz bir şekilde yıkanır. Kapılarınız silinir. Petekler temizlenir. Evdeki yer yüzeyiniz parke, marley özelliğine göre defalarca silinerek tozlarından arındırılır. Eviniz veya işyeriniz oturuma hazır hale getirilir. Balkon veya terasınız güzel bir şekilde temizlenir. Durulanır. Kurutulur. Artık size kalan sadece eşyalarınızı yerleştirmek olacaktır.

Bahçelievler Ev  Temizlik Şirketi 

Bahçelievler Temizlik Şirketi’nden gelen gündelikçimiz öncelikle istediğiniz hizmet doğrultusunda çalışacaktır. Temizlikçi bayanlarımızın çalışma saatleri 9.00 ile 17.00 saatleri arasındadır. Aldığınız temizlik paketine göre  şirketimiz hizmet  verecektir. Camlar silinir ve pencere doğramaları silinerek kir, pas gibi lekelerden arındırılır. Mutfak dolapları müşteri talebine göre iç veya dış silinecektir. Banyo wclerde fayans araları kirlerinden arındırılır. Musluklar, fayanslar, klozet kapağı gibi alan ve aksesuarlar iyice ovularak temizlenir. Tüm mobilya tozlarının alınması. Parke, marley temizliği gibi  pek çok işlemi kapsamaktadır. Temizlik sırasında kaliteli, dezenfektan özellikli ürünler kullanılmaktadır. Evimizdeki gizli tehlike miteler (akarlar)
Örümceğimsi eklem bacaklılardan olan akarlar yani miteler gözle görülmesi çok zor olan ufak canlılardır. Yatak, koltuk veya halılarda çokça bulunup insan vücudundan dökülen deri kalıntıları ile beslenirler. Daha çok nemli bölgelerde bulunurlar. Dökülen çok ufak bir deri parçası milyonlarca akarın beslenmesi için yeterlidir. Alerjik reaksiyonlara sebebiyet vererek insan sağlığını olumsuz etkileyebilmektedirler. Hatta bazen astıma bile sebep verebilirler. Küçük çocuklarda bağışıklık sistemi henüz yeni oluştuğu için çok daha fazla olumsuz etkilere neden olmaktadırlar. Özelikle kış aylarında daha aktiftirler. Sürekli el ve vücut temizliğine özen göstermemiz, evimizde halı, koltuk, yastıklarımızı sık sık temizletmemiz gereklidir. Özellikle ev tozu akarlarına karşı yapacağımız basit önlemlerle korunabiliriz. Yatak çarşaf ve yastıklarımızı haftada en az bir kez değiştirmeliyiz. Odalarımızı nem oluşmaması için sık sık havalandırmalıyız. Kalın perdeler kullanmaktan kaçınmalıyız. Elektrik süpürgesi ile sık sık halı ve koltuklarımızı süpürmeliyiz. Böylelikle yaşayan akarları yok edemesek bile en azından yumurta veya dışkılarını makineye çekmiş oluruz. Bahçelievler Temizlik Şirketi temizlik sırasında hijyen kurallarına tam olarak uymaktadır. Çünkü biliyoruz ki ne kadar bilinçli temizlik yaparsak o kadar alerjeni uzaklaştırmış, dezenfeksiyonu sağlamış oluruz. Evinizdeki bu istenmeyen misafirlere karşı sık sık temizlik yaparak önlem alabilirsiniz. Unutmayalım ki ,temizlik yapmak sadece görsel olarak değil, etrafımızdaki pek çok gözle görülmeyen zararlıları da yok etmek için önemli bir kriterdir. Temizlik yaptırdıktan sonra ev veya işyerinizin havası değişmiş olur.

BAHÇELİEVLER KOLTUK YIKAMA:

Bahçelievler’de tüm semt ve mahallelerde, profesyonel koltuk yıkama hizmetleri vermekteyiz. Koltuk yıkamada profesyonel temizlikçiler ile çalışmak çok önemlidir. Firmamız yerinde koltuk, çekyat, halıfleks yıkama hizmetlerini teknolojik makinelerimiz ve eğitimden geçmiş gündelikçilerimiz ile yapmaktadır. Koltuklarınız köpürtme makinemiz ile köpürtülerek, fırçalanarak yıkanır. Makineye koltuğun kumaşına uygun fırça başlığı takılır ki koltuk zarar görmemesi sağlanır. Özel deterjanımız makinenin içine konarak leke çıkarması için işlem yapılır. Vakum makinemizle ile köpük çekilip koltuk veya çekyatlar Bahçelievler Temizlik Şirketi gündelikçi tarafından bir kaç kez durulanır, suyu çekilir, hafif nemli kalacak şekilde teslim edilir.

Bahçelievler Temizlik Şirketleri Yeni Efsane Temizlik uygun fiyatlı ve profesyonel bir temizlik firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Misyonumuz %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bahçelievler Temizlik Şirketi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Ev temizliği ve Ofis temizliği ihtiyacınız varsa sadece arkanıza yaslanın ve temizliğin keyfini çıkartın. Ayrıca Aylık / Haftalık ve Günlük Temizlik periyotları ile düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Bahçelievler dışında Avrupa Yakasının tamamının da hizmet vermekteyiz. Sitemiz üzerinden son 12 yılda binlerce kişiye hizmet verdik. Sizin de Bahçelievler bölgesinde temizlik hizmetine ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. Temizlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Bahçelievler en ucuz temizlik şirketi ve en çok tercih edilen temizlik firması Yeni Efsane Temizlik hafta içi ve hafta sonu sizlerin hizmetindedir. Dilerseniz bayan temizlikçi dilerseniz erkek temizlikçi isteğinde bulunabilirsiniz. BAHÇELİEVLER TEMİZLİK ŞİRKETİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57