ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Bahçelievler Temizlik Şirketi

Bahçelievler Temizlik Şirketi

Bahçelievler Temizlik Şirketi

Yeni Efsane Temizlik Şirketi yaklaşık olarak 12 yıldırBahçelievler Ev Temizliği, Bahçelievler Ofis Temizliği, Bahçelievler İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti vermektedir. Bu temizlik hizmetlerinin dışında Bahçelievler dış cephe cam, Bahçelievler Koltuk Yıkama Hizmeti, Bahçelievler Böcek ve Haşere İlaçlama, Yangın sonrası temizlik şirketi, olarak da hizmet vermekteyiz.

Temizlik işlemleri biz insanların sağlık ve daha steril bir ortamda yaşam sürmesi için gerekli olan işlemlerin başında gelmektedir. Her temizlik işlemi bizleri sağlıklı ve kaliteli bir yaşam alanı oluşumuna itmez, bu yüzden alınacak olan temizlik hizmetinin, profesyonel ve kaliteli hizmet veren köklü bir firma yapısına sahip olması gereklidir. Bizler Bahçelievler temizlik şirketleri, Yeni Efsane Temizlik olarak İstanbul ilinin Bahçelievler semtinde yer alan tüm temizlik hizmetleri konusunda sizlere gerekli olan hizmetleri vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmetlerimizde köklü ve profesyonel kurum yapımız, planlı ve programlı çalışma yöntemimiz ve profesyonel hizmet sağlayıcılarımız sayesinde sizlere gerekli olan hizmetleri aktarmaktayız.

Halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel ve kaliteli bir temizlik süreci ile hizmetler vermekteyiz. Bulunduğunuz semtimizde yer alan Bahçelievler Temizlik Firmaları içerisinden tercih edilme oranı olarak daha çok öne çıkan bir kurum yapısına sahibiz. Hem uygun fiyatlar, hem maksimum verimlilik hedefi ile çalışmakta, işlemlerimizin her aşamasında kaliteli ürünler, cihazlar ve çalışan kadromuz ile gerekli olan hizmetleri sizlere vermekteyiz.

Bahçelievler Temizlik Şirketleri, Yeni Efsane Temizlik uygun fiyatlı ve profesyonel bir temizlik firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Misyonumuz %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bahçelievler Temizlik Şirketi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Ev temizliği ve Ofis temizliği ihtiyacınız varsa sadece arkanıza yaslanın ve temizliğin keyfini çıkartın ayrıca Aylık / Haftalık / Günlük Temizlik periyotları ile düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Bahçelievler dışında Avrupa Yakasının tamamının da hizmet vermekteyiz. Sitemiz üzerinden son 1 yılda binlerce kişiye hizmet verdik. Sizinde Bahçelievler bölgesinde temizlik hizmetine ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizleri arayabilir. Temizlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Bahçelievler en ucuz temizlik şirketi ve en çok tercih edilen temizlik firması Yeni Efsane Temizlik hafta içi ve hafta sonu sizlerin hizmetindedir. Dilerseniz bayan temizlikçi dilerseniz erkek temizlikçi isteğinde bulunabilirsiniz. BAHÇELİEVLER TEMİZLİK ŞİRKETİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57