Boş Ev Temizliği

Boş Ev Temizliği

Boş Ev Temizlik Şirketi

Boş Ev Temizliği İlk bakışta insanlara çok kolay bir iş gibi görünür. Neticede evde hiçbir eşya yok dolayısıyla toz almak halı süpürmek eşyaları yerlerinden çekmek yok. Ama maalesef ki işin iç yüzü öyle değil. Bir düşünsenize, yeni bir eve taşınacaksınız. Onca yığınla işiniz var ve nasıl üstesinden geleceksiniz diye düşünüyorsunuz.

Perdeleriniz mobilyalarınız yeni evinize uyacak mı?.. Bu kadar eşya nasıl taşınacak işlerin tamamı kaç güne yetişecek?.. Bütün bu sorunların yanı sıra hayatınızda belki de yeni bir sayfa açacak olan yeni eviniz ne derece kullanılır durumdadır. O evde ilk oturacak kişi siz mi olacaksınız. Yoksa yıllardır başka insanların yaşadığı bir ev miydi?.. Her iki durumda da sorun büyük çünkü sıfır bir evse inşaat temizliği, daha önce başka insanlar yaşadıysa tanımadığınız insanların evde bıraktığı kir sizi bir hayli zorlayacaktır.  Anlayacağınız boş ev temizliği son derece zahmetli bir iş. Bu gibi durumlarda en büyük kurtarıcınız Yeni Efsane Temizlik Şirketi.

Yeni Efsane Temizlik Firması temizliğin her alanındaki birikim ve deneyimi ile yaşadığınız mekanları mükemmele çeviriyor. Taşınma telaşı içinde bir de boş ev temizliği ile uğraşmayın. Bırakın sizin yerinize temizliği bu işin profesyonelleri yapsın. Yeni Efsane temizlik şirketi sayfasından ulaşacağınız irtibat numaralarından bizi günün her saati arayabilirsiniz. Taşınacağınız evi bize teslim ettiğiniz anda uzman eller işbaşında. Evinizle ilgili aklınıza gelebilecek a dan z ye kusursuz temizlik için bize güvenebilirsiniz. Evin metrekaresine göre iki, üçü veya dört kişilik bir ekiple gerekli makine ve ekipmanla her tip kir için ayrı özellikler taşıyan profesyonel deterjanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

Detaylı Boş Ev Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

♦Oda Ve Salon Temizliği
♦Camların peluş – çekçek yardımıyla iç-dış temizliği (çerçeve, pervaz, mermerler dahil)
♦Lamba, priz, tablo, rafların temizliği
♦Bütün kapıların silimi, boya vs. varsa buharla temizliği
♦Parkelerdeki tozların süpürgeyle çekilmesi + paspas yapılması
♦İnşaat / tadilat sonrası evlerde kuru köpük + ıslak vakum makinasıyla temizlik ve hijyen
♦Duvarların mikrofiber mopla kuru tozunun alınması

Mutfak Temizliği

♦Islak zeminlerin yıkanıp vakumla çekilmesi
♦Derzlerin kimyasalla temizliği
♦Aspiratör, fırın ve civardaki yağların yağ çözücü sıkıldıktan sonra buharla temizlenmesi

Lavabo, Banyo Ve Tuvalet Temizliği

♦Banyo dolapları iç dış temizliği
♦Tuvalet, küvet, duşakabin, batarya veya jakuzi yıkanması ve parlatılması
♦Banyo ve tuvaletlerin asidik ürünlerle bakterilerden arındırılması
♦Fayanslarda duvarların yıkanması ve bezle silimi yapılmaktadır.

Taşınma Öncesi Detaylı Daire Temizliği

Boş Ev Temizliğinde Yeni Efsane temizlik şirketi olarak çoklu personel desteği ile talepleriniz bir günde teslim etmekteyiz.

Mutfak dolaplarının iç ve dış temizliği, varsa ankastre eşyaların temizliği, yıkanabilir ise tüm duvarların yıkanması. Mutfakta biriken yağların özel solüsyonlarla temizlenmesi ve mutfak temizliği ile ilgili aklınıza gelebilecek her şey. Bunun yanı sıra tüm yüzeyleri profesyonel makinelerimizle temizliyoruz. Aynı şekilde tüm camlar varsa avizelerde özenli temizlikten nasibini alıyor. Banyo ve tuvalet temizliğinde özel dezenfektanlarımızla yine tüm duvarlar yıkanıyor. Eğer silinebilirse tavan siliniyor klozet ve duşa kabinler hem detaylı temizlikten hem de dezenfekte işleminden geçiyor.
Ev Temizliği sonunda Tüm balkonlar varsa teras ve dahası tam bir günde her yer pırıl pırıl oluyor. Üstelik tüm bunlar olurken siz kafanız rahat bir şekilde diğer işlerinizle uğraşabiliyorsunuz. Eğer birçok insanın düştüğü bir hata gibi bu işleri halletmesi için evinizi bir gündelikçi kadına teslim ederseniz hem deterjanların parasını siz ödersiniz hem de gündelikçi işi bir günde bitiremeyeceği için daha çok yevmiye ödemek zorunda kalırsınız. Halbuki Yeni Efsane Temizlik Şirketi size çok daha ekonomik fiyatlar sunar. Hele ki boş ev temizliği için kullanılacak şişe şişe temizlik ilaçlarının fiyatlarını düşünecek olursanız. Artık kendinizi harap etmeye paydos. Hızlı Hijyenik pratik ve ekonomik temizlik bir telefonla kapınızda.

İstanbul Temizlik Firması Yeni Efsane Temizlik, 7/24 bütün ekipmanlar ve bütün temizlik malzemeleri dahil İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Malzemeler konusunda hiçbir şeye karışmanıza gerek kalmadan ve verilen fiyatın dışında ekstra hiçbir ücret talep edilmeden tamamen kullanıma hazır bir şekilde eviniz teslim edilmektedir.

Schedule your Boş Ev Temizliği estimate today!