Yangın Sonrası Temizlik

Yangın Sonrası Temizlik

Yangın Sonrası Temizlik Hizmeti 

 Yangın sonrası temizlik konusunda sektöründe lider firmalardan biri olarak, farklı temizlik uygulamalarıyla siz müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir. Kimyasal bazlı temizlik malzemelerinin kullanımında bilinçli personele sahip firmamız, insan sağlığını ön planda tutmaktadır.

Yangınlar, evlerde, işyerlerinde, fabrikalarda, atölyelerde can ve mal kaybına yol açan büyük felaketler olarak bilinir. Ve ciddi önlemler alınmasını gerektirir. Gerek su püskürtme cihazları, gerekse duman ve alevi önceden tespit ederek bu cihazları, itfaiyeyi ve sizi harekete geçiren dedektör sistemleri  bu büyük felaketi engellemek için üretilmiş araçlardır.

Ancak, bir yangın gerçekleştiyse, sonrasında gerekli çalışmaların yapılması ve alanın temizlenmesi gerekmektedir. Firmaların yangın sonrası temizlik hizmeti de burada devreye girmektedir.

Yangın sonrası temizlik, çoğunlukla büyük bölümü yanmış veya hasar görmüş olan eşyaların belirlenmesi, gerekli işlemlerin, kullanılacak malzemelerin, alan büyüklüğünün ve görevlendirilecek personel sayısının ne kadar olduğu gibi tespitlerin hemen ardından hızlıca başlamalıdır. Firmamız Yeni Efsane Temizlik de, daha öncesinde yapmış olduğu çalışmalardan hareketle bu hizmeti vermeye ve olumlu geri dönüşler almaya devam etmektedir.

Yangın alanındaki en büyük sorunlardan birisi, kül olmuş ve yapışmış eşyaların, isle kaplanmış duvarların silinmesi, temizlenmesidir. Bunlar hem temiz bir görüntü için gereklidir, hem de sağlığınız için. İsle, dumanla kaplanmış bir alanda çalışmayı veya yaşamayı hiç kimse istemez. Bunun için önlemlerin alınması gerekmektedir.

Firmamız, tüm temizlik işlemlerini, gereken kimyasal temizlik malzemelerini kullanarak, derinlemesine yapılacak bir şekilde başlatır, devam ettirir ve her aşamasında size bilgilendirme yaparak sonlandırır. Yeni Efsane Temizlikle çalışmak ve yangın sonrası temizlik hizmeti almak için bize sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yangın sonrası temizlik

Kir ve is dolayısı ile temizlenmesi çok zor ve uzmanlık isteyen bir daldır. bundan dolayıdır ki bu temizliğin kapsam ve kalitesi çok önemlidir. Hiç kimsenin böyle bir facia ile karşılaşmaması elbette ki en büyük dileğimizdir. Fakat zaman zaman karşılaştığımız hem işyeri hem de ev yangınları sonunda temizlik desteği sağlayan firmamız yangın sonrası temizlik yapan firmalar arasında kapsam ve kalitesi en iddialı olanlardandır.

YENİ EFSANE TEMİZLİK olarak alanın büyüklüğü ve alevlerin bıraktığı hasarın durumuna göre profesyonel kadromuz ve modern donanımız ile mümkün olan en kısa sürede temizliği sağlayarak. yangın sonrası kullanılmaz hale gelen mekanları yeniden kullanılır ve yaşanabilir hale getiririz. Hizmette koşulsuz müşteri memnuniyeti, güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen YENİ EFSANE TEMİZLİK diğer temizlik hizmetleri içerisinde en zorlu ve uzun zamana yayılan başlık olan Yangın Sonrası Temizlik hizmetini yangının boyutlarına göre çeşitli sürelerde son derece titiz ve zahmetli yaklaşımları öngören bir çalışma ile yürütür.

Yangın sonrasında sahada ilk etapta gerçekleştirilecek iş enkazın kaldırılması ve kullanılabilir eşyalar var ise bunların kirden, kokudan arındırılmasını sağlarız. Mutfak ve banyoların temizliği gibi oldukça kapsamlı bir çalışma yürüten ve ortaya çıkan görüntüyü bir an önce gözünüzün önünden kaldıran ekibimiz, zorlu ve bir o kadar da maliyetli olan bu işlemleri son derce cazip koşullarda sağlamaktadır. insan sağlığına ve  çevreye zarar vermeyen temizlik malzemesi kullanan Yeni Efsane Temizlik sektörün en cazip, iddialı ve ekonomik çözümlerini sizler için üretir.

Profesyonel Temizlik Ekibimiz Hizmetinizde

Yangın Sonrası Temizlik İçin Uzman Temizlik Firması Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz. 12 Yıllık Tecrübemiz ve Uygun Fiyatlarımız İle Sizleri Bekliyoruz

Yangın Sonrası Temizlik

Yangın Temizliği İçin Uzman Temizlik Firması Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz. Ev Temizliği, Ofis Temizliği ve Dış Cephe Temizliğinde Kampanya Fırsatı. Hemen Arayın ! İstanbul Temizlik Firması. Avrupa Yakası Temizlik. Profesyonel Temizlik.

Schedule your Yangın Sonrası Temizlik estimate today!