Yangın Sonrası Temizlik

yangın sonrası temizlik

Yangın Sonrası Temizlik Hizmeti 

 Yangın sonrası temizlik konusunda sektöründe lider firmalardan biri olarak, farklı temizlik uygulamalarıyla siz müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir. Kimyasal bazlı temizlik malzemelerinin kullanımında bilinçli personele sahip firmamız, insan sağlığını ön planda tutmaktadır.

Yangınlar, evlerde, işyerlerinde, fabrikalarda, atölyelerde can ve mal kaybına yol açan büyük felaketler olarak bilinir. Ve ciddi önlemler alınmasını gerektirir. Gerek su püskürtme cihazları, gerekse duman ve alevi önceden tespit ederek bu cihazları, itfaiyeyi ve sizi harekete geçiren dedektör sistemleri  bu büyük felaketi engellemek için üretilmiş araçlardır.

Ancak, bir yangın gerçekleştiyse, sonrasında gerekli çalışmaların yapılması ve alanın temizlenmesi gerekmektedir. Firmaların yangın temizlik hizmeti de burada devreye girmektedir.

Yangın sonrası temizlik, çoğunlukla büyük bölümü yanmış veya hasar görmüş olan eşyaların belirlenmesi, gerekli işlemlerin, kullanılacak malzemelerin, alan büyüklüğünün ve görevlendirilecek personel sayısının ne kadar olduğu gibi tespitlerin hemen ardından hızlıca başlamalıdır. Firmamız Yeni Efsane Temizlik de, daha öncesinde yapmış olduğu çalışmalardan hareketle bu hizmeti vermeye ve olumlu geri dönüşler almaya devam etmektedir.

YANGIN SONRASI TEMİZLİK

Yangın, tedbirsizlikten güneş ışınına varana dek pek çok etkene dayalı olarak gelişebilmektedir. Dolayısıyla ardında ciddi bir hasar bırakma olasılığı yüksek yangın durumuna karşı alınabilecek tüm tedbirlerin sağlanması, sonrasında yaşanacak büyük kayıpların önüne geçecektir.

Yangın ve Duman Hasarlı Temizlik Hizmeti konusunda deneyimli temizlik şirketi firmamızdan destek alabilirsiniz.

Yangın Sonrası Temizlik Fiyatları için alan analizi yapmadan bir rakam belirtmekte mümkün değildir. Bu nedenle alanın en iyi şekilde temizlenmesini istiyorsanız. Uzman bir ekip ve gerekli tüm ekipmana sahip olan firmamızla irtibat kurarak. Yangın Sonrası Temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Unutmayın, Yeni Efsane Temizlik, yangın ve duman hasarının giderilmesi sırasında her adımda size yardımcı olmaya hazırdır.

YANGIN TEMİZLİĞİ

Kapsamlı yangın hasarından sonra, en büyük önceliğiniz bu travmayı atlatmak ve evinizi yeniden inşa etmektir. Önemli yangın hasarı söz konusu olduğunda, gerçek şu ki, kendi başınıza temizleyemeyeceksiniz. Potansiyel tehlikeler ve uygun temizleme teknikleri konusunda eğitim eksikliği nedeniyle bunu yapmak istemeyeceksiniz. Ancak, sürecin başlamasına yardımcı olmak için yapılacak bazı şeyler var.

Unutmayın. YENİ EFSANE Temizlik firması, yangın ve duman hasarının giderilmesi sırasında her adımda size yardımcı olmaya hazırdır. Unutmayın, Yangın Hasarı Tehlikelidir. Ülke genelindeki ev sahiplerine, bir yangından sonra güvenli olduğu kabul edilene kadar bir mülke tekrar girmemelerini söylüyoruz.

EVİNİZİ NASIL YENİLİYORUZ?

Temizleme işlemine başlamak için, geri yüklenebilecek her şeyi güvenli bir yere taşıyacağız ve onarılamaz öğeleri sizin onayınızla imha edeceğiz. Ardından, harap olmuş döşeme ve inşaat malzemelerini kaldıracağız. Hasarlı eşyalar ve malzemeler kaldırıldıktan sonra onarım yapmaya başlayabiliriz. Sonra, duman tedavisi yapacağız. Duman, kokudan daha fazlasını geride bırakır. Tehlikeli duman parçacıkları, alevler söndükten uzun süre sonra evinizde dolaşarak havada asılı kalır. Kalan duman kalıntılarının ortadan kaldırılmasını ve sağlıklı hava kalitesinin yeniden sağlanmasını sağlayacağız.

YANGIN SONRASI TEMİZLİK HAKKINDA MERAK EDİLENLER                           

1.Yangın Sonrası Temizlik nasıl yapılır?

Yangın sırasında ortaya çıkan duman ve su hasarının giderilmesi için yapılan bir işlemdir. Yangın temizlik işlemleri, yangının ne kadar büyük olduğuna ve evin ne kadar zarar gördüğüne göre değişir. Ancak, genel olarak yangın sonrası temizlik işlemleri şunları içerebilmektedir.
Duman ve koku giderme: Yangın sırasında evde biriken duman, evin içini kötü bir koku bırakır. Bu nedenle, evde duman kokusunu gidermek için bir deo dorizasyon ürünü kullanılabilir.
Su hasarının giderilmesi: Yangın söndürme işleminde kullanılan su, evin içini ıslatabilir ve su hasarına neden olabilir. Bu nedenle, su hasarının giderilmesi için evin içi kurutulmalı ve hasar gören alanlar onarılmalıdır.
Evin içinin temizlenmesi: Yangın sırasında evin içinde kalan duman, evin içini kirli hale getirir. Bu nedenle, evin içinin temizlenmesi gerekir. Bu işlem, evdeki tüm eşyaların çıkarılıp temizlenmesini, duvarların yıkanmasını ve zeminlerin fırçalanmasını içerir.
Hasar gören eşyaların onarılması veya değiştirilmesi: Yangın sırasında hasar gören eşyalar, onarılabilirse onarılmalı veya değiştirilmelidir.
Yangın sonrası temizlik işlemleri, özel bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu işlemleri yaparken, evdeki herhangi bir güvenlik riski olup olmadığının kontrol edilmesi ve güvenlik önlemlerinin alınması önemlidir.

2. Yangın sonrası isli duvar temizlik hizmeti

Yangının ardında bıraktığı görüntü kirliliği, koku ve benzeri ciddi hasarlar nedeniyle itinalı bir temizlik gerektirir. 
Öncelikle yangının eşya üzerinde bıraktığı tahribat incelenir ve kurtarılabilir eşyalar ayıklanır. Ardından özellikle duvar ile tavanlarda oluşan is lekeleri temizlenir. Ve alan iyice havalandırılır. Sonrasında boya badana işleri yapılır. Koltuk, yatak gibi eşyalar profesyonel koşullarda yıkanarak temizlenir. En sonra alanda ince temizlik yapılır ve eşyalar yerli yerine yerleştirilerek hizmet sona erdirilir.

3. Yangın sonrası temizlik yapılacak listesi

Kaba temizlik ve ince temizlik işlemi olarak iki sınıfta ele almak gerekir.
Öncelikle kaba pislik uzaklaştırıldıktan sonra boya-badana ustası, tadilat işleri yapılmalıdır. Daha sonra yangın sonrası halı-koltuk yıkama, yatak yıkama ve genel temizlik hizmeti veren firmalar çağırılmalıdır.
Profesyonel yangın sonrası temizlik şirketi olarak, bütün bu işlemleri entegre olarak sizlere sunuyoruz.

Profesyonel Temizlik Ekibimiz Hizmetinizde

Yangın Sonrası Temizlik İçin Uzman Temizlik Firması Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz. 12 Yıllık Tecrübemiz ve Uygun Fiyatlarımız İle Sizleri Bekliyoruz

Yangın Sonrası Temizlik

Yangın Temizliği İçin Uzman Temizlik Firması Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz. Ev Temizliği, Ofis Temizliği ve Dış Cephe Temizliğinde Kampanya Fırsatı. Hemen Arayın ! İstanbul Temizlik Firması. Avrupa Yakası Temizlik. Profesyonel Temizlik.

Schedule your Yangın Sonrası Temizlik estimate today!