ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Başakşehir Temizlik Şirketi

Başakşehir Temizlik Şirketi

Başakşehir Temizlik Şirketi

Başakşehir Temizlik Şirketi  Yeni Efsane Başakşehir Temizlik Şirketi Temizlik  yaklaşık olarak 12 yıldır Başakşehir ev temizliği, Başakşehir ofis temizliği, Başakşehir inşaat sonrası temizlik hizmeti vermektedir. Bu temizlik hizmetlerinin dışında Başakşehir Dış Cephe Temizliği, Başakşehir Koltuk Yıkama Hizmeti, Başakşehir Böcek ve Haşere İlaçlama, Başakşehir Yangın sonrası temizlik olarak da hizmet vermekteyiz. uygun fiyatlı ve profesyonel bir temizlik firması arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Misyonumuz %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. (Başakşehir Temizlik Şirketleri) Yeni Efsane Temizlik olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Temizlik sırasında kullanılan tüm malzemeler istek doğrultusunda firmamız  tarafından temin edilmektedir. Ev temizliği ve Ofis temizliği ihtiyacınız varsa sadece arkanıza yaslanın ve temizliğin keyfini çıkartın. Ayrıca Aylık / Haftalık / Günlük Temizlik periyotları ile düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Avrupa Yakasının tamamında hizmet vermekteyiz.

Sitemiz üzerinden son 1 yılda binlerce kişiye hizmet verdik. Sizin de temizlik hizmetine ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. Temizlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. En Ucuz Temizlik Şirketi ve en çok tercih edilen temizlik firması Yeni Efsane Temizlik hafta içi ve hafta sonu sizlerin hizmetindedir. Dilerseniz bayan temizlikçi dilerseniz erkek temizlikçi isteğinde bulunabilirsiniz. temizlik şirketi olarak son derece etkili özel buharlı temizlik  makinelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Başakşehir Temizlik Hizmetleri

Başakşehir’de 20’lı yıllarda çalışmaya başlayan ve Başakşehir’de temizlik firması olarak halen çalışmalarına devam eden Başakşehir Temizlik Şirketleri, Başakşehir eşyalı ev temizliği, Başakşehir eşyalı ofis temizliği, Başakşehir boş ev temizliği, boş ofis temizliği, plaza kat temizlikleri, Başakşehir hastane temizliği, Başakşehir halıfleks yıkama hizmetleri, Başakşehir koltuk yıkama, Başakşehir dükkan temizlikleri, Başakşehir okul temizlik işleri, Başakşehir muayenene temizlikleri, Başakşehir restoran temizlikleri, Başakşehir cam temizlikleri, Başakşehir cami temizlikleri, Başakşehir fabrika temizlikleri, Başakşehir han temizliği, Başakşehir tekstil firması temizlik, Başakşehir site temizlik, Başakşehir kafe temizliği, Başakşehir dış cephe cam temizlikleri, her türlü firma cam silimleri, inşaat sonu mekan temizlikleri alanlarında en iyi hizmeti, uzman personelleri ile yerine getirmektedir.

Başakşehir’de temizlik hizmeti verilen mahalleler;

Altınşehir Mahallesi Temizlik,

Başak Mahallesi Temizlik,

İkitelli OSB Mahallesi Temizlik,

Şamlar Mahallesi Temizlik,

Şahintepe Mahallesi Temizlik,

Güvercin tepe Mahallesi Temizlik,

Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Temizlik,

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Temizlik,

Ziya Gökalp Mahallesi

Başakşehir Mahallesi Temizlik,

Kayabaşı Mahallesi Temizlik,

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 496 22 57