ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Küçükçekmece Temizlik Şirketi

Küçükçekmece Temizlik Şirketi

küçükçekmece temizlik şirketi
9 Eyl

Küçükçekmece Temizlik Şirketi

KÜÇÜKÇEKMECE TEMİZLİK ŞİRKETİ 

Küçükçekmece Temizlik Şirketi, temizlik sağlıklı bir yaşam için ilk şart olsa da herkesin harcı değildir. Her insan temizlikten hoşlanır. Temizlik yapmaktan nefret eden insanlar dahi… Fakat temizlik yapmak sabır, tecrübe, bilgi ve yetenek gerektirir. Çünkü her alanda yapılması gereken uygulama farklıdır. Her yüzeyde kullanılacak temizlik ürünü değişiktir. Temizlik yaparken kişinin hem kendi sağlığını hem diğer kişilerin sağlığını ve.hem de eşyaların sağlığını düşünmesi gerekir. İşte Yeni Efsane Temizlik olarak bizler bütün bunlara sahibiz ve yıllardır. Küçükçekmece temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilen, en fazla tavsiye alan firma konumunda bulunuyoruz. Başarılarımızla yetinmeyerek daima daha iyisini yapmaya çaba gösteriyoruz.

Yeni Efsane Temizlik olarak önceliğimiz her zaman siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bunun için ihtiyaçlarınızı göz önünde bulunduruyoruz. Taleplerinizi dikkate alıyor ve istediğiniz zamanda tam da istediğiniz kalitede temizlik uygulamalarımızı sonlandırıyoruz. Evlerinizden iş yerlerinize, okullarınızdan hastanelerinize, şirketlerinizden fabrikalarınıza kadar hayatın devam ettiği her alanda profesyonel ekibimizle birlikte güvenle temizlik yapıyoruz. 7 gün, 24 saat çalışarak, sizlerin en müsait olduğunuz zaman aralığında çalışmalarımızı yapıyoruz.

Küçükçekmece Temizlik Şirketi İle Her Bütçeye Uygun, Profesyonel Temizlik Hizmetleri

Küçükçekmece ilçesi ve çevresinde kurumsal kimliğimiz ile profesyonel temizlik hizmetlerimize devam etmekteyiz. Piyasadaki temizlik hizmeti veren firmaların her biri farklı fiyat teklifleri vermektedir. 

Firmamızın bu konuda da müşterilerinin yanında olarak fiyatlarını düzenlemektedir. Her alanda uzman temizlik hizmetleri ile adını kısa sürede piyasada duyuran ve adeta parmakla gösterilen firmamız, hizmetlerimizden her bütçe kesimindeki müşterilerimiz yararlansın diye fiyatları minimum seviyede tutmaktadır. Opsiyonel fiyat seçenekleri ile temizlik hizmeti veren firmamız ile siz de kaliteli temizlik hizmetini bütçenize uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.

İstanbul temizlik şirketleri listesi sıralamasında her sene istatistikleri ve mutlu müşterilerinin referansları ile Yeni Efsane temizlik şirketi olarak ilk sıradaki yerimizi korumaktayız. Yapılan anketler ve istatistikler de firmamızın hizmet kalitesinin üst düzey olduğunu ve hizmet sektöründe firmamızın başarısını gözler önüne sermektedir.

Küçükçekmece Ev Temizliği

15 Yıldır Küçükçekmece Ev Temizlik Şirketi olarak sizlere daha iyi hizmet vermekteyiz

Ev temizliği nasıl yapılmalıdır?. Sorusunun cevabı günlük ve haftalık olarak yapılması gerekir. Yaşam alanları ne kadar temiz olursa sağlıklı kalmakta o kadar başarılı olacaktır. Evde temizlenmesi gereken her yerin dip köşe temizlenmesi gerekir ve bunun içinde geçirilmesi gereken bir zaman vardır. Eğer siz çalışıyor ya da temizlik için zaman ayıramıyorsanız biz size gerekli temizlik desteğini istediğiniz günlerde sağlayabiliriz.

Küçükçekmece Ev Temizliği (ŞİRKETİ) olarak haftanın 7 günü bütün ekipmanlarımızla ve temizlik malzemelerimizle Küçükçekmece bölgesinde temizlik hizmeti veriyoruz. Evlerinizin büyüklüğüne, temizlik ihtiyacına göre en ideal sayıda ekibimizi adreslerinize yönlendiriyoruz. Detaylı ya da yüzeysel temizlik yapabiliyoruz. Krem temizleyiciler, kireç sökücüler, derz parlatıcılar, yüzey temizleyiciler, çelik parlatıcılar, parke temizleyiciler, yağ sökücüler, genel temizlik malzemeleri gibi çok sayıda kimyasal kullanıyoruz.

Küçükçekmece ev temizliğinde odalara göre işlem yapıyoruz. Temizliğe başlamadan önce detaylı plan çıkarıyoruz. Odalarınızı ve salonlarınızı detaylı olarak temizliyoruz. Mutfaklarınızı bütün yağları, derzleri, fayansları, seramikleri kirlerinden, yağlarında arındırıyoruz. Aspiratör, fırın gibi en zorlu yerleri dahi hiçbir iz kalmayacak şekilde temizliyoruz. Lavabo, banyo ve tuvaletlerinizde bütün dolaplarınızı, küvet, tuvalet, batarya, jakuzileri detaylıca temizliyoruz.

Yeni Efsane Temizlik ev temizliği işlemlerimizi tadilat sonrası temizlik. İnşaat sonrası ev temizliği şeklinde de yapıyoruz. Yeni taşınacağınız evinizi kullanıma hazır hale getirmek için hummalı bir çalışma süreci yürütüyor. Özel ekipmanlarımızla bütün inşaat artıklarını yok ediyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alıyor. Esnek çalışma prensiplerimizle bugüne kadar bütün müşterilerimizi memnun etmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Küçükçekmece Ofis Temizliği

Küçükçekmece temizlik firmaları arasında bizi ayrıcalıklı kılan hizmetlerimizden bir tanesi, ofis temizliğidir. Çalışma hayatının çok yoğun olduğu Küçükçekmece’nin her neresinde, hangi sektörde faaliyet gösteriyor olursanız olun… Dükkanlarınızın, ofislerinizin, işyerinizin temizliğini bize emanet edebilirsiniz.

Ofisinizin eşyalı veya boş olması bizim için hiç önemli değil. Yeni taşınacağınız ofisinizi sizin için detaylı olarak temizleyip kullanımınıza hazır hale getirebiliriz. Aktif kullanmakta olduğunuz eşyalı ofisinizde de çalışmalarınızı aksatmadan, hiçbir eşyanıza zarar vermeden tertemiz hale getirebiliriz. Tercihinize göre detaylı ya da yüzeysel temizlik yapabilir. Günlük, haftalık ve aylık gibi periyotlarla ofislerinizin temizliğini yenileyebiliriz. Tarafımızdan alacağınız destek ile bir taraftan ofisinizi her zaman temiz tutmuş olur ve diğer taraftan da işyerinizin temizliğini çok daha az maliyet ile sağlamış olursunuz.

Küçükçekmece Dış Cephe Cam Temizliği

Küçükçekmece dış cephe cam temizliği. Küçükçekmece’de temizlik hizmeti sunarken en dikkat çeken çözümlerimizden birisi dış cephe cem temizliği oluyor. Çünkü dış cephe cam temizliği, diğer türlerden çok farklı ekipmanlar, önlemler ve ekip gerektiren bir iştir. Bugün Küçükçekmece’de çok katlı, çok sayıda cam cepheli yapılar var. Her geçen gün de bunların sayısı artıyor. Estetik açıdan hoş bir görüntü sunan bu yapıların en büyük sorunu, temizlik oluyor. Kar, yağmur, rüzgâr gibi etkenlerle çok sık kirlenen cam cephelerin kirli görünmesi hem içerideki personel açısından hoş olmayan bir görsellik oluşturuyor. Hem de dışarıdan marka imajına zarar veriyor. Bizler özel cam temizleyicilerimizle, sepetli vinç, iskele, dağcılık ürünleri kullanıyor, hızlı ve güvenli şekilde temiz dış cepheler ortaya çıkarıyoruz.

Tüm Temizlik İhtiyaçlarınızı Tek Noktadan Karşılayın

Küçükçekmece temizlik olarak firmamızdan ihtiyacınız olan tüm temizlik hizmetlerini alabilirsiniz. Sosyal hayatın hareketliliği ve yoğunluğu karşısında zaman çok hızlı akıp giderken temizlik ihtiyacı her zaman var olmaktadır. Sağlıklı bir ortamda yaşamanın ilk şartı olan temizliğin emin ellerde güvenle yapılması da büyük önem taşımaktadır. Bu noktada devreye Yeni Efsane Küçükçekmece temizlik şirketi olarak firmamız girmektedir. Tertemiz, sağlıklı ve kalite standartlarının üzerinde bir ortamda yaşamak ve çalışmak istiyorsanız 7/24 size temizlik hizmeti vermeye güçlü alt yapımız ile hazırız.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 496 22 57