ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Mecidiyeköy Temizlik Şirketi

Mecidiyeköy Temizlik Şirketi

Mecidiyeköy Temizlik Şirketi

Mecidiyeköy Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet Mecidiyeköy Temizlik Şirketivermekteyiz. Yeni  Efsane Temizlik  her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas almıştır.

Mecidiyeköy ilçesi İstanbul şehrinin en işlek ve en kalabalık ilçeleri arasında yer almaktadır. İlçe bu kadar kalabalık olunca haliyle burada bulunan binaların sayısı da oldukça fazladır.  Böylece bu binaların temizlik işlemleri de aynı oranda zorlaşmaktadır. Mecidiyeköy temizlik şirketi bu hususta her alanda hizmet vermektedir. Ancak her temizlik şirketine güvenmek de doğru bir karar olmayacaktır. Temizlik şirketlerinin sahip olması gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Örneğin bir temizlik şirketinde çalışan elemanların öncelikle tecrübeli olması gereklidir.

Tecrübeli elemanlar işlerinin ciddiyetinin her zaman farkındadırlar ve bu ciddiyet ile işlerini sürdürürler. Bunun yanı sıra çalışanların güvenilir olması da oldukça önemli bir husustur. İnsanların kafasında evlerini, ofislerini ya da herhangi bir yeri bu kişilere emanet ederken soru işareti kalmamalıdır. Yeni Efsane Temizlik Firması, çalışanları tüm bu özelliklere sahiptir. Şirketimiz tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığı için de müşterilerini memnun etmek adına elinden geleni ardına koymamaktadır. Bu durumda müşterilerimizin memnuniyeti artarken müşteri sayımızda da gözle görülür bir artış yaşanmaktadır.

Yeni Efsane Temizlik, her mekanın temizliğini oldukça kısa bir süre içerisinde yapabilmektedir. Çalışanlarımız her zaman hizmet vermeye hazır ve işleri konusunda da oldukça titiziz.  Mecidiyeköy’ün en iyi temizlik şirketi olarak adlandırılan şirketimiz hizmetlerine bu bölgede yıllardır devam etmekteyiz. Bugüne dek binlerce kişiye hizmet vermiş olan şirketimiz hizmetlerine aralıksız olarak devam etmektedir. Özellikle büyük mekanların temizliğinde büyük rol oynayan şirketimiz sektörde yıldızı parlamış şirketler arasında yer almaktayız. Her alanda hizmet veren Yeni Efsane Temizlik ailesi olarak her zaman hizmet vermeye hazır durumdayız. Kaliteli ve ucuz bir hizmet için aranan adres olan (Mecidiyeköy Temizlik Firmaları) Yeni Efsane Temizlik şirketine ulaşmak isteyen herkes telefon ya da internet yolunu kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 496 22 57