Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği konusunda sektöründe lider firmalardan biri olarak, farklı temizlik uygulamalarıyla siz müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir. Kimyasal bazlı temizlik malzemelerinin kullanımında bilinçli personele sahip firmamız, insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Doğal ve organik bir temizliğin olmasına önem vermektedir. 

Ofis temizliği, hijyenin gerektirdiği tüm ayrıntılara dikkat edilerek yapılan bir yığın temizlik programları dizinidir. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok iş yerimizde vaktimizin geçmesidir. İş yeri temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından çalışanlarının motivasyonu artar.

Yeni Efsane Şirketi. Olarak geçmişten bugüne yerleşen başlıca imajımız dip köşe derinlemesine ofis temizliğidir. Bu nedenle ve hiç bir firmanın sahip olamadığı kadar kalıcı ofis projesine sahiplik vardır. Ofis temizliği gerçekten çok hassas bir iş. Ve bu hassasiyet ile 13 yıldan fazla aynı projeleri tutmanın birden fazla sihirli formülüne sahiplik yapmaktayız. Yeni Efsane çalışanlarına ve yöneticilerine başka bir haz vermektedir.

7 Adım Ofis Temizliği

Yeni Efsane İstanbul Temizlik Şirketi gelişmiş temizlik sistemleri ile Avrupa Yakası temizlik işlerini uzun yıllardır en iyi şekilde yürütmektedir.| Yeni Efsane Temizlik (yeniefsanetemizlik.com)

Ofis Temizliğinde Kalite ve Güven

Yeni Efsane Ofis Temizlik Şirketi olarak bizler müşterilerimizin ofislerini önemsiyor ve temiz, hijyenik bir ofis ortamı garanti ediyoruz. Hızla değişen çağımızda ofis dizayn değişimlerini görmemek imkansızdır. Özellikle  son yıllarda yeni tip rezidans ofisler popüler hale gelmiştir. Ofis temizliğinde en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerden bazıları. Buharlı temizlik. Yerinde halı yıkama. Koltuk temizliği. Dış cephe temizlik. İnşaat sonu temizliği. Mermer cila, epoksi yüzeylerinin polimerize cila, mobilyasının toz alımları, genel ve hafta sonu temizliği, akşam partime temizlik programları. Sizlere tüm hizmetler dahilinde, hazırladığımız eşsiz ve ekonomik programlar ile tertemiz ofisler sunuyoruz. 

Tertemiz Ofisler Güler yüzlü Çalışanlar

Ofis temizliği genel şekli ile ev temizliğine benzer gibi görülse de işleyiş, zaman ve hatta kimyasallar bakımından farklılıklar vardır. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir. İstanbul ofislerine ve şirketlerine yönelik mesai sonrası düzenli partime hizmet uygulamalarında çeşit fazlalığı rahatlatıcıdır. Bu sebep ile çalışanların motivasyonu ve iş yeri verimliliği artmakta, bu da firmamızı uzun yıllar sektörde tutmaktadır. İstanbul ofis temizlik firmaları olarak temizlik kadar ofis dezenfektan uygulaması da öncelikli hizmetlerimiz arasındadır.

İstanbul Ofis Temizliği Şirketi Özellikleri

Temizliğin yapılması ve dikkatli olunması gereken önemli yerlerden biriside ofisler olarak dikkat çekmektedir. Ve ofislere her gün yüzlerce kişi girip çıktığı için, en iyi temizliğin sağlanması gerekmektedir. İstanbul ofis temizliği şirketi olarak sağladığımız hizmetlerin tamamı, ofis kurallarına ve hijyenine uygun olarak verilmektedir. Bu şekilde en gerekli malzemelerin seçilmesi sağlanmaktadır. Yeni Efsane temizlik şirketimizin her konuda en iyi hizmeti vermesi açısından, teknik personellerimiz ve temizlik personellerimiz ile özel eğitimler gerçekleştirmekteyiz. Beraber, en iyi temizlik gereçlerinin kullanım talimatlarını personellerimize göstermekteyiz.

Ofislerde temizlik hizmetinin gerekli olduğu alanların başınd., Toplu olarak kullanılan araç ve gereçler, tutulan yerler ve yürünen alanlar gelmektedir. İstanbul ofis temizliği şirketi olarak sağladığımız hizmetlerin tamamı, bu alanların hijyen kurallarına göre temizlenmesine yönelik olmaktadır. Yeni Efsane temizlik şirketi olarak verdiğimiz bu hizmetler. Şirket politikalarımız adına en iyi şekilde geliştirilmekte ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalar yapmaktayız. Sizler bu şekilde ofislerinizin temizliğine ihtiyaç duyuyorsanız, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Profesyonel Temizlik Ekibimiz Hizmetinizde

Ofis temizliği konusunda uzman ve hızlı bir ekip arıyorsanız, size bir telefon kadar yakınız. Yeni Efsane Temizlik Şirketi olarak haftanın 7 günü kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

Ofis, İşyeri ve Büro Temizliği

Ofis ve İş Yeri temizliği konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimler doğrultusunda, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Schedule your Ofis Temizliği estimate today!