Ofis Temizliği

Ofis temizliği

 Ofis Temizliği konusunda sektöründe lider firmalardan biri olarak, farklı temizlik uygulamalarıyla siz müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir. Kimyasal bazlı temizlik malzemelerinin kullanımında bilinçli personele sahip firmamız, insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Doğal ve organik bir temizliğin olmasına önem vermektedir. 

Ofis temizliği, hijyenin gerektirdiği tüm ayrıntılara dikkat edilerek yapılan bir yığın temizlik programları dizinidir. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok iş yerimizde vaktimizin geçmesidir. İş yeri temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından çalışanlarının motivasyonu artar.

 Yeni Efsane Şirketi. Olarak geçmişten bugüne yerleşen başlıca imajımız dip köşe derinlemesine ofis temizliğidir. Bu nedenle ve hiç bir firmanın sahip olamadığı kadar kalıcı ofis projesine sahiplik vardır. Ofis temizliği gerçekten çok hassas bir iş. Ve bu hassasiyet ile 13 yıldan fazla aynı projeleri tutmanın birden fazla sihirli formülüne sahiplik yapmaktayız. Yeni Efsane yöneticilerine başka bir haz vermektedir.

7 Adım Ofis Temizliği

Yeni Efsane İstanbul Ofis temizliği; gelişmiş temizlik sistemleri ile Avrupa Yakası temizlik işlerini uzun yıllardır en iyi şekilde yürütmektedir.| Yeni Efsane Temizlik (yeniefsanetemizlik.com)

Ofis Temizliğinde Kalite ve Güven

Yeni Efsane Ofis Temizlik Şirketi olarak bizler müşterilerimizin ofislerini önemsiyor, temiz, hijyenik bir ofis ortamı garanti ediyoruz. Hızla değişen çağımızda ofis dizayn değişimlerini görmemek imkansızdır. Özellikle  son yıllarda yeni tip rezidans ofisler popüler hale gelmiştir. Ofis temizliğinde en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerden bazıları; buharlı temizlik, yerinde halı yıkama, koltuk temizliği, dış cephe temizlik, inşaat sonu temizliği, mermer cila, epoksi yüzeylerinin polimerize cila, mobilyasının toz alımları, genel ve hafta sonu temizliği, akşam partime temizlik programları. Sizlere tüm hizmetler dahilinde, hazırladığımız eşsiz ve ekonomik programlar
Ofis temizliği genel şekli ile ev temizliği ile benzer gibi görülse de işleyiş, zaman hatta kimyasallar bakımından farklılıklar vardır. Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir. İstanbul ofislerine ve şirketlerine yönelik mesai sonrası düzenli partime hizmet uygulamalarında çeşit fazlalığı rahatlatıcıdır. Bu sebep ile çalışanların motivasyonu ve iş yeri verimliliği artmakta, bu da firmamızı uzun yıllar sektörde tutmaktadır. İstanbul ofis temizlik firmaları olarak temizlik kadar ofis dezenfektan uygulaması da öncelikli hizmetlerimiz arasındadır.

Profesyonel Temizlik Ekibimiz Hizmetinizde

Ofis temizliği konusunda uzman ve hızlı bir ekip arıyorsanız, size bir telefon kadar yakınız. Yeni Efsane Temizlik Şirketi olarak haftanın 7 günü kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

İşyeri ve Büro Temizliği

Ofis ve İş Yeri temizliği konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimler doğrultusunda, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Schedule your Ofis Temizliği estimate today!