ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz.Yeni Efsane Temizlik; her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas almıştır.

Bakırköy Temizlik Şirketi olarak çeyrek asırdır hizmet vermenin kazandırdığı tecrübe ile, ilçemizde Ev temizliği, Ofis temizliği, Dış cephe temizliği, Cam temizliği, ilaçlama hizmetleri, Hastane temizliği, Okul temizliği, Site ve apartman temizliği, Rezidans temizliği, Temizlik personeli temini, Personel kiralama, İş yeri temizliği, Plaza temizliği, Gündelikçi temizlikçi temin etme gibi hizmetler vermekteyiz.

☎ 0532 496 22 57  (Mobil)

 0212 580 56 57  (Sabit)

✉ info@yeniefsanetemizlik.com

Size makul fiyat ve aldığınız hizmetten ötürü garanti vermekteyiz. Unutmayın ki bu sektör, insan odaklı ve yapılan işin kalitesi çok önemlidir.

Eğitimli ve dinamik çalışanlarımız ile Bakırköy’ün tüm semtlerine hizmet götürüyoruz. Bakırköy’de temizlik ihtiyaçlarınız için, haftanın 7 günü sizin belirlediğiniz saatlerde hizmet veriyoruz.

Bakırköy’de bulunan kurumsal firmalara Ofis temizliği, Dış cephe ve Cam temizliği bunun yanında Temizlik personeli temini yapmaktayız. Fiyatlarımızı ve çalışma saatlerimizi aşağıda bulunan tablomuzda görebilirsiniz. Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Bakırköy’de ve düğer semtlerde en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

AVM, hastane, Otel gibi binalar birçok insanın ortak yaşam alanlarını oluşturmaktadır. İnsanların birlikte yaşamaları sonucunda ise bu alanlar oldukça kısa bir süre içerisinde pislenmekte ve temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Firmamız Bakırköy Temizlik Şirketleri, Yeni Efsane Temizlik ihtiyaç dahilinde bu alanların profesyonel temizliğinin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Ayrıca çocuklarımızı göndermekte olduğumuz okulların da temizliğini oldukça titiz bir şekilde gerçekleştiren firmamız sayesinde çocuklarınızın sağlığından da emin olabilirsiniz. Firmamız bu hizmetlerine ek olarak ev, ofis, ibadethane, zemin ve fabrika gibi alanların da temizliğini gerçekleştirmektedir. Tüm bu profesyonel temizlik hizmetlerimiz sayesinde bu alanların eksiksiz bir şekilde hijyene kavuşabilmesini sağlamaktayız.

Detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir,yada hizmetlerimizin detaylarını sitemizden inceleyerek  bilgi edinebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57