ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet Bakırköy Temizlik Şirketi vermekteyiz. Yeni Efsane Temizlik; her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas almıştır.

Bakırköy Temizlik Şirketi olarak çeyrek asırdır hizmet vermenin kazandırdığı tecrübe ile, ilçemizde Bakırköy ev temizliği, Bakırköy ofis temizliği, Bakırköy dış cephe cam temizliği, Bakırköy ilaçlama hizmetleri, Hastane temizliği, Okul temizliği, Site ve apartman temizliği, Rezidans temizliği, Temizlik personeli temini, Personel kiralama, İş yeri temizliği, Plaza temizliği, Gündelikçi temizlikçi temin etme gibi hizmetler vermekteyiz.

☎ 0532 496 22 57  (Mobil)

 0212 580 56 57  (Sabit)

✉ info@yeniefsanetemizlik.com

Bakırköy’de temizlik şirketi kapsamında pek çok farklı firma adı mevcut. Hizmet arayışında olan birey ve kurumların bazı hususiyetlere dikkat etmesi gerekiyor. Bu, hem hizmetten alınacak performans düzeyine ve hem de hijyen standartlarına ulaşmada oldukça önemli. Temizlik firmalarının yasal statüde yer alan bazı standartları taşıması şart. Özellikle insanların iş ve yaşam gereksinimlerinin karşılandığı mekanlar, özel bir yaklaşım ve gerekli tedbirlerin alınmasını gerekli kılmaktadır. Bu doğrultuda firmamız, hukukî dayanaklara ve kurumsal bir yapılanmaya sahiptir. Sağlıklı ve üst düzey iş & yaşam alanları yaratmak, profesyonel hizmetlerle mümkün olacaktır. Her bir kurumsal şirket, bünyesinde bulunan personellerin iş gücü grafiğinden sorumludur. Müşteri memnuniyeti ve çevresel güvenlik koşullarının sağlanması bu nitelikli firma yöneticilerinin aslî görevleri arasında yer alır. Eğer bir temizlik şirketi arayışınız varsa; kurumsal bir kimlik, izin belgeleri ve sektörel deneyim gibi olgulara dikkat etmeniz yerinde olacaktır.

Profesyonel Temizlik Şirketleri

Profesyonel temizlik şirketleri; ev, ofis, konut, villa, iş yerleri, mağazalar, AVM’ler, toplantı salonları, sosyal aktivite alanları, spor kompleksleri, esnaf dükkânları ve benzeri pek çok strüktürel yapının genel ve spesiyal temizlik/bakım programlarını yerine getirmektedir. Bu doğrultuda hizmet veren kalifiye kuruluşlar olduğu gibi, sanal ve kaçak firmalar da bulunmaktadır. Profesyonel şirketler, bazı eğitim programlarından geçerler ve yasal izin belgelerini belli aralıklarla güncellerler. Verilen hizmetin devamında da tüm aksaklık ve hasarlardan sorumlu olarak karşınızda muhatap bulabilirsiniz. Sanal firmaların piyasa dengelerini manipüle etmek üzere bir çalışma prensibi bulunur. Bu kaçak hizmet organları, eksik ve kusurlu hizmet sunumlarını daha ekonomik fiyatlar eşliğinde sunarak, müşteri çekme gayretindedir. Fakat unutulmamalıdır ki; kullandıkları materyallerin sağlık sorunlarına yol açabilecek bir kalitesizlikte olması, güvenliksiz ve plansız yapılan temizlik faaliyetleri oldukça yetersiz ve zararlı bir eylem planından ibaret olacaktır.

Bakırköy Temizlik Firması

Bakırköy temizlik firması olarak; üst düzey bir hizmet planı oluşturmaktayız. Fiyat politikamızda yer alan uygun ve ekonomik paketler ile, farklı müşteri beklentilerini karşılayan hizmet ağına sahibiz. Kullandığımız temizlik ürünleri ve ek materyaller, sektöre ait üretimler arasında son trendlere işaret etmektedir. İster iş yerleri ister ikamet alanları olsun, her bir iç mekan organizasyonuna özgü bir temizlik programı sağlıyoruz. Firmamızın kurumsal ara yüzü ve nitelikli personelleri ile, iş güvenliği yasalarına uygun ve garantili çözümler için bize ulaşabilirsiniz.

Temizlik Şirketlerinde Aranan Nitelikler

Temizlik şirketlerinde aranan nitelikler hem kurum çalışanları bazında hem de sunulan hizmetin kalite düzeyi bağlamında birinci sınıf bir süreç vadetmeleridir. Bunun için, çalışacağınız firmanın marka değerine dikkat etmeli var olan sertifika ve izinlerin beyanını talep etmelisiniz. Temizlik firmaları, sağladığı hizmetlerde referans verebilmeli ve müşteriye bu hususta güven telkin edebilmelidir. Temizlik fiyatları ve paket detayları hakkında daha detaylı bilgi almak için, lütfen firma yetkilileri ile irtibata geçiniz.

Size makul fiyat ve aldığınız hizmetten ötürü garanti vermekteyiz. Unutmayın ki bu sektör, insan odaklı ve yapılan işin kalitesi çok önemlidir.

Eğitimli ve dinamik çalışanlarımız ile Bakırköy’ün tüm semtlerine hizmet götürüyoruz. Bakırköy’de temizlik ihtiyaçlarınız için, haftanın 7 günü sizin belirlediğiniz saatlerde hizmet veriyoruz.

Bakırköy’de bulunan kurumsal firmalara Ofis temizliği, Dış cephe ve Cam temizliği bunun yanında Temizlik personeli temini yapmaktayız. Fiyatlarımızı ve çalışma saatlerimizi aşağıda bulunan tablomuzda görebilirsiniz. Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile Bakırköy’de ve düğer semtlerde en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

AVM, hastane, Otel gibi binalar birçok insanın ortak yaşam alanlarını oluşturmaktadır. İnsanların birlikte yaşamaları sonucunda ise bu alanlar oldukça kısa bir süre içerisinde pislenmekte ve temizliğe ihtiyaç duymaktadır.

Bakırköy Temizlik Şirketi ihtiyaç dahilinde bu alanların profesyonel temizliğinin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Ayrıca çocuklarımızı göndermekte olduğumuz okulların da temizliğini oldukça titiz bir şekilde gerçekleştiren firmamız sayesinde çocuklarınızın sağlığından da emin olabilirsiniz. Firmamız bu hizmetlerine ek olarak ev, ofis, ibadethane, zemin ve fabrika gibi alanların da temizliğini gerçekleştirmektedir. Tüm bu profesyonel temizlik hizmetlerimiz sayesinde bu alanların eksiksiz bir şekilde hijyene kavuşabilmesini sağlamaktayız.

Detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir veya hizmetlerimizin detaylarını sitemizden inceleyerek  bilgi edinebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57