ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy temizlik şirketi
9 Eyl

Bakırköy Temizlik Şirketi

Bakırköy Temizlik

Bakırköy Temizlik Şirketi, Bakırköy ilçesi, İstanbul Avrupa Yakası’nın en gözde ilçelerindendir. Bölgede bulunan alışveriş merkezleri, CNR fuar merkezi, Zuhurat Baba Türbesi, İstanbul Hava Müzesi, Hastaneler, Alışveriş merkezleri, İş merkezi ve ofislerin yoğunluğu dolayısı ile son yıllarda Bakırköy trafiği iyice kalabalıklaşmıştır. Özellikle Bakırköy’ün simgesi olan Özgürlük Meydanı devamlı hareketlidir ve çoğu zaman kalabalıktır.

Bakırköy Temizlik Firması; Bakırköy’ün yoğunluğunun en büyük nedeni bir çok kişinin alış veriş için buraya gelmesidir. İstanbul Caddesi üzerindeki dükkan ve mağazalardan tutun, Bakırköy yer altı çarşısındaki bir sürü ayakkabıcı, iç ve dış giyim, kozmetik, abiyeler, gelinlikçiler, kuyumcular, beyaz eşyacılar, mobilyacılar, kumaşçılar, çantacılar devamında aynılarının biraz ucuz ve hesaplısı için Bakırköy pazarına uğramak. Balıkçılar sokağında balık yemek, arkasından biraz sahilde yürüyüş yapmak, gümüşcüleri gezmek, el sanatları atölyelerini dolaşmak ayrı bir haz verir insana.

Ataköy Temizlik; Ataköy 1.kısım, Ataköy 2,5,6. Kısım, Ataköy 7,8,9,10. Kısım mahallelerinde buraya bağlı oluşu ekstra bir yoğunluk yaratmaktadır.

Eskiden daha küçük mütevazi evlerin bulunduğu bu bölgede bugün sayısız konut, site vardır. Yeni Efsane Temizlik Şirketi, Bakırköy bölgesine çok emek vermiş bir temizlik firmasıdır. Bölgeye erişim malzeme ve personel sevkiyatı Beşyol merkez ofis ve depolardan yapılmaktadır.

Detaylı Ev Temizliği

Dershanelerin çokluğu ve okulların yakınlığı ile bu semtte her yıl kiralık dairelere başvurulmaktadır. Yeni Efsane Temizlik Bakırköy ev temizliklerinin yanı sıra Bakırköy koltuk yıkama, Bakırköy ofis temizlik, Zeytinburnu ev temizlik, Zeytinburnu ofis temizlik, Zeytinburnu cam temizlik, Ataköy ev temizlik hizmetlerini de yürütmektedir.

Bakırköy ilçesi, genci ile yaşlısı ile her kesimden insanın burayı sevmesine sebep olmuştur. Yeni Efsane Bakırköy Temizlik olarak verdiğimiz hizmetler; Yerinde Halıfleks Yıkama, Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Güzellik Merkezi, Kuaför, Fabrika, Site, Merdiven, Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği şirketleri ve firmaları arasında bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bakırköy Temizlik Şirketi olarak hizmet verdiğimiz bölgeler, Ataköy Konakları, Ataköy 1. kısım, Ataköy 2-5-6. kısım, Ataköy 3-4-11. kısım, Ataköy 7-8-9-10. kısım, Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Şenlikköy, Atatürk Havaalanı, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Sakızağacı, Zeytinlik, Zuhurat baba ve tüm mahalleleri.

Bakırköy temizlik; kapsamlı ev temizliği nasıl yapılması gerekli sorusunun cevabı  konutlarda camların içli dışlı silinmesi, daire pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan tozunun alınması, duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfaktaki her kısmın dış yüzeylerinin ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi (önceden görüşülmek sureti ile), davlumbaz temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc’lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması.

Bakırköy Ev Temizlik Firması

Bakırköy ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Temizlik şirketlerinden biri olan Yeni Efsane Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve taleplerinize her daim açık olduğumuzu belirtirken temizlik firmaları arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bakırköy Ofis Temizliği; Temizlik Firmaları İstanbul’da birçok şirketin yönetim merkezine Bakırköy ev sahipliği yapmaktadır. Bakırköy Adliyesi gibi siyasi ve kamu kurumlarının Bakırköy’de bulunmasından dolayı, bu bölgede iş hanı ve iş merkezleri kurulmuştur. Ofis ve büroların yoğunlukla bulunduğu ilçemizde Işıltı Temizlik profesyonel temizlik hizmeti sunarak iş insanlarının temiz alanlarda çalışmasını sağlamaktadır. Özellikle periyodik olarak sunduğumuz parttime temizlik hizmeti ile müşterilerimiz devamlı personel çalıştırmaktan daha çok kar etmektedir. Bakırköy ofislerine haftanın her günü 24 saat personel gönderilmektedir.

Bakırköy Zemin Temizliği; Binicili, itmeli veya elle kullanılan zemin temizleme makineleriyle her türlü zemin için uygun temizlik işlemi yapmaktayız. Kullandığımız özel kimyasallar ile tüm kirli alanları temizlemekteyiz.

Bakırköy Halıfleks Temizliği; Bakırköy ev ve ofislerin, Bakırköy otellerinin koltuk temizlikleri, modern makine ve dezenfektanlı kimyasallarımız ile yapılır. Koltuğun içine gömülmüş kir ve lekeler özel teknikler ile yok edilir.

Bakırköy Koltuk Temizliği; Bakırköy ev ve ofislerin, Bakırköy otellerinin halıflex temizlikleri, modern makine ve dezenfektanlı kimyasallarımız ile yapılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 496 22 57