ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Göktürk Temizlik Şirketi

Göktürk Temizlik Şirketi

Göktürk temizlik şirketi
6 Haz

Göktürk Temizlik Şirketi

GÖKTÜRK PROFESYONEL TEMİZLİK

Göktürk Temizlik Şirketi hizmet taleplerinde Yeni Efsane  ile çözüm bulacaksınız. Kalite ile kurumsal anlayışı bir araya getirir. Şirketimiz alanında en iyi marka değeri oluşturmak için. Özenli ve titiz bir program ile hareket etmektedir.  Göktürk Ev Temizliği hizmeti ile evinizi kendi evimiz gibi görüp %100 müşteri memnuniyeti ile temizlik yapıyoruz. Düzenli Göktürk Ofis Temizliği ile profesyonel ve uygun fiyat garantisi ile hizmet alın. Göktürk Gündelik Temizlikçi.

Haftanın 7 Günü sizlerin hizmetinizdeyiz. En zorlu temizlik günleriniz de Göktürk İnşaat Sonrası Temizlik ile %100 uygun fiyat garantisi hizmeti. Göktürk Dış Cephe ve Cam Temizliği

Firmamızın hizmet kalitesini ve referanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Göktürk Temizlik Firmaları arasında tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmeti sunan Yeni Efsane Temizlikten yana kullanabilirsiniz.

 Detaylı Ev Temizliği

Göktürk temizlik şirketi, olarak temizlik hizmeti vermeye başladığımız ilk günden bu yana en çok yaptığımız işlerden birisi ev temizliği… en temel yaşam alanları olan evler, çok yoğun kullanılıyor ve bu yüzden de temizlik ihtiyacı çok fazla ortaya çıkıyor. Üstelik ev temizliğinde müşteri memnuniyetini sağlamak çok zor. Herkesin temizlik anlayışı farklı olduğu için standart bir temizlik yöntemi yok. Bu yüzden de eve ve müşteriye göre hareket etmek, her hizmeti kendi içinde değerlendirmek gerekiyor. Bizler bunu yapabildiğimiz için bugüne kadar müşteri memnuniyeti anketleri arasında en çok tercih edilen , en çok tavsiye edilen ev temizliği şirketi konumunda bulunuyoruz.

Ev temizliği hem boş evlerde hem de kullanılmakta olan eşyalı evlerde yapılıyor. İnşaatı yeni bitmiş yada tadilat yapılmış evlerde, İnşaat sonrası ev temizliği yapılmalıdır. Bu, kesinlikle gündelikçilerin, sıradan temizlikçilerin yapabileceği bir iş değildir. Özel ekipmanlar ve malzemeler gerekir. Bizler bütün bunları başarıyla yapabiliyor, profesyonel ekibimizle inşaatı yeni bitmiş evinize geliyor, dip köşe inşaat artıklarını ortadan kaldırıyoruz. Bunu yaparken son derece titiz davranıp evlerinize kesinlikle zarar vermiyoruz. Eşyalı, kullandığınız evlerinizde de mutfak yağlarının temizliğini, fayans, seramiklerin temizliğini, fırın gibi en zorlu yerlerin temizliği detaylıca yapıyor, bütün evinizi dezenfekte ederek hijyenik bir yaşam alanı sunuyoruz.

Göktürk Ofis Temizliği

Göktürk’te bulunan daire ve binaları göz önünde bulundurduğumuzda dükkanların, iş yerlerinin, ofislerin sayısı fazladır. Bu yüzdendir ki  ofis temizliği son derece önemli olup her an, ofislerinizin tertemiz olması gerekir.

Temiz bir ofis hem çalışanların hem müşterilerin hoşuna gider. Çalışanların motivasyonu artarken kendilerini daha güvende hissederler. Göktürk temizlik firması olarak yıllardır bizler bu alanda en büyük yardımcınız oluyoruz. Tadilattan çıkan, inşaatı yeni biten ofislerinize özel ekipmanlarımız ve tecrübeli personellerimizle giriyor, hızlı ve güvenli şekilde bütün artıkları yok edip taşınabileceğiniz bir alan ortaya çıkarıyoruz. Eşyalı ofislerinizde de firmamız aynı performansı gösteriyor. Bütün daire ve eşyalarınızı detaylı olarak temizleyip dezenfekte ediyoruz. Çalışanlarınızı rahatsız etmeden genel ya da yüzeysel temizlik yapıyoruz. Günlük, haftalık, aylık gibi periyotlarla temizlik uygulamalarımızı tekrarlayabiliyor, ayrıca bir temizlik görevlisi tutmanıza gerek kalmadan daha uygun maliyetle ofislerinizi tertemiz tutuyoruz.

Göktürk Dış Cephe Cam Temizliği

Göktürk Temizlik Şirketleri son yıllarda modern yapı çözümlerinin adresi oluyor. Özellikle tamamen cam cepheli yapılar kalitenin, zarafetin ve estetiğini timsali olarak karşımıza çıkıyorlar. Bu tarz binaların en büyük sorunu temizlik oluyor. Çünkü dış cephe, yağmur kar ve rüzgâr gibi etkenlerle çok sık kirleniyor. Kirli bir cam dış cephe ise hem içeriden görüş açısını daraltıyor hem de dışarıdan marka imajına zarar veriyor. Firmamız profesyonel dış cephe cam temizliği alanında tecrübesini sizlerle buluşturarak her biri eğitimli, deneyim sahibi bir kadroyla çalışıyor. Binaya göre iskele yöntemi, endüstriyel dağcılık yöntemi ya da sepetli vinç kullanıyoruz. Özel cam temizleme ürünleri ile güvenli biçimde camlarınızı tertemiz yapıyoruz.

Göktürk Yangın Sonrası Temizlik

Yangınlar her an herkesin başına gelebilecek bir afet. Öncesinde çok dikkatli olması gereken yangınların sonrasında da dikkatli olmak gerekir. Zehirlenmemek için odaların iyice havalandırılması, özel maskelerin kullanılması icap eder. Firmamız yangın sonrası temizlik uygulamalarını tam kontrollü yapmaktadır.

     HİZMETLERİMİZ:

 • Ev Temizliği Villa ve Sitelerin Temizliği
 • Plaza ve Holding Temizliği
 • Ev, Villa, Yalı Temizliği
 • Alışveriş ve Yaşam Merkezleri Temizliği
 • Afet (Yangın, Su Basması) Temizliği
 • Dış Cephe Kaplama
 • Cam Temizliği Ofis
 • Büro, İşyeri Temizliği
 • İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik
 • Zemin Cilalama ve Bakım Temizliği
 • Halı ve Koltuk Yıkama Temizliği
 • Site, Blok, Lojman Temizliği

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57