ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Maslak Temizlik Şirketi

Maslak Temizlik Şirketi

Maslak temizlik şirketi
6 Haz

Maslak Temizlik Şirketi

 

Maslak Temizlik Şirketleri

Maslak Temizlik Şirketi, Maslak Semti, Sarıyer ilçesine bağlı olsa da ticari yerleşim, konum ve erişilebilirlik açısından ayrıca değerlendirilmelidir. Eski kasırların ve yapılarının yanı sıra günümüz konut ve iş merkezi mimarisini de  en iyi hatları ile taşımaktadır. İlk bakışta Levent ve Ayazağa semtlerinin arasında küçük bir bölge gibi görünen. Maslak’ta gözünüzün alabildiğine gökdelen ve plazaları görürsünüz. Bu kadar plazaların biraz daha ilerisine gittiğinizde Atatürk Oto Sanayi Bölgesi müstakil iş yerleri, oto sanayi, yedek parça servis firmaları, kargo, nakliye ve yemek,  firmaları apayrı bir havada sizi karşılar. Atatürk Oto Sanayi Bölgesinde aracınızı park etmek çok kolaydır. Özellikle Maslak temizlik şirketleri gibi sektörler için ideal bir merkezdir.

Yeni Efsane Temizlik, Maslak İş merkezi. Maslak Giz plaza. maslak plaza temizliklerinde en deneyimli ve bölgeye hükmeden temizlik firmasıdır. Yeni Efsane Temizlik şube 4. Levent Nef 09’dan erişim kısa zamanda sağlandığı gibi temizlik personellerinin de Ayazağa bölgesinden seçilmesi iş yaparken kolaylık sağlamakta ve zamanı daha iyi kullanmanın avantajlarını yakalamaktayız.

Maslak Plaza Temizliği

Maslak Temizlik Şirketi. Plazaların inşaat sonrası ticari kullanıma açılmadan ki temizlik işleri, boya badana ve tadilat sonrası, halı ve halıfleks yıkama işleri, giydirme cephe, cam temizliği ve dış cephe temizliği, zemin cilalama ve kristalize, polimerize cilalama hizmetleri, plaza merdiven, asansör ve ortak alanlarının temizliği, part time ofis temizlikleri, full time temizlik personelleri ile hafta sonu ve hafta içi temizlik hizmeti verilir.

Maslak Ofis Temizlik Hizmetleri

Ayazağa ve Maslak plazalarda en çok ihtiyaç duyulan servis hizmetleri. Gün boyunca yoğun çalışmadan dolayı kirlenen ofislerin kir ve toz ortama çökmeden aynı gün içinde temizlenmesi gerekmektedir. Maslak ofis temizliği firmamız lojistik ve personelinin bölgeye yakınlığı ile gün içi zamanı iyi kullandığı gibi akşam part time mesai sonrası kısıtlı zamanı da çok iyi kullanarak hızlı temizliği gerçekleştirir. Hemen hemen tüm plaza ofisleri bu temizliğe ihtiyaç duymakta ve hizmet almaktadır.

Maslak Ev Temizliği; İstinye Boğaziçi Evleri. Darüşşafaka Gazeteciler. Seba Koru Sitesi. Royal Konutları. Masattan gibi siteler başta olmak üzere tüm Maslak ev temizlik işleri. Yeni Efsane Temizlik Şirketi tarafından yürütülmektedir.

MASLAK TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ:

 • Ev Temizliği Villa ve Sitelerin Temizliği
 • Plaza ve Holding Temizliği
 • Ev, Villa, Yalı Temizliği
 • Alışveriş ve Yaşam Merkezleri Temizliği
 • Afet (Yangın, Su Basması) Temizliği
 • Dış Cephe Kaplama
 • Cam Temizliği Ofis
 • Büro, İşyeri Temizliği
 • İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik
 • Zemin Cilalama ve Bakım Temizliği
 • Halı ve Koltuk Yıkama Temizliği
 • Site, Blok, Lojman Temizliği

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 496 22 57