ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Florya Temizlik Şirketi

Florya Temizlik Şirketi

Florya Temizlik Şirketi

Yeni Efsane Temizlik olarak İstanbul’un her yerine eş zamanlı olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul’un elit yüzü Florya‘da profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Ev temizliği Nasıl Yapılır?
Oturduğunuz veya yeni satın aldığınız evinizi temizletmek istiyorsunuz ama nereden ve nasıl başlayacağınızı bilemiyor musun? Florya Temizlik Şirketleri, Yeni Efsane Temizlik profesyonel ekibi ile sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Ev temizliği yaparken eşyalarınız ve eviniz için güvenlik önlemleri alınır. Uzman personellerimiz iş güvenliği önlemlerini de alarak işe koyulurlar.

Eğer eviniz mevcut oturduğunuz ev ise zemininiz detaylı bir şekilde süpürülür. Ardından camlarınız ve cam çerçeveleriniz silinerek temizliğe devam edilir. Hemen ardından detaylı dip tozlar alınır (toz alınırken cam, el işlemesi eşyalarınız gibi önemsenen eşyalarınıza gerekli özen gösterilir ve özel deterjanlar kullanılır.)

Toz alma işleminin ardından mutfak dolapları da temizlenerek günlük ev temizliğine devam edilir. Ardından salon, oturma odası, ebeveyn odası, çocuk ve genç odası gibi alanların zemini tekrar çektirilerek silinir. Son olarak banyo ve lavabolarda temizlenerek Günlük ev temizliği son bulur.

Florya‘da profesyonel olarak hizmet veren Yeni Efsane Temizlik bütün Ev ve Ofis temizlik ihtiyaçlarınızı gidermektedir. Daire, Ofis, Fabrika, İç ve Dış cephe temizlikleri, İnşaat sonrası temizlikler, Villa ve Yazlık temizlikleri, Cami, Okul, Öğrenci yurdu gibi birçok alanda hizmetinizdeyiz.

Tüm Hizmetlerimiz
Günlük Ev Temizliği, Ofis temizliği, Dış cephe cam temizliği, Villa temizliği, Okul temizliği, Cafe temizliği, Restorant temizliği, Hastane temizliği, Fabrika temizliği, Yangın sonrası temizliği, İnşaat sonrası temizliği, Eşyalı/Eşyasız daire temizliği, Personel temini, Koltuk yıkama ve Yerinde kuru köpük halıfleks yıkama

Florya Temizlik Şirketleri,Yeni Efsane Temizlik sizlere 7/24 aktif çağrı merkezi ile hizmet vermektedir.

Fiyatlandırma için : 0532 496 22 57 – 0212 580 56 57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57