ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Florya Temizlik Şirketi

Florya Temizlik Şirketi

florya temizlik şirketi
9 Eyl

Florya Temizlik Şirketi

FLORYA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Florya Temizlik Şirketi  olarak İstanbul’un her yerine eş zamanlı olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul’un elit yüzü Florya‘da profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Ev temizliği Nasıl Yapılır?

Oturduğunuz veya yeni satın aldığınız evinizi temizletmek istiyorsunuz ama nereden ve nasıl başlayacağınızı bilemiyor musun? Florya Temizlik Şirketleri Yeni Efsane Temizlik profesyonel ekibi ile sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Ev temizliği yaparken eşyalarınız ve eviniz için güvenlik önlemleri alınır. Uzman personellerimiz iş güvenliği önlemlerini de alarak işe koyulurlar.

EV TEMİZLİĞİ VE OFİS TEMİZLİĞİ

Florya Temizlik Şirketi  Sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamak herkesin hakkıdır. Temizlik hizmetleri sadece ev temizliği olarak değil toplu yaşam olan her alanda yapılmaktadır. Temizlik hizmetlerinde profesyonel olarak eğitim görmüş ve eğitimleri karşılığında sertifika sahibi olan deneyimli personeller yer almaktadır. Ayrıca temizlik yapmak için gereken hijyen sertifikası ve güvenlik belgeleri bulunmaktadır. Daha sağlıklı ve hijyenik ortamların oluşturulması için profesyonel temizlik hizmetlerinin verildiği birçok alan bulunmaktadır.

Eğer eviniz mevcut oturduğunuz ev ise zemininiz detaylı bir şekilde süpürülürüz. Ardından camlarınız ve cam çerçeveleriniz silinerek temizliğe devam ederiz.. Hemen ardından detaylı dip tozlar alınıp (toz alınırken cam, el işlemesi eşyalarınız gibi önemsenen eşyalarınıza gerekli özeni gösteririz ve özel deterjanlar kullanırız.)

Toz alma işleminin ardından mutfak dolapları da temizlenerek günlük ev temizliğine devam ediliriz. Ardından salon, oturma odası, ebeveyn odası, çocuk ve genç odası gibi alanların zemini tekrar çektirilerek sileriz.  Son olarak banyo ve lavabolarda temizlenerek Günlük ev temizliğini sonlandırırız.

Florya‘da profesyonel olarak hizmet veren Yeni Efsane Temizlik bütün Ev ve Ofis temizlik ihtiyaçlarınızı gidermektedir. Daire, Ofis, Fabrika, İç ve Dış cephe temizlikleri, İnşaat sonrası temizlikler, Villa ve Yazlık temizlikleri, Cami, Okul, Öğrenci yurdu gibi birçok alanda hizmetinizdeyiz.

Tüm Hizmetlerimiz

Florya Ev Temizliği, Florya ofis temizliği, Florya dış cephe cam temizliği, Villa temizliği, Okul temizliği, kafe temizliği, Restoran temizliği, Hastane temizliği, Fabrika temizliği, Florya yangın sonrası temizlik, Florya inşaat sonrası temizlik, Eşyalı/Eşyasız daire temizliği, Personel temini, Florya Koltuk yıkama ve Yerinde kuru köpük halıfleks yıkama.

Siz de hemen firmamızın Florya’daki en iyi temizlik şirketi olduğunu görün ve buna bağlı olarak da firmamızı tercih etme hususundaki nihai kararınızı verin. Bizi bu anlamda seçtiğiniz için asla pişman olmayacağınızı unutmamalı ve buna bağlı olarak da bizle çalıştıktan sonra firmamızı hem tanıdıklarınıza hem de tanımadıklarınıza tavsiye ederek firmamızın daha fazla gelişmesine en iyi bir biçimde tabi ki de katkıda bulunabilirsiniz. Haydi, tüm bunların ışığında siz de bizimle çalışmak için harekete geçin.

Florya Temizlik Şirketi Yeni Efsane Temizlik sizlere 7/24 aktif çağrı merkezi ile hizmet vermektedir. Size bir telefon kadar yakınız. hemen arayın randevu alın.

Fiyatlandırma için : 0532 496 22 57 0212 580 56 57

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 496 22 57