Zemin Temizliği

zemin yıkama

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Zemin Temizliği Hizmeti için çalışanlarımız zemin tiplerini doğru bir şekilde tanımlamak ve uygun ve üretici tarafından önerilen temizleme yöntemlerini kullanmak üzere eğitimlidirler.

Katlarınızı gelişi güzel herhangi bir temizlik şirketine güvenerek yıkama yaptırmanız durumunda. Zeminlerinde deformeler, kimyasal yanıkları ve hiç istemeyeceğiniz kalıcı lekeler oluşabilir.

Zemin yıkamada profesyonel yaklaşım;

Zemin temizlik şirketleri. Evinizdeki veya şirket binanızdaki zemin kaplamalarınız, önemli bir yatırımı temsil eder ve doğru bakımı yaptırmak istersiniz. Bunu yapmak, yer kaplamalarınızın daima en iyi şekilde görünmesini ve uzun yıllar devam etmesini sağlamaya yardımcı olacaktır.

Bizler; zemin tiplerini tanımlayabilen ve uygun bir zemin bakım programı önerebilme konusunda eğitimli ve uzman ekiplerden oluşmaktayız.

Yerlerin ve zeminlerinizin temizliği ve görünümü doğrudan işinize yansıyor. Bizim işimiz tüm yıl boyunca harika görünmeye devam etmelerini sağlamaktır. Bunu yapmak için, zemin temizlemesine ileri teknoloji, yenilikçi ürünler ve onlarca yıllık deneyimi birleştiren kapsamlı bir sistemle yaklaşıyoruz.

Zemin temizliği firmaları; Halılardan parke ve diğer tüm zemin döşemelerine kadar, zeminlerinizin görünümünü ve itibarınızı korumak ve geliştirmek için deneyime sahibiz.

Çok sayıda zemin malzemesi olsa da, her biri farklı şekillerde ele alınmalıdır. En sağlıklı düzeyde temizlik yapabilmek için, temizlik hizmetlerimizi geliştirmek ve uygulamak, özel taleplerinizi ve programınızı karşılamak için ihtiyaçlarınızı dinliyoruz.

Daha da önemlisi, yapacağımız şeyleri yaparız ve tam memnuniyetinizi doğrulamak için sizinle birlikte takip ederiz. Zemin temizlik şirketimizin her çeşit ve boyutta zeminlerin temizliği konusunda 12 yıllık tecrübesi ve olabilenin en iyisini yapma anlayışı, yapılacak işin en doğru yapılmasına yönelik bakış açımızı tarif etmektedir.

PROFESYONEL ZEMİN TEMİZLİĞİ

Her zemin farklı ekipman ve temizleme ürünleri ile yapısallığına zarar vermeden yapılmalıdır. Tecrübe gerektiren zemin temizleme hem ekip işi hem de ekibin uyumu neticesinde profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Yeni Efsane Temizlik İstanbul ve çevresinde profesyonel zemin temizliği hizmetleri vermektedir.

MERMER TEMİZLİĞİ VE CİLALAMASI

Zamanla matlaşan, canlılığını kaybeden mermer yüzeyler hem detaylı bir şekilde temizlenmeli hem de temizlik sonrası mutlaka koruyucu cila ile beslenmelidir. Mermer temizliği mermer zeminlerinizin ilk günkü gibi canlılığa ulaşmasına sebep olacak mermer cilalama ile mermerin aşınmalara karşı dirayetini artacaktır.

GÜNLÜK ZEMİN TEMİZLİĞİ

Yeni Efsane Temizlik olarak periyodik aralıklarda zemin temizleme ve cilalama hizmetimiz yanında. İş yeriniz, ofisiniz ve villanız ya da ihtiyaç duyacağınız her mekanınızda. Günlük zemin temizlik hizmetlerini de vermekteyiz. Talebinize göre son teknolojik makineler ile de belirli periyotlarda silme ve cilalama yapmaktayız.

PARKE ZEMİN TEMİZLİĞİ

Genelde doğal ahşap olarak tercih edilen parke zemin kaplama ürünlerinin temizliği. Ahşaba zarar vermeyecek ve onun görsel yapısallığını bozmayacak teknikler ile temizlenmeli, havalandırılmalı ve kurutulmuş olarak kullanıma sunulmalıdır. Parkelerinizin daha uzun ömrü için YENİ EFSANE Temizlik.

PVC ZEMİN TEMİZLİĞİ

Son dönemlerde uygulama ve kullanım pratikliğinden dolayı tercih edilen PVC zemin kaplamaları, zamanla matlaşmakta ve derz araları kararmaktadır. Uygun kimyasallar ile belirli periyotlarda YENİ EFSANE Temizlik PVC zemin temizleme ekibimiz tarafından uygulanan temizlik hizmeti ile daha uzun yıllara kullanımı yayılmaktadır.

DOĞAL TAŞ ZEMİN TEMİZLİĞİ

Görselliği ve dayanıklılığı ile doğalı tercih edenlerin, zeminlerine uygulattığı doğal taş kaplamalar, taşın cinsine göre doğallığını muhafaza ettirecek kimyasallar ve doğal temizleme ürünleri ile bakımı yapılmakta, ve gerekli görüldüğünde parlatıcı ürünler ile canlandırılmaktadır.

Profesyonel Temizlik Ekibimiz Hizmetinizde

Zemin temizliği Zeminlerin kaplama malzemelerine bağlı olarak uygun olan koruyucu kimyasallar kullanılarak uzun süre yıpranmadan temiz kalması için çalışmalar yaparız.

Zemin Temizliği ve Cilalama Hizmeti

Zemin temizliğinde Zeminlerde kullanılan malzemelerin en iyi şekilde fizibilitesinin yapılıp gerekli olan kimyasalın kullanılmasını sağlarız.

Schedule your Zemin Temizliği estimate today!