ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Beşiktaş Temizlik Şirketi

Beşiktaş Temizlik Şirketi

Beşiktaş temizlik şirketi
9 Eyl

Beşiktaş Temizlik Şirketi

BEŞİKTAŞ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Beşiktaş Temizlik Şirketi olarak İstanbul gibi büyükşehirler ’de temizlik sektörü çok faal bir şekilde hizmet vermektedir. Çünkü bu tip şehirler mega kentlerdir. Çok kalabalık insan toplulukları vardır. İş dünyası çok büyüktür. Bizde Yeni Efsane Temizlik olarak. Beşiktaş Temizlik Şirketleri arasında bulunarak çok önemli bir sorumluluk üstlenmiş durumdayız. Firmamız sizlere temizlik konusunda önemli bir destek sunmaktadır. Şehrin bu yoğun koşuşturmacasında temizlik işleriyle zaman kaybetmeyin. İstanbul’da yaşamak çok zordur. Bu şehir zor bir şehirdir. Yaşamak ve hayat çok pahalıdır. Aile içerisinde tüm fertlerin çalışıyor olması gereklidir. Bu durum aynen anlattığımız gibidir. Sabahın erken saatlerinden itibaren akşamın geç saatlerine kadar çalışılmaktadır. Bu durum evde temizlik yapma gibi işlere engel olmaktadır. Yapılabilse bile insanlar bu durumda çok zorlanmaktadırlar. Ancak temizlik firmaları bu açığı kapatmaktadırlar.

Bizde Yeni Efsane Temizlik Firması olarak özellikle Ev temizliği konusunda kadınlarımızın her zaman yanında olmaktayız. Sizler ekonomik gelir elde etmek için çalışırken bizde firma olarak evinizin temizliğini çok uygun fiyatlarla yapıyor olacağız. Tüm işleri aynı anda yapmak çok zordur. Bu durum insanı yıpratır. Mutlaka belli konularda destek almak gerekir. Bizde Yeni Efsane Temizlik olarak Beşiktaş Temizlik Firmaları arasında destekleyici bir firmayız. Sizlere temizlik konusunda hizmetler sağlayarak yardımcı oluyoruz.

Firmamız Yeni Efsane Temizlik olarak kurumsal bir yapıda faaliyet göstermektedir. Her geçen gün büyümekte ve kendini yenilemektedir. Geniş bir hizmet bölgemiz bulunmaktadır. İstanbul’un her ilçesine ulaşabilmekteyiz. Çok modern ve teknolojik araçlarımız bulunmaktadır. Hızlı hizmet anlayışımız çok takdir toplamaktadır. Hizmetlerimizde kalite her zaman öncelikli olmaktadır. Uygun işe uygun personel tedariğimiz bulunmaktadır. Dileyen müşterilerimize her türlü eleman tedarik edebilmekteyiz. Ev temizlikleri bizim hizmet alanlarımızdan birisi olmaktadır. Bu noktada çok iddialı fiyat tekliflerimizle karşı karşıya kalacağınızın müjdesini de vermek isteriz. Biz firma olarak gerekli çalışmaları yapıyor olacağız. En kaliteli temizlik malzemelerini, son teknolojik ekipmanları ve uygun eleman sayısını evinizde hazır bulunduruyor olacağız. Siz bize bir gün ve saat vereceksiniz, bizde o plana göre hareket edeceğiz.

Beşiktaş ilçesinde garantili temizlik, uygun fiyat 

                                Ara  FİYAT AL

Evinizin tüm detaylarını Beşiktaş Temizlik Şirketi Yeni Efsane Temizlik olarak temizliyor olacağız. Bu temizlik dip köşe olacaktır. En ince detayına kadar ve derinlemesine bir temizlik olacaktır. Tüm camlar, duvarlar ve dolaplar silinecektir. Halılar süpürülecek ve zeminler pırıl pırıl yapılacaktır. Tuvalet ve banyo hijyenik bir şekilde incelenecektir. Koltuklar silinecek ve ütüleriniz isterseniz yapılacaktır. Sizlerin memnun kalmanız için her şey sizlere eksiksiz sunulacaktır.

Firmamız genel olarak geniş bir faaliyet alanına sahiptir. Biz firma olarak Beşiktaş ev temizliği ile sınırlı kalan bir firma değiliz. Beşiktaş ofis temizliği ve İş yerlerinizin temizliği, Beşiktaş dış cephe cam temizliği bizim uzmanlık alanımız olmaktadır. Bu kapsamda sizinle yapacağımız kurumsal anlaşma sonucunda çalışma alanlarınızı detaylı bir şekilde ve düzenli olarak temizliyor olacağız. Bu kapsamda duvarlarınız, camlarınız, tüm masalarınız silinecek ve zeminler temizlenecektir. Tüm bilgisayar, notebook, fotokopi, faks ve telefonlar hijyen bir duruma getirilecektir. Bunu sizin isteğiniz periyotlarda yapıyor olacağız. Ve ayrıca kurumsal periyodik anlaşmalarımızda çok uygun fiyatların sizleri beklediğini hatırlatmak isteriz. Ayrıca depo gibi kullanım alanlarınızda çok titiz bir şekilde temizlemekteyiz. Bunun yanında vinç makinelerimizle dış cephe cam temizlikleri yapabilmekteyiz. Ayrıca tüm özel ve kamuya ait Okul, Hastane, Sağlık ocağı ve benzeri kurum ve kuruluşlarda kurumsal anlaşmalar yapmakta ve temizlik hizmetleri verebilmekteyiz.

BEŞİKTAŞ TEMİZLİK ŞİRKETİ – YENİ EFSANE

Kısacası biz Yeni Efsane Temizlik olarak Beşiktaş Temizlik Firmaları arasında rakipsiz bir firmayız. Çok kaliteli hizmetlerimiz, geniş hizmet bölgemiz ve rakipsiz fiyatlarımız bizleri bu noktaya taşımıştır. Bizim hedefimiz her zaman en iyi olmaktır. Bunun için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bizi şimdiden arayabilirsiniz. Dilediğiniz her şeyi firmamıza sorabilirsiniz. Sizden telefon bekleyen çalışanlarımız güler yüzlü hizmet anlayışıyla sizlere her konuda destek olacaktır. Ayrıca sizler için çok geniş kapsamlı ve aynı zamanda kolay kullanımlı bir site hazırladık. Sitede tüm ürün ve hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sitemizi ziyaret edebilir ve her şeyi buradan inceleyebilirsiniz. Ayrıca sitemizden hizmet talebinde de bulunabilmeniz sizin için mümkün olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 496 22 57