ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Avcılar Temizlik Şirketi

Avcılar Temizlik Şirketi

avcılar temizlik şirketi
8 Ağu

Avcılar Temizlik Şirketi

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETİ

Avcılar Temizlik Şirketi Temizlik sektörü her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. Bu sektöre olan ilgi, ihtiyaç ve gereksinimde aynı şekilde artmaktadır. Firmalarda bu gereksinim gereği kendilerini geliştirmekte ve yenilemektedir. Bizde Avcılar ev temizlik şirketi arasında kendini sürekli yenileyen bir firma durumundayız ve Kendimizi geliştirmekteyiz. Yenilikçi iş anlayışımız her zaman devam etmektedir. Sektör her geçen gün büyümektedir. Bununla birlikte rekabet artmakta ve daha sertleşmektedir. Buda siz kıymetli tüketicilere yaramaktadır. Daha iyi hizmet, yüksek kalite ve hızlı temizlik anlayışı sektörde hakim olan bir durumdur.

Yeni Efsane Temizlik profesyonel bir yapıda hizmet vermektedir. Geniş bir hizmet ağına sahiptir. Bu anlamda İstanbul’un birçok bölgesine hizmet götürebilmekteyiz. Firmamızın geniş bir araç filosu vardır. Modern ve yeni araçlarımızla sizlere hızlı bir şekilde ulaşabiliyoruz. Her türlü ihtiyaca uygun personel kadromuz bulunmaktadır. Müşterilerimizin istek ve taleplerine göre erkek ve kadın temizlik elemanlarımız yeterli seviyededir. Faaliyet alanımız çok geniştir. Ev temizlikleri bizim en uzman olduğumuz alandır. Bunun dışında ofis ve iş yeri temizlikleri konusunda oldukça uzmanlaşmış bir firmayız. Bu anlamda yeterli seviyede referanslarımız bulunmaktadır. Dileyen müşterilerimiz bu konuda bizi arayabilirler. Yada online web sitemize girerek referanslarımızı inceleyebilirler. Bunun dışında inşaat öncesi ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerimizle. Sizlere önemli sayılabilecek bir şekilde destek ve yardım sunuyoruz. Bu alanda özellik inşaat firmaları için yardımcı bir firmayız.

Avcılar Temizlik Firması

 

Avcılar temizlik şirketi diye düşünülünce akla ilk gelen firmamızdır. Çünkü firmamızın mayasında temizlik vardır. Temizlik işi bir çok insan için basit gibi görünebilir. Ancak temizlik iş gerçek bir ustalık isteyen bir iştir. Bunu asla unutmayınız. Temizlik hizmetlerini kesinlikle uzman ve deneyimli firmalardan almanız gerekmektedir. Biz Yeni Efsane Temizlik olarak her anlamda gerekli özeni ve dikkati göstermekteyiz.

Yeni Efsane Temizlik kalitesi çok nettir. Hizmet anlayışı çok açıktır. Hizmet anlayışımızda kalite ve siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti bulunmaktadır. Zaten bu iki felsefe sunulduğu takdirde sorunsuz bir temizlik işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Sektörde çok sayıda firma vardır. Avcılar temizlik şirketleri olarak baktığınızda titiz davranmanızda fayda vardır. Firma seçimi yaparken dikkatli olmanız gerekmektedir. Biz Yeni Efsane Temizlik olarak sizlerin her zaman yanınızda olmaktayız. Tüm temizlik hizmetlerimizde ana unsur sizlerin memnun kalmasıdır. Günün sonunda yaptığımız temizlik işleminden memnun kalmazsanız. Kesinlikle evden ayrılmıyor ve eksik olan yerleri temizliyoruz. Sizin sunduğumuz hizmetten memnun kalmanız durumunda görevimizi tamamlamış oluyoruz.

Avcılar Ev Temizliği Şirketi 

Detaylı Ev temizliği yapmak oldukça yorucu ve zordur. Çalışan kesimin fazla olduğunu düşünürsek evlerinizin temizlenmesi için gerekli olan zamanı bulamıyor olabilirsiniz. Üstelik değerli vaktinizi temizlik yaparak geçirmek de istemezsiniz. Tam da bu durumda olan kişiler
temizlik şirketi arayışına girmektedir. Avcılar temizlik şirketi olarak İstanbul ilimizin
birçok ilçesinde hizmet vermekteyiz. Hizmet ağımız oldukça geniştir. Müşteri memnuniyetini fazlasıyla önemsemekteyiz. O yüzden de işinde uzman personeller ve kaliteli temizlik ürünleriyle hizmet vermekteyiz.

Ev temizliği sektöründe müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik önemlidir. Kaliteli hizmet sunmak ve müşteri ilişkilerimizi güçlendirmek, şirketimizin daha da başarılı olmasına yardımcı olacaktır.

Neler Yapıyoruz ?

Yeni Efsane Temizlik Şirketi – Ev Temizliği, Ofis Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti vermektedir. Bu temizlik hizmetlerinin dışında Cam & Dış Cephe Temizliği, Koltuk Yıkama Hizmeti, Böcek ve Haşere İlaçlama, Yangın sonrası temizlik şirketi, olarak da hizmet vermekteyiz. uygun fiyatlı ve profesyonel bir temizlik firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Misyonumuz %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Avcılar Temizlik Şirketi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.  Ev temizliği ve ofis temizliği ihtiyacınız varsa sadece arkanıza yaslanın ve temizliğin keyfini çıkartın. Ayrıca Aylık / Haftalık / Günlük Temizlik periyotları ile düzenli olarak temizlik hizmet alabilirsiniz. Avrupa Yakasının tamamının da hizmet vermekteyiz.

Avcılar Temizlik Şirketi Olarak Verdiğimiz Temizlik Hizmetleri

Avcılar Ev Temizliği
•İnşaat Sonrası Temizlik
•Ofis Temizliği
•Avcılar Koltuk Yıkama
•Avcılar Dış Cephe Cam Temizliği

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 496 22 57