ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Sefaköy Temizlik Şirketi

Sefaköy Temizlik Şirketi

Sefaköy Temizlik Şirketi

Sefaköy TemizlikYeni Efsane Temizlik ev, ofis, fabrika ve dış cephe gibi ihtiyacınız olan tüm temizlik hizmetlerini veren kurumsal bir temizlik şirketi / firmasıdır. Temizlik firmaları / şirketleri arasında hizmet kalitemiz ve uygun fiyat politikamızla sizlere hizmette en iyi olmaya çalışmaktayız.

Sefaköy Temizlik Firmaları arasında Yeni Efsane Temizliği tercih etmeniz için fiyatlarımızı ve uygulamalarımızı firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. ‘Hizmette Kalite’ sloganıyla çıktığımız bu yolda kaliteli hizmeti gerçekleştirmek için ihtiyaç duyulan en modern temizlik maddeleri ve makinalarını bünyemize katmaktayız. Temizlik Firması Sefaköy olarak personellerimiz meslekleriyle ilgili tecrübeli ve hızlı hizmet vermektedir.

Temizlik Şirketi Sefaköy Yeni Efsane Temizlik, haftanın 7 günü 24 saat hizmet verebilecek altyapıya sahiptir. Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi için lütfen arayınız.

Sefaköy Temizlik
Yeni Efsane Temizlik İstanbul temizlik şirketleri arasında hizmet kalitesiyle büyümeye devam eden Sefaköy Temizlik Firmalarından, Yeni Efsane Temizliği her türlü temizlik ihtiyacınız için güvenle arayabilirsiniz. İstanbul Sefaköy Ev Temizliği Firması olarak hizmetimiz haftanın 7 günü gerçekleştirmekteyiz. Ofis temizliği Sefaköy Temizlik Şirketi arıyorsanız, Yeni Efsane Temizlik İstanbul merkez ofisimizi arayınız. Fabrika Temizliği Sefaköy için özel fiyat ve referans dosyamıza firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz. Belirli günlerde Temizlikçi Bayan Personel temin edilir. Dış Cephe Temizlik Firması Sefaköy Yeni Efsane Temizlik hizmetinizdedir. Uyguladığımız kimyasallarla dış cepheniz en az 6 ay temizlenmesine gerek kalmaz. En uygun dış cephe temizlik fiyatı için müşteri temsilcilerimizle görüşerek fiyat alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57