ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Sefaköy Temizlik Şirketi

Sefaköy Temizlik Şirketi

sefaköy temizlik şirketi
9 Eyl

Sefaköy Temizlik Şirketi

SEFAKÖY PROFESYONEL TEMİZLİK ŞİRKETİ 

Sefaköy Temizlik Şirketi, Yeni Efsane Temizlik.  Ev Temizliği.  Ofis Temizliği.  İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti vermektedir. Bu temizlik hizmetlerinin dışında Sefaköy Cam & Dış Cephe Temizliği, Sefaköy Koltuk Yıkama Hizmeti, Sefaköy Böcek ve Haşere İlaçlama ve Yangın sonrası temizlik şirketi, olarak da hizmet vermekteyiz. Sefaköy’ de uygun fiyatlı ve profesyonel bir temizlik firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Misyonumuz %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Sefaköy Temizlik Şirketi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.  Ev temizliği ve ofis temizliği ihtiyacınız varsa sadece arkanıza yaslanın ve temizliğin keyfini çıkartın. Ayrıca Aylık / Haftalık / Günlük Temizlik periyotları ile düzenli olarak temizlik hizmet alabilirsiniz. Sefaköy dışında Avrupa Yakasının tamamının da hizmet vermekteyiz. 

Sitemiz üzerinden son 1 yılda binlerce kişiye hizmet verdik. Sizin de Sefaköy bölgesinde temizlik hizmetine ihtiyacınız varsa hiç çekinmeden bizleri arayabilir. Temizlik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Sefaköy en Tecrübeli temizlik şirketi ve en çok tercih edilen temizlik firması Yeni Efsane Temizlik hafta içi ve hafta sonu sizlerin hizmetindedir. Dilerseniz bayan temizlikçi dilerseniz erkek temizlikçi isteğinde bulunabilirsiniz. Sefaköy temizlik şirketi olarak son derece etkili özel buharlı temizlik makinelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Sefaköy Ev Temizliği

15 Yıldır Sefaköy Ev Temizlik Şirketi olarak yılların tecrübesiyle daha iyi tecrübeli personellerle sizlere hizmet vermekteyiz.

Sefaköy Ev Temizliği sektöründe günümüzde birçok firma çalışma sergilemektedir. Firma sayısındaki bu artış talepler doğrultusunda olmaktadır. Ancak her firma mevcut olan talebi karşılamaya yeterli olmayabilmektedir. Bu noktada firma seçimi konusunda dikkatli olunmalıdır. Firmamız da bu doğrultuda ev temizliği konusundan diğer noktalara varana kadar müşteriler tarafından tercih edilmek için çabalamaktadır. Bu doğrultuda yaptığımız ve dikkat ettiklerimiz arasında:

•Doğru ekipmanlar tercihi,
•Ortama uygun temizlik yöntemleri,
•Talep ve istek doğrultusunda hareket etmek,
•Çalışma koşullarına göre çalışan sayısını ayarlamak,
•Müşteri memnuniyeti sağlamak,
•Güler yüzlü ve hızlı çalışma sergilemek,

 

Dış Cephe / Cam Temizliği

Profesyonellik ve tecrübe isteyen dış cephe temizliği için yanınızdayız.

Dış cephe cam temizliği profesyoneller tarafından ve doğru yöntemlerle yapılması gereken
bir uygulamadır. Dış cephe temizliği esnasında kullanılacak olan malzemelerin seçimi de
oldukça önemli bir konudur. Kullanılacak olan kimyasalların doğru seçilmesi gerekir, aksi
halde dış cephenin malzemesine zarar verebilir. Dış Cephe Temizlik Şirketi tarafından
gerçekleştirilen uygulamalarda hem çalışma arkadaşlarımızın güvenliği ve hem de dış cephenizin
malzemesine zarar vermeyecek ürünler kullanmayı oldukça önemsiyoruz. Dış Cephe Temizlik
Şirketi tarafından ekibimizi kurarken, deneyimli ve eğitimli personelleri seçiyoruz.
Dış cephe temizliğinin senede en az iki defa yaptırılması tavsiye edilir. Bu sayede binanızın
cam ışıltısı görüntüsü kaybolmamakla beraber, kalıcı lekelerin oluşmasının da önüne geçilir.
Dış Cephe Temizlik Şirketi olarak kullandığımız malzemelerin yapısı hem toz tutmayı engeller
hem de kar ve yağmur suyu gibi hava koşullarında leke tutmayı engeller özelliktedir. 
Kullanılan kimyasalların hiçbiri insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen ürünlerdir. Dış
cephelerin oluşumları farklı yapılarda olduğundan, her yüzeyde kullanılan ürünler özel olarak
seçilir.

Sefaköy Ofis Temizliği

Sefaköy Ofis temizliği konusunda uzman ekipmanla çalışkan tecrübeli elemanla çalışmaktayız. Temizlik garanti Sabit fiyat garantisi.

Ofis gün boyunca yoğun çalışma alanları olduğu için sürekli olarak kirlenir. Ortamda biriken toz ve kirler sağlıksız sonuçlar oluşturabileceği gibi çalışma veriminin de düşmesine neden olacaktır. Bunun için ofisin büyüklüğüne göre düzenli olarak temizlik işleminin yapılması şarttır.
Ofis temizlik işlemi genellikle sabah personel gelmeden ya da akşam personel gittikten sonra yapılır.
Çünkü bu işlem bir işin aksamamasını sağlarken aynı zamanda içeride istenilen temiz ortamında oluşmasını sağlayacaktır. Ofis içinde çalışan personelin bir sonraki gün temiz bir alana geliyor olması performansını artıracağı gibi aynı zamanda işin düzenli bir şekilde devam etmesine de imkan tanımış olacaktır.
Ofis temizlik işlemlerinde günlük, haftalık ya da genel temizlik hizmeti sağlanabilir. İstediğiniz ne tür temizlik işlemi olursa olsun biz size gerekli olan tüm desteği sağlayabiliriz.

Sefaköy İnşaat Temizliği

İnşaat Temizliği olarak yeni yapısı tamamlanmış olan alanların temizliği zordur. Çünkü inşaat artıkları ciddi bir uğraş ve zaman geçirmenize neden olur. Dolayısıyla insanların gün boyunca çalıştıklarını ve kendilerine ayıracak zamanlarının bile olmadığını düşünürseniz burada Yeni Efsane temizlik firmasından destek almak en iyi çözüm olacaktır. Firmamız kurulduğu günden bu yana temizlik noktasında müşterilerine en iyisini ve en hijyenini vaat etmiş ve bugüne kadar da bunu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiştir. En iyi Sefaköy temizlik şirketi olarak gösteriliyor olmamız bizim hem burada hem de İstanbul’un her bölgesine temizlik hizmeti verebiliyor olmamızdan kaynaklanmaktadır.

Sefaköy Gündelik Temizlikçi

Günlük /temizlikçi bayan gündelikçi kadın Haftalık / Aylık periyotlar ile gündelik temizlikçi temini.

Sektörde temizlik konusunda bulabileceğiniz en deneyimli ve hijyenik marka olarak 7/24 hizmet
desteğimiz vardır. Bizimle iletişime geçmeniz halinde hızlı bir şekilde temizlik hizmetine başlanacak ve en kısa zaman içerisinde temiz olarak size teslim edecektir. İsterseniz evlerinizin ve apartmanlarınızın haftalık ve aylık temizliklerinde de sizlere sorunsuz bir hizmet sunabiliriz. Bizi tercih etmek her zaman başarı ve temiz ortamlar demektir.

Sefaköy Koltuk Temizliği

Koltuk Temizliği Özel buharlı temizlik makinelerimiz ile kusursuz ve profesyonel temizlik.

Yeni Efsane Temizlik İstanbul temizlik şirketleri arasında hizmet kalitesiyle büyümeye devam eden Sefaköy Temizlik Firmalarından, Yeni Efsane Temizliği her türlü temizlik ihtiyacınız için güvenle arayabilirsiniz. İstanbul Sefaköy Ev Temizliği Firması olarak hizmetimizi haftanın 7 günü gerçekleştirmekteyiz. Ofis temizliği Sefaköy Temizlik Şirketi arıyorsanız, Yeni Efsane Temizlik İstanbul merkez ofisimizi arayınız. Fabrika Temizliği Sefaköy için özel fiyat ve referans dosyamıza firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz. Dış Cephe Temizlik Firması Sefaköy Yeni Efsane Temizlik hizmetinizdedir. En uygun dış cephe temizlik fiyatı için müşteri temsilcilerimizle görüşerek fiyat alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57