ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi

Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi

Gaziosmanpaşa temizlik şirketi
6 Haz

Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ 

 

Gaziosmanpaşa temizlik şirketi sektöründe Yeni Efsane Temizlik olarak adımızdan güvenle bahsettirmeyi başarmış bulunmaktayız. Biz, geniş kapsamlı temizlik çalışmalarımızı gerçekleştirirken alanında profesyonel ekibimizle birlikte hareket ediyoruz. Daha güvenilir bir temizlik için öncelikle ücretsiz keşif yapıyoruz. Keşif doğrultusunda temizlik için görevlendirilecek ekibi ve araç gereçleri belirliyoruz. Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi olarak böylelikle müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmuş oluyoruz.

Gaziosmanpaşa Temizlik Şirketi. Olarak üstlendiğimiz temizlik çalışmalarında tüm sorumluluğu alıyoruz. Ekibimiz, gerçekleştirdiği temizlik uygulamalarında herhangi bir hataya yol açmamak için özenle ve dikkatle hareket etmektedir. Profesyonel ekibimizle birlikte çalışmalarımızı yüksek kalitede gerçekleştirirken teknolojinin sunduğu avantajlardan faydalanıyoruz. İyi ve etkili bir temizlik için özel makineler kullanıyoruz. Aynı zamanda kullandığımız kimyasallar sayesinde temizlik uygulamalarımızı eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ekibimizle birlikte müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı kısa sürelerde vaktinde bitirmeye özen gösteriyoruz. Böylelikle müşterilerimizin memnuniyetini daha yüksek tutmayı başarıyoruz. Tüm çalışmalarımızı ve verdiğimiz hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya gayret ediyoruz.

Yeni Efsane Temizlik Şirketi ekibi olarak ihtiyaç duyduğunuz her an kaliteli ve güvenilir temizlik çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.

Gaziosmanpaşa Ofis Temizliği

Ofis temizliğinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Ekibimizin sizlere verdiği Gaziosmanpaşa ofis temizliği çeşitleri şu şekildedir: Boş ofis temizliği, eşyalı ofis temizliği, inşaat sonrası ofis temizliği, tadilat sonrası ofis temizliği, taşınma öncesi ve sonrası ofis temizliği… Profesyonel ekibimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz ofis temizliğini isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda tamamlıyoruz.

Eşyalı ve kullanım halindeki ofislerin temizliği dikkatli ve özenli bir şekilde yapılırken gizlilik ve güvenlik esas alınmalıdır. Ofis içerisinde bulunan elektronik cihazlar, dosyalar, belgeler ve özel bilgiler mutlaka korunmalıdır. Biz, müşterilerimizin firmamıza olan güvenini sarsmamak adına çalışmalarımızda herhangi bir hataya yer vermiyoruz. İşimizi en iyi şekilde yapmak için gayretle ilerliyoruz.

Ofis temizliğini günlük, haftalık, aylık ve tek seferlik olmak üzere gruplara ayırıyoruz. Tek seferlik olan ofis temizliği, belirlenen gün ve saatte gerçekleştirerek sonlandırıyoruz. Geriye kalan haftalık ve aylık temizliği ise ekibimiz, düzenli olarak gerçekleştiriyor. 

Gaziosmanpaşa Ev Temizliği

Ev temizliği denildiği zaman akıllara ne kadar alışılmış ve sıradan bir temizlik geliyor değil mi?

Oysa işin detayına indiğiniz zaman durumun hiç de öyle olmadığını anlayabiliyorsunuz. Çünkü Gaziosmanpaşa ev temizliği farklı kollara ayrılıyor.

 • Boş ev temizliği
 • Eşyalı ev temizliği
 • Kullanım halinde ev temizliği
 • İnşaatı bitmiş ev temizliği
 • Tadilattan çıkmış ev temizliği
 • Taşınma öncesi ve sonrası ev temizliği

6 farklı kola ayrılan ev temizliğinin yapılması için farklı zamanlar bulunmaktadır. Bu zamanlar şöyledir: Tek seferlik ev temizliği, günlük ev temizliği, haftalık ev temizliği, aylık ev temizliği ve mevsimsel ev temizliği. Vermiş olduğumuz hizmetleri örneklerle açıklayacak olursak, inşaat sonrası ev temizliğinin sizlerin veya normal bir temizlikçinin yapacağı işler olmadığını söyleyebiliriz. Çünkü inşaat sonrasında ev içerisinde malzeme kalıntılarının bulunmasıyla birlikte ev ekstra tozlanmış ve kirlenmiş olacaktır. Zemin üzerinde, pencerelerde veya kapılarda lekeler kalabilir ve bu lekeler donduğu zaman çıkarılması oldukça zorluyor. Ekibimiz, bu lekelerin ve tüm tozun temizlenmesi için özel kimyasallar ve makineler kullanıyor. Kullandığımız kimyasallar ve makineler sayesinde evinizi inşaat sonrasında en iyi şekilde temizlemiş oluyoruz.

Vereceğimiz bir diğer örnek ise kullanım halindeki evlerin belirli bir süre sonra mutfak ve lavabo başta olmak üzere genel anlamda kir tutması, yağlanması ve lekelerin oluşmasıdır. Siz gerekli malzemelerin teminiyle uğraşıp bir de bu alanların temizliğine vakit ayırmak yerine işi ekibine bırakabilirsiniz. Profesyonel ekibimizin çıkaramayacağı leke, kir ya da pas bulunmamaktadır.

Gaziosmanpaşa Dış Cephe Cam Temizliği

Gaziosmanpaşa Dış cephe cam temizliği ekstra özen ve dikkat isteyen bir iştir. Çünkü dış cephelerde kullanılan cam, belirli yüksekliğe ve genişliğe sahiptir. Temizliği yapacak olan ekip, herhangi can ve mal kaybının yaşanmaması için gerekli önlemleri eksiksiz bir şekilde almalıdır. Biz, yılların bilgi ve birikimine sahip ekibimizle dış cephe cam temizliğini yaparken gerekli tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz. Önceliğimiz çalışanlarımız olduğu için önce çalışanlarımızın güvenliğini sağlıyor ve daha sonra çevre güvenliği kontrol altına alıyoruz.

Dış cephe cam temizliği mutlaka düzenli olarak yapılmalıdır. Temizlikte önemli konulardan biri ise kullanılan kimyasallardır. Eğer yanlış veya fazla kimyasal kullanılırsa cam zarar görebilir, lekelenebilir veya çizilebilir. Ekibimiz, kaliteli ve güvenilir kimyasallar kullanarak çalışmaktadır. Ekibimizin verdiği hizmetle cam yüzeyinde hiçbir hasar olmayacak, kireçlenme ve oksitlenme engellenmiş olacaktır.

 

         HİZMETLERİMİZ:

 • Ev Temizliği Villa ve Sitelerin Temizliği
 • Plaza ve Holding Temizliği
 • Ev, Villa, Yalı Temizliği
 • Alışveriş ve Yaşam Merkezleri Temizliği
 • Afet (Yangın, Su Basması) Temizliği
 • Dış Cephe Kaplama
 • Cam Temizliği Ofis
 • Büro, İşyeri Temizliği
 • İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik
 • Zemin Cilalama ve Bakım Temizliği
 • Halı ve Koltuk Yıkama Temizliği
 • Site, Blok, Lojman Temizliği

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 496 22 57