ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Esenyurt Temizlik Şirketi

Esenyurt Temizlik Şirketi

Esenyurt Temizlik Şirketi

İstanbul’da bir çok ilçede hizmet vermekte olan Yeni Efsane Temizlik Şirketi Esenyurt ilçesinde de hizmet vermektedir. Esenyurt Temizlik Şirketleri, Yeni Efsane Temizlik Şirketi olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetler; Ev temizliği, fabrika temizliği, boş daire temizliği, ofis temizliği, iş yeri temizliği, inşaat temizliği, dış cephe cam temizliği, yangın sonrası temizliği, yerinde halıfleks yıkama ve koltuk yıkama temizleme hizmetleri vermekteyiz. Esenyurt Temizlik Şirketleri, Yeni Efsane Temizlik Şirketi müşteri isteğine bağlı olarak ek temizlik personeli’de gönderme hizmetimiz bulunmaktadır. Temizlik ekibimizin hafta içi ve hafta sonu dahil çalışma saatleri sabah 09.00 ile akşam 18.00 aralığındadır.Yeni Efsane Temizlik olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

Seçtiğiniz temizlik hizmetine göre temizlik elemanlarımız sizden gelen talepler karşılığında, taleplerinize öncelik vererek temizlik işlemlerine başlayacaktır. Temizlik sırasında en önemli noktalardan bir tanesi ise her alan için farklı temizlik malzemelerinin kullanılmasıdır. Özellikle banyo, tuvalet, lavabo gibi bölümlerin temizliğinde kullanılacak ürünlerin, başka hiçbir yerde kesinlikle kullanılmaması gerekmektedir. Tuvalet ve banyoların enfeksiyon riski yüksek olduğu için temizlik, dezenfektan içeren malzemeler ile yapılmalıdır. Yapılan her temizlikte yeni ürün kullanmaya özen gösterilmelidir.

Esenyurt Temizlik Şirketleri arasında olan Yeni Efsane Temizlik deneyimli personeliyle müşterilerine üst seviye temizlik deneyimi aktarmaktadır. İş yeri, ofis veya dükkan temizliklerinde personellerimiz temizlik eğitimi aldığı için hiç bir şekilde iş akışına engel olmadan bütün temizlik işlerini yapmaktadır. Faaliyet gösterdiğimiz temizlik sektöründe, müşterilerine kaliteli hizmet veren ve güler yüzlü personele sahip olan Yeni Efsane Temizlik Şirketine bir telefon uzaktasınız. Temizlik yapılacak yerin büyüklüğünü (e-posta) veya telefon üzerinden müşteri temsilcilerinize aktarmanız yeterli olacaktır. İstanbul’da Avrupa yakasının neresinde olursanız olun müşteri temsilcilerimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Yeni Efsane Temizlik Şirketi, ofisinden randevu aldıktan sonra, temizlik personellerimiz belirtilen adrese gelmeden önce kendilerini tanıtmak için telefon açarak bilgilendirme yapmaktadırlar. Aynı zamanda temizlik için gönderilen ekip randevu saatinde randevu adresinde olmaya özen göstermektedirler. Temizlik ekibimiz randevu saatinde gelmez ve geç kalır ise geç gelinen zaman kadar ekstradan mesai yaparak eksik süreyi telafi etmektedirler. Yeni Efsane Temizlik için müşteri memnuniyeti her şeyin önünde gelmektedir. Esenyurt Temizlik Şirketi,Yeni Efsane Temizlik kurulduğu günden bugüne kadarki sürecinde her zaman “Müşteri memnuniyeti” ilkesinden ödün vermeden, müşterilerimiz ile beraber uzun yıllar çalışmayı ümit etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57