ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Esenyurt Temizlik Şirketi

Esenyurt Temizlik Şirketi

esenyurt temizlik şirketi
9 Eyl

Esenyurt Temizlik Şirketi

PROFESYONEL TEMİZLİK ŞİRKETİ 

Esenyurt Temizlik Şirketi  Yeni Efsane Temizlik olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetler; Esenyurt ev temizliği, fabrika temizliği, Esenyurt boş daire temizliği, Esenyurt ofis temizliği, Esenyurt iş yeri temizliği, Esenyurt inşaat temizliği, Esenyurt dış cephe cam temizliği, Esenyurt yangın sonrası temizliği, Esenyurt yerinde halıfleks yıkama ve Esenyurt koltuk yıkama temizleme hizmetleri vermekteyiz. Esenyurt Temizlik Şirketleri  Yeni Efsane Temizlik müşteri isteğine bağlı olarak ek temizlik personeli ’de gönderme hizmetimiz bulunmaktadır. Temizlik ekibimizin hafta içi ve hafta sonu dahil. Çalışma saatleri sabah 09.00 ile akşam 18.00 aralığındadır. Yeni Efsane Temizlik olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. 

Esenyurt Temizlik Şirketi Olarak Verdiğimiz Temizlik Hizmetleri

• Ev Temizliği
• Gündelikçi Kadın Temini
• İnşaat Sonrası Temizlik
• İş Yeri Temizliği
• Ofis Temizliği
• Koltuk Yıkama
• Yangın Sonrası Temizliği
• Kafe Temizliği
• Restoran Temizliği
• Villa Temizliği

Seçtiğiniz temizlik hizmetine göre temizlik elemanlarımız sizden gelen talepler karşılığında, taleplerinize öncelik vererek temizlik işlemlerine başlayacaktır. Temizlik sırasında en önemli noktalardan bir tanesi ise her alan için farklı temizlik malzemelerinin kullanılmasıdır. Özellikle banyo, tuvalet ve lavabo gibi bölümlerin temizliğinde kullanılacak ürünlerin, başka hiçbir yerde kesinlikle kullanılmaması gerekmektedir. Tuvalet ve banyoların enfeksiyon riski yüksek olduğu için temizlik, dezenfektan içeren malzemeler ile yapılmalıdır. Yapılan her temizlikte yeni ürün kullanmaya özen gösterilmelidir.

Esenyurt Temizlik Şirketleri arasında olan Yeni Efsane Temizlik deneyimli personeliyle müşterilerine üst seviye temizlik deneyimi aktarmaktadır. İş yeri, ofis veya dükkan temizliklerinde personellerimiz temizlik eğitimi aldığı için hiç bir şekilde iş akışına engel olmadan bütün temizlik işlerini yapmaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz temizlik sektöründe, müşterilerine kaliteli hizmet veren ve güler yüzlü personele sahip olan Yeni Efsane Temizlik Şirketine bir telefon uzaktasınız. Temizlik yapılacak yerin büyüklüğünü (e-posta) veya telefon üzerinden müşteri temsilcilerinize aktarmanız yeterli olacaktır. İstanbul’da Avrupa yakasının neresinde olursanız olun müşteri temsilcilerimizi arayarak randevu alabilirsiniz.

Yeni Efsane Temizlik Şirketi, ofisinden randevu aldıktan sonra, temizlik personellerimiz belirtilen adrese gelmeden önce kendilerini tanıtmak için telefon açarak bilgilendirme yapmaktadırlar. Aynı zamanda temizlik için gönderilen ekip randevu saatinde randevu adresinde olmaya özen göstermektedirler. Temizlik ekibimiz randevu saatinde gelmez ve geç kalır ise geç gelinen zaman kadar ekstradan mesai yaparak eksik süreyi telafi etmektedirler. Yeni Efsane Temizlik için müşteri memnuniyeti her şeyin önünde gelmektedir. Esenyurt Temizlik Şirketi Yeni Efsane Temizlik kurulduğu günden bugüne kadarki sürecinde her zaman “Müşteri memnuniyeti” ilkesinden ödün vermeden, müşterilerimiz ile beraber uzun yıllar çalışmayı ümit etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57