Ev Temizliği

Ev Temizlik Şirketi

Ev Temizliği

Ev Temizliği, Bir evi temizlemek, tam zamanlı bir işten farksız bir uğraştır. Çocuklarla ve arkadaşlarla vakit geçirmek, gidilecek yerler ve zevk alınacak hobiler varken yerleri paspaslamanın sizi bunalttığının farkındayız. Bunun için ev temizlik hizmetlerimizle sizin en büyük yardımcınız olabilir. Sizi bu yüklerden memnuniyetle kurtarabiliriz. Tüm ihtiyaçlara ve bütçelere özel temizlik planlarımız için bizi istediğiniz zaman arayın.

Sizlere ev temizliği. İnşaat sonrası daire temizliği. Dış cephe cam temizliği. Ofis temizliği. Fabrika zemin temizliği ve yapı sıfırlama temizliği konularında uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Ev Temizlik Hizmetleri

Detaylı Ev Temizlik nasıl yapılmalı. Evinizi temizlemesi için bir temizlikçi ile anlaştığınızda, hizmetin kapsamını bilmeyi istemek en doğal hakkınızdır. Buna karşın, birçok temizlik firması ve temizlikçi kadın ilk verdikleri sözlere sadık kalmaz ve sizi hayal kırıklığına uğratırlar. Oysa, bizi tercih ettiğinizde birlikte üzerinden geçtiğimiz temizlik planı ve malzemeleri sayesinde hem eviniz tertemiz olur hem de içiniz rahat eder.

Firmamız hijyen konusunda en geniş mekanlarda bile en üstün hizmeti verebilecek kapasiteye ve olanaklara sahiptir. Temizlik hizmetlerini en yüksek kalitede sunabilmek için teknolojik araç gereçleri ve eğitimli personeli devamlı geliştirerek çalışmalara devam etmekteyiz. Müşteri odaklı olan tüm çalışmalarda sorunsuz iş teslimatı ile faaliyet göstermekteyiz. Firmamız aşağıdaki alanlarda temizlik hizmeti vermektedir.

Ev Temizliği, Fuar Temizliği, Ofis Temizliği

Boş Ev Temizliği, İnşaat Temizliği, Zemin Temizliği

Yerinde Halıfleks Yıkama, Evde Koltuk Yıkama

Duvar Silimi, Buharlı Temizlik, Cam Temizliği, Daire Temizliği

Villa Temizliği

Ev Temizlik Fiyatları 

İstanbul ev temizlik fiyatları, ihtiyaç duyulan temizlik hizmetleri, personel sayısı baz alınarak evin büyüklüğüne ve temizlik için gereken süreye bağlıdır.

Standart ev temizlik hizmeti. Toz almak, paspas yapmak, süpürmek, çöpleri boşaltmak, lavaboları, muslukları, aynaları, eşyaları silmek, tuvaletleri temizlemek, yatağı toplamak ve evin genel temizliğini içerir.

Ev temizlik şirketleri arasından uygun fiyatlarıyla ayrışan firmamız, haftalık veya aylık temizlik abonelikleri için özel kampanyalar ve indirim fırsatları da sunmaktadır.

Genel Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Evinizi nasıl temizlediğimizi merak mı ediyorsunuz? İşte, size profesyonel ev temizliği ile bir evi nasıl tertemiz yaptığımızla ilgili bazı ipuçları.

Oda oda değil, genel bir ev temizliği planlarız.
Önce mutfak, sonra yatak odası, en son banyo gibi bir bölge temizliği yerine, önce dağınıklığı toplamak, sonra toz almak, en son silmek ve süpürmek gibi görev temizliği yapmak, bizi daha hızlı ve daha verimli yapar.

İlk işimiz dağınıklığı toplamaktır.
Evde temizliğe başlamadan önce ilk işimiz, odadan odaya giderek dağınıklığı toplamak olur. Hiçbir döküntüyü onayınız olmadan çöpe atmaz, mutlaka size sorduktan sonra cevabınıza göre hareket ederiz.

Tozların alınması ile temizliği ilerletiriz.
Toz almaya, eşya, mobilya ve dolapların üstünden başlamak, tekrar onlarla uğraşmamak için stratejik bir adımdır. Panjur ve üst raflar gibi kuytu alanlara bir paspas veya süpürgenin ucuna mikrofiber bir bez bağlayarak ulaşırız.

Sıra ayna ve camların silinmesinde.
Evdeki ayna ve cam yüzeyleri (pencere camları, vitrin, cam süsleri) nemli bir mikrofiber bezle temizler, ardından kuru bir bez ile üzerlerinden geçeriz.

Yüzey alanlarını siler ve dezenfekte ederiz.
Tezgahlar, mobilyalar, dolaplar, kulplar, kapı kolları, pervazlar, ışık anahtarları, tv kumandaları ve telefon gibi sert yüzeyler, evde en fazla ellenen, temas edilen alanlardır. Bu yüzden, bu yüzeylerin silinmesi ve dezenfekte edilmesinde fazladan bir dikkat gösteririz.

Mutfak ve banyo temizliği ayrı bir dikkat demektir.
Mutfak lavabosu, ardından banyo lavabosu, küvet ve tuvaletlere hijyen sağlayan temizleyiciler püskürtürüz. Temizleyicinin bazı noktalardaki kir ve lekeleri çözmesi gerekirse, 5 dakika veya daha fazla beklemekte fayda olacaktır.

Artık zeminlerin temizlenmesine geçebiliriz.
Banyo ve mutfak zeminleri ile temizliğe ihtiyaç duyan zeminlerin süpürülme zamanıdır artık. Süpürmeyi takiben evi paspaslamaya odaların en uzak köşesinden başlar ve çıkışa, çoğu zaman kapıya doğru hareket ederiz. Paspası kısa aralıklarla durulamak, gerçek ev temizliğinin sırrıdır.

Evet, ev temizliğini kabaca böyle yapıyoruz. Detaylı ev temizliği ve fazlası hizmetlerimizde.

Evler Kaç Günde bir Temizlenmelidir?

Ev veya ofisleri temiz tutmak söz konusu olduğunda doğru temizlik sıklığını belirlemek, kritik bir öneme sahiptir. Bu kararı verirken; evin büyüklüğü, evde yaşayan canlı sayısı, evde nelerin yapıldığı, evin bulunduğu çevre şartları, hedeflenen temizlik seviyesi ve temizlik için ayrılan bütçe gibi faktörler etkili olur.

Bu faktörlerle birlikte ortalama kirlilik düzeyine sahip ve çekirdek bir ailenin yaşadığı evlerde en az 15 günde bir temizlik yapılması gerekir. Evde küçük çocuk, hasta, yaşlı veya evcil hayvan olduğu durumlarda ise ev temizletme sıklığının haftada bir olmasını tavsiye ediyoruz.

Ev Temizliği Hangi Sırayla Yapılır?

Bazı müşterilerimiz, ev temizliği hizmeti verirken nasıl bu kadar hızlı ve pratik olabildiğimizi soruyorlar. Bu sorunun kısa cevabı, ister dip köşe temizlik. İster genel ev temizliği olsun temizliği doğru sırayla yapıyor olmamızdır. Dip bucak temizliğin hangi sırayla yapıldığını siz de merak ediyorsanız buyurun başlayalım.

Evi Toplamak: Temizliğe engel olmaması veya temizliği yavaşlatmaması için öncelikle evdeki dağınıklığın giderilmesi gerekir.
Havalandırmak: Çevre ve hava şartları uygunsa temizlik öncesinde evi havalandırmak, evin havasının temiz olmasını sağlar. (Mutlaka toz almadan önce tamamlanmalıdır.)
Toz Almak: Evlerin tozu alınırken tozların eşyaların üzerine veya yere düşmesi kaçınılmazdır. Bu nedenle toz almanın ilk aşamalarda yapılması, evi temizlemeyi önemli ölçüde kolaylaştırır.
Süpürmek: Toz aldıktan sonra sıra süpürmeye gelir. Süpürme ile yerlerdeki kaba kirler ve toz partikülleri ortadan kaldırılır.
Silmek: Ev temizliğinin kapanışını yerleri silerek yaparız. Yerleri silerken önce süpürgeliklerden başlanmalıdır. Parke, laminat, seramik gibi zeminlerdeki kalan son toz taneleri ile de bu aşamada vedalaşılır.

Ev Temizliği Sırasıyla Nasıl Yapılır Konusunda Tavsiyeler

Aynı anda devam edebilecek temizlik görevlerine öncelik vererek ev temizliği hızlandırılabilinir. Örneğin; ev toplanmaya başlanmadan önce bulaşık makinesi çalıştırılırsa yaklaşık yarım saat sonunda iki görev de temizlik listesinden çıkarılabilir.
Bir odadaki bütün temizlik işlerini yaptıktan sonra diğer bir odanın temizliğine başlamak. Temizliğin daha uzun sürmesine neden olur. Örneğin; silmek gibi bir işin seçilerek evin bütün odalarında yapılması, hazırlık aşamalarını azaltır ve temizlik süresini kısaltır.
Bu sıralama ipuçları ile önce toz almak mı süpürmek mi sorusunu da sizin için yanıtlamış olduk. Ev temizliği hizmetiyle ilgili aklınıza takılan her konuda bizden destek alabilirsiniz.

Detaylı Ev Temizliği Hizmeti

Detaylı ev temizlik hizmetinin yanı sıra, müşterilerimizin isteği doğrultusun da Cam Temizliği ve Bulaşık Yıkama hizmeti ve benzeri tüm konular da destek ve temizlik hizmeti sağlamaktayız.

Gaziosmanpaşa temizlik şirketi

Profesyonel Temizlik Ekibimiz Yanınızda

Ev temizliği konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimler doğrultusunda, önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine doğru cevap verebilmektir.

Schedule your Ev Temizliği estimate today!