Ev Temizliği

Yeni Efsane Temizlik Şirketi; Ev Temizliği konusunda sektöründe lider firmalardan biri olarak, farklı temizlik uygulamalarıyla siz müşterilerine memnuniyet garantisi vermektedir. Kimyasal bazlı temizlik malzemelerinin kullanımında bilinçli personele sahip firmamız, insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Doğal ve organik bir temizliğin olmasına önem vermektedir. Evlerinizin temiz olması için dip bucak temizlik ile ince temizlik prensiplerine sahiptir.

Detaylı daire temizliğinde yer alan (kapıların silinmesi, camların iç ve dış kısımlarının temizlenmesi, banyoda klozet, lavabo ve duşa kabin temizliği, banyo duvarlarının (fayansların) hijyenik olarak silinmesi, zemin temizliğinin yapılması, mutfak dolaplarının silinmesi (dolap içi ve üstü) mutfak duvarlarının (fayansların) hijyenik olarak silinmesi, dip ve köşelerin temizlenmesi) hizmetlerimize ek olarak inşaat kalıntıları cam kenarlarında bulunan alçı ve boya kalıntıları, yerlerdeki alçı ve boya kalıntılarının kazınması işlemleri yapılmaktadır.

İsteğe Özel Cam Temizliği

Detaylı ev temizlik hizmetinin yanı sıra, müşterilerimizin isteği doğrultusun da Cam Temizliği & Bulaşık Yıkama hizmeti ve benzeri tüm konular da destek ve temizlik hizmeti sağlamaktayız.

Profesyonel Temizlik Ekibimiz Yanınızda

Ev temizliği konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimler doğrultusunda, dilerseniz 4 saat dilerseniz 8 saat dilerseniz 12 saat temizlik hizmeti alabilirsiniz. Evinizin ve mekanın büyüklüğüne göre dilediğiniz paketi seçebilirsiniz.

Schedule your Ev Temizliği estimate today!