Tadilat Sonrası Temizlik

tadilat sonrası temizlik

 

Tadilat Sonrası Temizlik Hizmeti evinizde tadilat yaptırdıysanız veya yeni sıfırdan bir eve taşınıyorsanız bir hayli işiniz var demektir. Her ne kadar kaba temizlik olarak görünse de detaylı yapılmalıdır. Çünkü bir daha dönülüp aynı şekilde temizlenmesi gereken boş bir ev olarak kalmayacaktır. Ağır ve yorucu bir iştir. Zımparadan kalan toz kalıntıları, dökülmüş açılar, sıvalar ve bunun gibi pek çok dekorasyon kalıntısı ile baş başa kalmışsanız eğer hiç endişelenmeyin.

Temizlik İçin Profesyonel Çaba

Yeni evin heyecanı bir yandan yoruculuğu bir yandan derken epeyce zor ve yorucu saatler başlar. Üzerine bir de zaman sorunu yaşıyorsanız son derece yorulursunuz. İşini bilen insanlara bırakmak yükünüzü hafifletecektir. Bizler tecrübeli ekibimizle size yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Planlı bir şekilde tadilat sonrası yerinize gelip gönlünüze göre tertemiz bir şekilde yerinizi teslim ediyoruz.

Tadilat Sonrası Siz Sadece Yerleşin

Tadilat sonrası tadilattan kalan kalıntılar için özel temizlik maddeleri kullanıyoruz. Her temizlenecek yere özel olarak lekeyi çıkarmaya uygun temizleyici kullanıyoruz. Yıpratmadan ve zarar vermeden temizliğe özen gösteriyoruz. En ince ayrıntısına kadar dikkat ediyoruz. Biz size teslim yaptıktan sonra size sadece yerleşmek kalıyor. Temizlik için ayıracağınız vakti ve enerjiyi yerleşmeye ve evinizin keyfini çıkarmaya ayırın diye size en iyi temizlik hizmetini sunmaktan gurur duyarız.

Tadilat olayı nerde gerçekleşirse gerçekleşsin yeni almış gibi olacaktır. İster çalıştığınız büronuz olsun isterseniz en önemli yeriniz olan eviniz hiç fark etmez. Her şey yapınca daha güzel olacaktır.

Tadilat sonrası temizlik inşaat temizliği gibi ise ilk önce o birikmiş hafriyatlar temizlenmelidir. Daha sonra yüzeysel olarak süpürülmeli ve ince ayrıntılı olması şarttır. İnce ayrıntıya geçince geri dönüş olmasın diye ayrıntılı olması şarttır. Tadilat sonrası temizlik için artık kişiler kendileri uğraşmıyor. Temizlik firmaları ile işlerini bitiriyorlar.

Konut ya da İş Yeri için En Etkili Tadilat Sonrası Temizlik

Temizlik firmamızın önemli ve yetkin bir donanımı bulunmaktadır. Nereyi isterseniz hemen sizlerin hizmetine gelmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için  Yeni Efsane Temizlik sizleri beklemektedir. İşinde güvenilir, temizlik açısından hızlı ve temiz çalışan bir firma olmaktadır.

İşyeriniz için temizlik çok önemlidir. Hem temizlik hem de yeniliğin olması sizleri bir adım daha öne çıkarmaktadır. Çalışma grubumuzda herkesin işi belli olmaktadır. Bayan elemanların görevleri ayrı, erkek elemanların görevleri ayrı olmaktadır.

Özellikle tadilat sonrası temizlik konusunda konut veya iş yerinizin durumuna göre gün verilmektedir. Bir gün ya da iki gün içerisinde eviniz veya ofisiniz teslim edilecektir. Grup halinde yapılan temizliklerde grup başında denetleyici görevlilerimiz de hazır bulunmaktadır. Beğenilmeyen yerler tekrar temizlenmektedir.

Temizleme sırasında eviniz veya büronuz hiçbir şekilde zarar görmeyecektir. Profesyonel makineler ile temizlik işlemleri yapılmaktadır. Sıfır konutlarda ve iş yerlerinde temizlik çok daha hızlı sonuçlanırken, içeride eşya olduğu durumlarda temizlik işleri bir kademe daha yavaş olabilmektedir. Yeni Efsane Temizlik olarak sizleri yalnız bırakmayacak, her türlü tadilat sonrası temizlik işlerinizde yanınızda olacağız.

Tadilat ve İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti

Hem kendinizi yormamak hem de daha kaliteli ve derinlemesine temizlik yaptırmak için dilediğiniz zaman tadilat sonrası temizlik hizmetimiz için firmamız ile görüşebilirsiniz.

Profesyonel Temizlik Ekibimiz Hizmetinizde

İstediğiniz gün ve saat için randevunuzu oluşturarak, en ekonomik fiyat tekliflerimizden yararlanabilir ve tadilat sonrası temizlik yaptırabilirsiniz.

Schedule your Tadilat Sonrası Temizlik estimate today!