ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Bağcılar Temizlik Şirketi

Bağcılar Temizlik Şirketi

Bağcılar Temizlik Şirketi

Yeni Efsane Temizlik Şirketi, 2012 yılından bu yana Bağcılar‘de hizmet vermektedir. En çok tercih edilen temizlik hizmetlerimiz; Bağcılar Ev Temizliği ve Bağcılar Ofis Temizliği yanı sıra her türlü iş yeri ve ofisler için Dış cephe cam temizlik hizmetimiz mevcuttur. %100 Müşteri memnuniyeti ile profesyonel ekibimiz ve Uygun fiyat politikamız ile tüm kurumsal şirket ve firmalara Bağcılar Dış Cephe Cam Temizliği ve Bağcılar İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti vermekteyiz. Düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Haftalık & Günlük Temizlik Hizmeti mevcuttur. Dilerseniz bayan, dilerseniz erkek personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

%100 Müşteri Memnuniyetini esas olarak Bağcılar Temizlik Şirketleri,Yeni Efsane Temizlik olarak Bağcıların bir çok bölgesinde hizmet vermekteyiz. Bağcılar Temizlik Şirketi olarak kalite ve profesyonellikten asla ödün vermemekteyiz. Yerinde Halıfleks Yıkama, Koltuk Yıkama, Yangın Sonrası Temizlik ve Tadilat Sonrası Temizlik hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Bağcılar bölgesinde iyi bir temizlik şirketi arıyorsanız bize telefonla ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Bağcılarda haftanın yedi günü ek iş olarak değil tek iş olarak temizlik yapan temizlikçi bayan elemanlardan oluşan genç ve dinamik kadromuzla tam gün Ev ve Ofis temizliği hizmeti sunmaktayız.

Bağcılar Temizlik Şirketi olarak en çok yaptığımız temizlik işleri sırası ile şunlardır…. ; Detaylı ev temizliği , Yüzeysel ev temizliği , Periyodik ev temizliği , Sıfır daire temizliği , Yeni ev temizliği , İnşaat sonrası ev temizliği , Tadilat sonrası ev temizliği , Boya badana sonrası ev temizliği , Eşyalı ev temizliği , Boş ev temizliği , Dubleks daire temizliği , Villa temizliği işleridir…

BAĞCILAR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ, YENİ EFSANE TEMİZLİK BAĞCILAR İLÇESİNİN TAMAMINDA HAFTANIN YEDİ GÜNÜ TEMİZLİK HİZMETİ VERMEKTEDİR BAĞCILAR BÖLGESİNDE SİZLERE DAHA KALİTELİ VE DAKİK BİR TEMİZLİK HİZMETİ SUNABİLMEMİZ İÇİN LÜTFEN BİZİ BİR GÜN ÖNCEDEN TELEFONLA ARAYIP TEMİZLİK RANDEVUSU ALINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57