ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Şirinevler Temizlik Şirketi

Şirinevler Temizlik Şirketi

Şirinevler Temizlik Şirketi

Şirinevler Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet Şirinevler Temizlik Şirketi vermekteyiz. Yeni Efsane Temizlik her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas almıştır.

Yeni Efsane Temizlik, İstanbul Şirinevler Temizlik Şirketlerinden biri olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara ulaştırmayı ilke edinmiştir. Çalışma prensiplerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre esneklik göstermekte, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üreten bir yapıda temizlik hizmeti vermekteyiz. Şirinevler Temizlik Şirketleri Yeni Efsane Temizlik Ev temizliği, Tam gün ev temizliği ve Yarım gün ev temizliği şeklinde verilmektedir. Şirinevler Temizlik Şirketi, Yeni Efsane Temizlik Firması, Şirinevler ev temizliğiŞirinevler ofis temizliği, Villa temizliği ve İnşaat sonu temizlik hizmetlerinde tecrübeli temizlik personelleri tarafından hizmet sunmaktadır.

Yeni Efsane Temizlik Hizmetlerimiz

 Perde yıkamak ve asmak, buzdolabı temizliği, ütü yapmak gibi hizmetlerimiz de mevcuttur. Sipariş verirken isteklerinizi belirtmeniz yeterlidir. Şirinevler Temizlik Şirketi  Yeni Efsane Temizlik’ten Şirinevler ofis temizliği ve İşyeri temizliği hizmeti de alabilirsiniz. Tam gün işyeri temizliği alabileceğiniz gibi Yarım gün işyeri temizliği de alabilirsiniz. Şirinevler Temizlik Şirketi olarak siz değerli müşterilerimize en iyisini sunma idealiyle çalışmaktayız.

Şirinevler Temizlik Şirketleri arasında hizmet veren firmamız, uzun zamandır sahip olduğu tecrübe sayesinde kişilere en uygun çözümler sunmayı garanti eder. Böylece gerekli olan alanları en ayrıntılı şekilde temizleriz. Ve size uğraşmanız gereken bir işlem de kalmamış olur. Ayrıca fazladan ücretler de ödemezsiniz ve oldukça uygun fiyatlara temizlik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firmamız personelleri kullanmış olduğu donanımlar ile beraber ekip olarak çalışmasını sürdürüyor.  Alanın büyüklüğüne göre gün içerisinde işlemler tamamlıyoruz.  Ve tekrarda kullanıma açmış oluyoruz.

Yeni Efsane Temizlik Şirketi olarak okullarda da hizmet vermekteyiz. Okul temizliği oldukça önemli bir konudur ve sürekli olarak kullanım altında olduğu için çeşitli kir ya da tozlara da maruz kalır. Bu duruma veliler oldukça dikkat ederler. Çünkü çocuklar için sağlıklı ve temiz bir ortam isteyeceklerdir. Ayrıca burada görev yapan öğretmenler için de aynı durum geçerlidir. Okullar her gün faaliyette olan yerler olduğu için kısa zamanda temizlenmeleri ve gerekli çalışmaların uygun biçimde yapılması son derece önemlidir. Şirinevler’in en iyi temizlik şirketi olarak biz de okullara sürekli hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz zaman bize ulaşarak hizmet almaya başlayabilirsiniz. Özellikle tatil günlerinin seçilmesi durumunda, kısa bir sürede bütün çalışmalar tamamlanacak ve çocuklara temiz bir ortam bırakılmış olacaktır.

Şirinevler Temizlik Şirketleri Yeni Efsane Temizlik Firması olarak vermiş olduğumuz hizmet ile en garanti çözümleri sizlere sunuyoruz. 0212 580 56 57 veya 0532 496 22 57 numaralı telefonlardan bize ulaşabilir ve 7 gün 24 saat boyunca da hizmet alabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0532 496 22 57