ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Bebek Temizlik Şirketi

Bebek Temizlik Şirketi

Bebek Temizlik Şirketi

Bebek Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet Bebek Temizlik Şirketi vermekteyiz. Yeni Efsane Temizlik; her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas almıştır.

Beşiktaş ilçesinin bebek semtinde tüm alanlarda temizlik faaliyetlerini yürüten. Yeni Efsane Temizlik Şirketi bilgi edinme sitemize hoş geldiniz.

Yıllardır alanında uzman olmuş ekiplerimiz ile profesyonel olarak çalışmalar yürüten yetkili kurumsal firma olma özelliğine sahibiz.

2007 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Sizlerin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Bebek ev temizliği,  Bebek ofis temizliği, Bebek dış cephe cam  temizliği, Bebek İlaçlama hizmetleri, Hastane temizliği, Okul temizliği, İş yeri temizliği, Cam temizliği, Plaza temizliği, Bebek inşaat sonrası temizlik, Daire temizliği vb. gibi mekânların temizlik ihtiyaçlarını, profesyonel temizlik ekipmanı ve ekibimizle temizliyoruz.

Bebek Temizlik Şirketi olarak, Deneyimli personelimiz ve hizmette kalite anlayışımız ile tüm İstanbul bölgesinde birçok başarılı projeye imza attık. Sadece temizlik değil, firmalarınızın ihtiyaçları doğrultusunda firmanıza destek personelleri sağlamaktayız.

Yeni Efsane Temizlik olarak uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimize memnuniyet garantili hizmet sunmaktayız. Yeni Efsane Temizlik  gerek personelleri açısından gerek ise kullanmış olduğu makine ve temizlik ürünleri açısından kaliteden ödün vermeyen bir politika ile hareket etmektedir. Sizlerin memnuniyeti bizler için ticari kardan çok daha önemlidir. Bu amaçla Temizlik Şirketlerinin en büyük sermayesi olan kaliteli ve eğitimli personel için gerekli olan her türlü çalışmayı sürdürüyoruz. Yeni Efsane Temizlik Şirketini tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızı bilmenizi ve gönül rahatlığı ile bizlerle iletişime geçmenizi beklemekteyiz.

Bebek Temizlik Şirketleri

Bebek temizlik şirketleri arasında işletme olarak tecrübe ve hizmet seçenekleri olarak öne çıkmaktadır.
Firmamız ev ve ofis temizlik, genel temizlik, ve inşaat sonrası, daire, villa, ve dış cephe temizliği, gibi bir çok konuda sizlere hizmet vermektedir. Hizmet almak istediğiniz alanla ilgili seçeneklerden daha fazla bilgi alabilirsiniz. Temizlikte profesyonel ekiple, evinizi 1 günlüğüne bize teslim edin ve elinizi bile kıpırdatmadan en ince detaya kadar her zemine uygun kimyasal ve parlatıcılarla evinizde mükemmel temizlik, hizmetini alacaksınız. Kullanılan tüm temizlik bezleri süngerler ve mutfakta kullanılan temizlik kovası sıfır malzemedir. Kullanılan Tüm Temizlik, Ürünleri Üniversal Kalite Belgeli Ürünleridir. Avrupa yakasına servisimiz vardır. Temizlik fiyatları konusunda Fimamızı Arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57