ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Fatih Temizlik Şirketi

Fatih Temizlik Şirketi

Fatih Temizlik Şirketi

Fatih Temizlik Şirketleri arasında Yeni Efsane Temizlik çok kısa bir süre içerisinde yerini almıştır. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça Yeni Efsane Temizliği müşterilerinize tavsiye ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz.

Fatih Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Yeni Efsane Temizlik; her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas almıştır.

2007 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda sizlerin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Ev temizliği, Ofis, Büro, İş yeri, Mağaza, Fabrika, Dükkan, Daire, İnşaat, Hastane Poliklinik, Postane, Kurumsal şirketler holdingler, Öğretim kurumları, Okul Üniversite Dershane, Banka, Eğlence merkezleri gibi firmaların temizliğini güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

Dış cephe temizliği, Halı fleks temizliği, Duvar silme, Buharlı koltuk yıkama vs. alanlarında da faaliyet göstermekteyiz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz temizleme ekip personelimiz ve kullandığımız zararsız temizlik maddeleri ile hizmet vermekteyiz.

Her nerede olursanız olun bizi arayın tüm temizleme işlemlerini başarıyla gerçekleştirelim.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57