ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Fatih Temizlik Şirketi

Fatih Temizlik Şirketi

Fatih Temizlik Şirketi
9 Eyl

Fatih Temizlik Şirketi

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Fatih Temizlik Şirketi. Yeni Efsane Temizlik çok kısa bir süre içerisinde Fatih Temizlik Şirketleri arasında yerini almıştır. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça firmamızı müşterilerinize tavsiye ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz.

Fatih Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Yeni Efsane Temizlik; her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas almıştır.

2007 Senesinden bu güne ulaşan başarılarımızda sizlerin güvenini kazanmanın mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti kendimize benimsediğimiz en önemli unsurdur.

Fatih Ev Temizliği

Fatih Ev Temizliği deyip geçmemek gerekiyor. Temizlik tek bir kavram gibi görünse de aslında çeşitleri bulunmaktadır. Fatih boş ev temizliği, Fatih eşyalı ev temizliği, Fatih inşaat sonrası ev temizliği, Fatih tadilat sonrası ev temizliği ve Fatih taşınma sonrası ev temizliği. Firmamız, tüm bu alanlarda profesyonel ekibiyle birlikte sizlere eksiksiz hizmet vermektedir. En önemlisi de bu alanlarda başarılı sonuç elde etmek için temizlik alanına uygun olarak kimyasallar kullanıyoruz. Bu kimyasallar arasında;

•Çelik parlatıcı,
•Parke temizleyici,
•Derz parlatıcı,
•Cam temizleyici,
•Yağ sökücü,
•Genel temizlik maddesi,
•Yüzey temizleyici,
•Kireç sökücü,
•Banyo – WC temizleyici,
•Krem temizleyici yer almaktadır.

Ev sahiplerinin istekleri doğrultusunda oda temizliği, salon temizliği, mutfak temizliği, lavabo temizliği ve banyo temizliği alanında çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz. Temizlik yapılacak alan doğrultusunda görevli kişiler ve fiyat belirlenmektedir. Sektörde bulunan çoğu firmaya göre daha uygun fiyatlarla çalıştığımızı söyleyebiliriz.

Temizlik çalışmalarımızla evinizde bulunan çıkmayan lekeleri, kir ve pası derinlemesine temizlediğimizi söyleyebiliriz. Profesyonel ekibimizin yapmış olduğu çalışmalar doğrultusunda çıkmaz dediğiniz lekelerden eser kalmadığını göreceksiniz. Biz, yıllardır bu alanda sorunsuz bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Böylelikle değerli müşterilerimizin de memnuniyetini sağlamayı başarıyoruz. Diğer firmalar müşteri memnuniyetini sağlamanın her ne kadar zor olduğunu iddia etse de biz bunu onaylamıyoruz. Çünkü kaliteli, güvenilir ve kesin çözümlü hizmetler vererek müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz.

Fatih Ofis Temizliği

Fatih ofis temizliği alanında değerli müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Ofis temizleme işlemlerimizi ofis durumuna göre belirlemekteyiz. Örneğin boş bir ofis ile kullanım halindeki ofisin temizliği aynı değildir. Fatih boş ofis temizliğinde zemin, duvar, tavan, pencere, kapı, dolap, korkuluk… Bu gibi alanlar göz önünde bulundurularak boş ofis temizliği yapılmaktadır. Eşyalı yani kullanım halindeki ofis temizliğinde ise ofis içerisindeki eşyalar da göz önünde bulundurularak gerekli temizleme işlemleri uygulanmaktadır.

Ofis temizliğinde gizlilik ve güvenlik esas olarak alınmalıdır. Ofis içerisinde temizliğin tam anlamıyla sağlanmasıyla birlikte dosyaların, belgelerin, kişisel ve önemli diğer bilgilerin gizliliği sağlanmalıdır. Firmamızın uzman ekibi, ofis içerisinde gizliliği ve güvenliği ön planda tutarak eksiksiz ve kaliteli temizlik uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Tek seferlik detaylı ofis temizliği, aylık ofis temizliği, haftalık ofis temizliği, günlük ofis temizliği ve akşam ofis temizliği firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. İstediğiniz sıklıkta ve istediğiniz vakitte firmamızın temizlik hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Kullandığımız makineler, kimyasallar ve malzemelerle iç ve dış detaylı temizlik çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Fatih Dış Cephe Cam Temizliği

İstanbul Fatih temizlik sektöründe Yeni Efsane Temizlik Şirketi ailesi olarak dış cephe cam temizliği üzerine hizmet veriyoruz. Dış cephelerde kullanılan camlar, gün geçtikçe daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise camın ortama aydınlık ve ferahlık kazandırmasıyla birlikte dekorasyon için de önemli bir yere sahip olmasıdır. Fatih dış cephe cam temizliği kesinlikle alanında uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Çünkü bu işlemler risk taşımaktadır. Eğer işini bilen, bilgi ve deneyim sahibi ekip tarafından bu çalışmalar uygulanmazsa cam temizliğinin başarılı olunmaması gibi ciddi hasar ve kayıplar da yaşanabilmektedir.

Firma olarak dış cephe cam temizliği için görevlendirdiğimiz ekibimizi özenle ve dikkatle seçmiş bulunmaktayız. Ekibimiz, işini eksiksiz bir şekilde yapmaktadır. Biz, gerekli önlemleri alarak temizlik işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Çünkü belirli bir yüksekliğe ve belirli bir genişliğe sahip olan dış cephelerin temizliğinde. Gerekli önlemler alınmadığı sürece yaşanacak olumsuzlukları göz önünde bulunduruyoruz. Ekibimiz mutlaka emniyet kemeri kullanıyor ve çalışma öncesinde yaşam hattı kuruluyor.

Dış cephe cam temizliği düzenli olarak yaptırılmalıdır. Eğer düzenli olarak yaptırmadığınız dış cephe temizliği, camlarınızda kalıcı olarak kireçlenmeye ve oksitlenmeye neden olabilir. Böyle bir etki sonucunda hoş bir görüntü olmayacağını tahmin edebilirsiniz. Bu yüzden temizlik işlemleri düzenli olarak yaptırılmaktadır.

Ev temizliği, Ofis, Büro, İş yeri, Mağaza, Fabrika, Dükkan, Daire, İnşaat, Hastane Poliklinik, Postane, Kurumsal şirketler holdingler, Öğretim kurumları, Okul Üniversite Dershane, Banka, Eğlence merkezleri gibi firmaların temizliğini güven ve hassasiyet eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

Bünyemizde bulunan uzman kadromuz temizleme ekip personelimiz ve kullandığımız zararsız temizlik maddeleri ile hizmet vermekteyiz.

Her nerede olursanız olun bizi arayın tüm temizleme işlemlerini başarıyla gerçekleştirelim.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57