ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Yeşilköy Temizlik Şirketi

Yeşilköy Temizlik Şirketi

Yeşilköy Temizlik Şirketi

Yeşilköy Temizlik Şirketi  Yeni EfsaneYeşilköy Temizlik Şirketi Temizlik olarak faaliyetini sürdüren ve temizlik şirketleri içerisinde En Güvenilir olarak hizmet vermekteyiz. Yılların verdiği bilgi birikim ve deneyimle bağımsız bir şekilde siz değerli müşterilerine Hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Yeşilköy Temizlik Şirketi  ile sizde huzurlu ve sağlıklı bir ortama kavuşabilirsiniz. Biliyorsunuz ki temizlik, hayatımızın olmazsa olmaz olan yaşam koşullarından sadece biri. Ama diğer tüm yaşam koşullarının oluşması için de en önemli olanıdır. İnsanın uzun ve huzurlu bir yaşam sürdürebilmesi için temizliğe her zaman önem vermelidir. Yaşadığımız ev, çalıştığımız iş yeri ve hayatımızı idame ettiğimiz diğer tüm mekanlar. Gün içerisinde ciddi bir kirlilik ve mikrop yuvası haline gelmektedir.

Yürüdüğümüz, dokunduğumuz tüm noktalar üzerlerinde ki mikropları bizlere bulaştırmaktadır. Bu çok önemsemediğimiz durum bizleri veya çevremizde temas halinde bulunduğumuz. Aile ve iş fertlerimizi ve belki de en çok sakındığımız çocuklarımızı hasta etmeye yeterlidir. Çünkü mikroplar, hava ve temas yoluyla hızlı ve kolayca yayılabilen mikroskobik canlılardır. Bu canlılar yeterli temizlik önleminin alınmadığı her yeri kendilerine yuva kabul ederek. Aynı hızla çoğalıp yayılma özelliğine sahiptirler.

 Bu sebepler doğrultusunda Yeşilköy Temizlik Şirketi olarak. Siz değerli müşterilerimize çağımızın ve teknolojinin son fırsatları yardımıyla temiz yaşam koşulları oluşturmayı bir görev olarak biliyor ve şirket politikamızı bu yolla oluşturuyoruz. Efsane Temizlik Firması sektöründe yıllardır  edindiği tecrübesi ile tüm temizlik hizmetlerini çok hızlı ve kaliteli bir biçimde sunmaktadır. Temizlik hizmetlerimiz belirli bir sınır ile kalmamaktadır.  Sizlerin istediği tüm alanlarda bulunmaktadır.

Yeşilköy Temizlik Şirketleri   Arasında en iyisi olabilmek için gerekli olan tüm detayları gözden geçirerek ve müşteri memnuniyet. Oranlarımızı %100 hedefine ulaştırmak için çalışmaktayız.

Yeşilköy Efsane Temizlik, hizmet verilen alanlar:

Üniversite, Ev, Hastane, Konut, Restoran, Lokanta, Sağlık ocağı, Yurt, Mağaza, Dükkan, Alış Veriş Merkezi (AVM), Otel, Depo, Pastane, Camii, Yemekhane, Ofis, Hamam, Büro, Ticaret merkezi, Üretim alanları, İşyeri, Okul, Daire, Pansiyon, Dershane, Klinik, Eczane, Güzellik salonu, Tıp merkezi, Film çekim yerleri (set ve stüdyo), Fuar ve Stant alanları, Spor salonu, Tiyatro ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz. Bulunduğunuz mesken Eşyalı, Boş, İnşaattan çıkmış, Yangın sonrası veya Su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57