ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Eyüp Temizlik Şirketi

Eyüp Temizlik Şirketi

Eyüp Temizlik Şirketi

 Eyüp Temizlik Şirketi

Eyüp Temizlik Şirketi

Eyüp Temizlik Hayatımızı sürdürdüğümüz ve gelişimini sağladığımız, çalıştığımız  birçok alan bulunmaktadır. Ve bu alanların temizliklerinin sağlanması için sizlerin ve temizlik şirketlerinin pek çok önerileri bulunmaktadır. Eyüp temizlik şirketi olarak. Bizler bu konuda en iyi hizmeti, siz değerli müşterilerimizi gözleri önünde sağlamaktayız. Yeni Efsane  temizlik şirketi. Bünyesinde bulunarak, bu konularda gerekli temizlik gereçlerini sağlanmaktayız.  En etkili malzemeleri ve gereçleriyle gerekli olan çalışmaları yürütmekteyiz.

Belirtilen yaşam alanlarının ve çalışma alanlarının tamamında belirli standartlar bulunmaktadır. Ve bunlara uygun temizlik anlayışları geliştirilmektedir. Ve siz değerli müşterilerimizde bu kurallara uygun olarak temizlik işlemi gerçekleştirmektesiniz. Eyüp temizlik şirketi olarak bizler bu konuda farklı temizlik aşamaları geliştirmekteyiz. Ve bu aşamalara göre detaylı bir temizlik yaparak, en ufak kirlerin ve tozların bile önüne geçmek için gerekli çabaları göstermekteyiz.

Eyüp Temizlik Şirketi Avantajları

Şirketimizin temizlik anlayışı tamamen müşteri odaklı olmakta ve müşterilerimizin yaklaşımlarına göre politikalarımızı şekillendirerek, müşteri memnuniyetine gerekli olan önemi vermekteyiz. Eyüp ev temizlik şirketi olarak bunun sağlanması açısında ve gerekli sistemleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapmakta ve en kaliteli temizlik hizmetini alanında uzman personellerimizle vermekteyiz. Yeni Efsane Temizlik şirketi olarak çünkü bu konuda personellerimize gerekli destekleri vermekte ve onların kendilerini geliştirmelerine fırsat vermekteyiz.

12 yılı aşkın bir süredir hizmet veren şirketimiz. Pek çok alanda temizlik hizmeti verdi ve vermeye devam ediyor. Bu hizmetlerin devamlılığı konusunda övgüler alarak kendini geliştirmeye fırsat buldu. Eyüp temizlik şirketleri olarak bu hizmetlerimizi verirken. Ailelerimizin, çocuklarımızın ve sevdiklerimizin daha temiz bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacımızdır. Ve müşterilerimizinde bu konuda kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak için çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Daha fazla bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

       HİZMETLERİMİZ:

 • Ev Temizliği Villa ve Sitelerin Temizliği
 • Plaza ve Holding Temizliği
 • Ev, Villa, Yalı Temizliği
 • Alışveriş ve Yaşam Merkezleri Temizliği
 • Afet (Yangın, Su Basması) Temizliği
 • Dış Cephe Kaplama
 • Cam Temizliği Ofis
 • Büro, İşyeri Temizliği
 • İnşaat ve Tadilat Sonrası Temizlik
 • Zemin Cilalama ve Bakım Temizliği
 • Halı ve Koltuk Yıkama Temizliği
 • Site, Blok, Lojman Temizliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57