ClickCease

clock-iconADRES: Sefaköy, Gür sitesi B-Blok No:10 Küçükçekmece / İstanbul

Sosyal Medyada Biz facebook-icon    twitter-icon    instagram-icon    youtube-icon    google-maps-icon 

mobile-icon

7/24 Temizlik Hattı(0212) 580 56 57

mobile-icon

WhatsApp GSM Hattı(0532) 496 22 57

Levent Temizlik Şirketi

Levent Temizlik Şirketi

Levent temizlik şirketi
9 Eyl

Levent Temizlik Şirketi

İSTANBUL PROFESYONEL TEMİZLİK ŞİRKETİ 

Levent Temizlik Şirketi olarak 12 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Yeni Efsane Temizlik olarak her zaman müşteri ihtiyaçlarına öncelik verip %100 memnuniyet ile çalışmayı esas alırız.

Levent Temizlik Şirketleri hizmet lokasyonumuzla ve  sunduğumuz profesyonel servislerimizle, sosyal hayat standartlarınızı yükselterek sevdiklerinize ve sizlere en önemlisi kendinize daha fazla zaman ayırabileceğiniz avantajlar üretmek için çalışıyoruz.

Yeni Efsane Temizlik Firması ; 4 Levent Temizlik Şirketi olarak 4 levent ilçesi dahil olmak üzere istanbul il sınırları içerisinde tüm ilçe ve semtlere 7/24 keşif bedeli talep etmeden profesyonel temizlik şirketi hizmetleri ve işlemleri sunmaktadır. Evlerinizde ve Ofislerinizde Büro ve İş yeri temizliği. Okul temizliği. Hastane temizliği. Otel temizliği Zemin temizliği. Halı temizliği. Dış cephe cam temizliği. Genel temizlik hizmeti sağlamaktadır. Yeni Efsane Temizlik Firmasına temizlik yaptırmak için yukarıda bulunan telefon numaralarından bizi arayabilir. Mail yoluyla bize ulaşabilir, ÜCRETSİZ keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Levent Temizlik Şirketi ev ve ofis temizliğinin vazgeçilmez ilkeleri olan güvenirlilik ve titizliğe büyük önem vermektedir. Güvenilir hizmet anlayışımız ve koşulsuz müşteri mutluluğu ilkemizle hizmet vermekteyiz.

4 levent EV TEMİZLİGİ 4 levent) VİLLA TEMİZLİĞİ)

(4 Levent Temizlik Şirketleri ) Ev temizliği hizmetinde esas olan müşteriyle, hizmet veren firmanın uyumudur. Ev sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir. Ev temizliği hizmetleri. Eşyalı ev temizliği. Tadilat sonrası ev temizliği. İnşaat sonrası ev temizliği ve boş daire temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır.

Eşyalı ev temizliği Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır.  Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizlenir; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir. Lavabo, eviye ve tezgah temizlenir.  Daha sonrasında duvarlar ve yerler silinir. Banyo ve tuvalet temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir; küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir. Zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlatılır ve fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur. Kalan banyo aksanları hiçbir mikrop kalmayacak şekilde hijyene kavuşturulur. Cam temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel elemanlarımız tarafından güvenle temizlenir. Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar özenle temizlenir.

Oda temizliğinde; müşterinin mobilyalarına özen gösterilir. Ev temizliği hizmetimizin önemli bir parçası olan oda temizliğinde vitrin, masa, koltuk, sehpa, etajer, dolaplardır, Gerekirse içleri boşaltılarak en ince yerlerine kadar temizlenir. Elektronik aletler dikkatle temizlenir.

ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden yararlanın, sizlerin de güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım.

HİZMETLERİMİZ;

Levent Temizlik Şirketleri lokasyonumuzla, sizlere Ev temizliği, Ofis temizliği, İş yeri temizliği, AVM temizliği gibi hizmetler sunmaktayız. Bizler Ayrıca dış cephe cam temizliği Villa temizliği, taşınma öncesi ve sonrası temizlik, Fabrika temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Otel temizliği, Okul temizliği, Yerinde halıfleks yıkama, Koltuk yıkama ve daha birçok alanda size hijyeni ve kaliteyi bir arada sunuyoruz. Üstelik sizlerle programlı olarak da çalışıyoruz ve gerek duyduğunuz sıklıklarda temizliğinizi yapıyoruz. Yeni Efsane Temizlik olarak Uzun uğraşlar alan ve sizleri yoran temizlik işini sizler için kolaylaştırıyoruz. Bizim için en önemli olan müşterilerimizin memnuniyetinde yatar. Sektöre dâhil olduğumuz günden itibaren almış olduğumuz olumlu söylemler ve referanslarımız ile bugün kalitemizi daha üst seviyeye taşımak için çalışmaktayız. Sizler için profesyonel hizmetleri bir araya getirerek güçlü ekip, kalabalık çalışma arkadaşları, en kaliteli ürünler, tecrübeli personellerimizle, en iyi hizmet garantisi, Yeni  Efsane Temizlikte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button0532 496 22 57